PsikoEvim Psikoloji Merkezi

(113 görüş)

PsikoEvim Psikoloji Merkezi , Aile danışmanlığı, cinsel terapi, Wisc-4, oyun ve şema terapi konularında aldığı uzmanlık sertifikalarının yanı sıra çocuk ve ergen psikolojisi, dikkat eksikliği ve hiper... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

PsikoEvim Psikoloji Merkezi

Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:97/4

35530 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

PsikoEvim Psikoloji Merkezi , Aile danışmanlığı, cinsel terapi, Wisc-4, oyun ve şema terapi konularında aldığı uzmanlık sertifikalarının yanı sıra çocuk ve ergen psikolojisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı bozukluğu ve iletişim problemleri ile ilgili çalışmalarına ve eğitimlerine devam etmekte, danışanlarına bu konularda da destek vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
58 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. İrem Güngör Bireysel Terapi

  Covid rahatsızlıpı sonrası Kaygı ve endişe korkularım arttı. Çok hassas oldum. Dopfu karar veremex haldeydim. Başlarken şüphe ike başmış olmakla birlikte 3.seans ta çok büyğk rahatlamalar yaşadım. Zihnimin ve süreklidiği gşrdabı farkedip snda kalmamı ve doğru karar almamı sağladı. Birlikte geçen sğdeçte uyvuladkğı terapi ve tavsiyeler ile kendimi daha iyi tanıdum artık kimsdnin etkisinde kalmadan sakince doğru kararlar alabilir oldum. Çok teşekkür ederim. İyi kisizi tanıdım.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Meltem Kurnaz Oyun Terapisi

  Selin hanımla kızımdaki kaygı sorunu ve boşanma sonrası yaşadığımız kabullenememe problemi için görüştük. 24 seans oyun terapisi aldık. Kızımdaki değişimler çok olumlu, duygularını çok iyi ifade edebiliyor. Etrafımızdaki kişiler kızımdaki bu pozitif gelişimin farkında. Selin hanıma emekleri için çok teşekkür ederim. İzmir'de ki güvenebileceğiniz en iyi cocuk psikologlarından biri kendisi.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Meltem Kurnaz Oyun Terapisi

  Selin hanıma 4 bucuk yaşındaki oğlumun gece korkuları sebebiyle başvurmuştuk. Daha önce de katıldığımız oyun grubunda tanışmıştık. Çok samimi ve içten, sizi anlayan ve çözüm odaklı yaklaşımı ile oldukça kısa zamanda problemimiz çözüme kavuştu. Kendisi umarım gerekmez ama gerektiğinde çocuğum ile ilgili ilk olarak güvenle danışacağım en yetkin isim. Teşekkürler...


  0
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Meltem Kurnaz Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  Sekiz yaşında bir oğlum var kasım ayından beri Selin hanımla çalışıyoruz. Oğlum da kaygı bozukluğu vardı Selin hanım oyun terapisi yöntemini uyguladı. Çocukla yaptığı dört seans sonrasında bizimle bir seans aile görüşmesi yaptı. Aile görüşmelerinde samimi sıcak içten ve yetkin de. Ağustos itibari ile seanslarımızın sıklığı ayda bire çıktı çok verim aldık oğlum şu an herhangi bir kaygı yaşadığında bunu yönetebiliyor herkese tavsiyemdir


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. İrem Güngör Psikoterapi

  Aile içi ve soayal hayatımda büyük sorunlar yaşıyordum ama sebebini ya bulamıyor ya da başkalarında arıyordum. İrem hn la daha ilk tanışmamızdan itibaren beni bunaltmadan ve mantıklı açıklamalarla , görsel ve işitsel olarak tam doygunluk verecek şekilde soeunu bulmamı sağlarken kendimle ilgili daha önce hiç farkına varmadağım belki de varmak istemediğim örttüğüm yanlışlarımı farketmeme yardımcı oldu. Eğer danışmanız gerektiğini kabullenip sorunu çözmeye niyetli giderseniz İrem hanımın çözemeyceği bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Psikoterapiye bakış açımı değiştiren ve hayatımda dönüm noktası olan bu şahane psikoloğa teşekkürlerimi bu platform aracılığıyla sunmak ve aklında soru işareti kalanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Manisa'dan kalkıp oraya gitmemiz boşa olmadı.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Meltem Kurnaz Ebeveyn Danışmanlığı

  Selin hanıma 2 yaş kızımda sürtünme mastürbasyon davranışı dolayısıyla 1 seans görüştük. Yaklaşımı çok içten ve kendisininde anne olması nedeniyle anlaşıldığımi ve beni anladığını düşünüyorum. Çok kısa bir süre oldu selin hanımın söylediklerini düşünüp daha rahat hissediyorum şua. İçin kızımda maalesef bı değişim yok ama dediğim gibi çok kısa bi süre geçti zaman içinde söylediklerini gerçekleştirdikce zaman içinde sonuç alabileceğimizi umuyorum


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Evlilik Terapisi

  Nişanlımla aramızdaki tartışmalar ve çekişmelerden dolayı ilişkimiz tükenme noktasına gelmişti. Son çare olarak ilişki terapisi almaya karar verdik. Araştırmalarımız sonucu Özge Hanım'da karar kıldık. İyi ki de öyle yapmışız! Öncelikle sizi oldukça tarafsız bir şekilde dinliyor. Yaptığı yorumlardan sizi gerçekten anladığını hissediyorsunuz. Taraflar arasında iletişimi güçlendirecek çözüm önerileri sunuyor. Terapi esnasında gerilim yükselirse, hemen ortamı yumuşatıcı etkinlikler yaptırıyor. Nişanlım da ben de çok memnun kaldık ve terapinin, ilişkimiz üzerindeki olumlu etkisini hissettik. Artık kavga etsek bile daha çabuk sakinleşiyoruz ve birbirimize duygularımızı ifade ederek, suçlayıcı olmadan iletişim kurabiliyoruz. Özge Hanım'a müteşekkiriz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Meltem Kurnaz Oyun Terapisi

  Selin Hanima oglumla baglanma sureclerimiz, pozitif sinir koyma, ebeveynlik yaklasimlarimiz icin danistik. Kendisi ilk basta bir anne olarak benim kaygilarimi cok iyi duydu ve yatistirdi. Oglumla da oyun terapisi sureci gerceklestirdi. Tum bu surecteki dokunuslari ve yonlendirmeleri ailecek bize cok iyi geldi. Cocuk ve aile danismanligi alaninda kesinlikle tavsiye ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Dan. Sıla Salantur Normal Randevu

  Merhaba 14 yaşındaki kızımın 8.sınıf sınav kaygısı ve stresten dolayı Sıla Hanıma gittik.Sıla Hanımı bir yetişkin psikolog tanıdığımız önermişti.İnternetten kısa bir araştırma yapıp kızımı götürmeye karar verdim.İlk önce Sıla Hanım benimle görüşme yapacağını ve sonrasında seanslara kızımla devam edeceğini söyledi.İlk sadece benimle görüşmemizde Sıla Hanımın öncelikle pozitif ,samimi ve gerçekten güven veren bir tavrı oldu.Akabinde kızımda ilk seansa gittiğinden itibaren çok sevdiğini ve tekrar gelmek istediğini iletmişti.Yapılan seanslar sayesinde kızım kendine daha özgüvenli.sınavdaki kaygının azalması sayesinde kızımın aramızdaki iletişimin güçlenmesi sağlanmıştı.Ders çalışması da buna bağlı olarak daha emin.daha verimli hale gelmişti.EMDR terapi sayesinde kızımın bu süreçte sınav kaygısıyla başetme de çok yararını gördük.Seanslar Sonrasında Sıla Hanımın geribildirimleri ise çok açıklayıcı ve profesyoneldi.Kızımla aramdaki iletişimde de davranış biçimlerini söyleyerek bu süreci daha rahat geçirmemizi sağlamıştır.Kızımın hem derslerinde daha başarılı ,hem de sınav kaygısında azalma Sıla Hanımın seansları sayesinde oldu.Sıla Hanım'a ve çalışma ekibinize herşey için çok teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Dan. Sıla Salantur Oyun Terapisi

  Canım Sıla! Yapamıyorum dediğim her an gecicek dediğin için her an sana ulaşabildiğim Sıla yardım dediğim an elimi tuttuğun icin çok teşekkür ederim. Oglum 5 yaşında ve tramva geçirmiş bir çocuktu. Sıla hanımdan önce 2 pedegog değiştirmiş ve en son çözümü psikiyatride olduğuna inanmış ilac kullanan bir çocuktu. Çok zorlu bir süreci atlatmamı sağladı. Oglum ilac kullanmıyor, aslında hiperaktivite’si yok. Davranış bozukluğu bir hastalık boyutunda degil. Travmalardan kaynaklı olduğunu öğrendik. Bundan 6 ay önce tek basıma bile bir kahve icemezken sürekli yüksek sesli gerimli bir hayatım varken şimdi oglum tek basına oyunlar oynayan bağırmayan vurmayan kendini çok güzel ifade eden bir hale büründü. Hayata karşı güçlü bir çocuk yetiştirmem konusunda yardımların hiç küçümsenemez. Yurt dışında yaşayan bir arkadaşımız sayesinde öğrendik Sıla’yı. Sadece oğlumu degil aslında ailemi toparladı. Hiç bilmediğimiz hiç anlamadığımız yönlerden baktırdı bize. Bu süreç bizim için devam edicek. Devam etmeli de çünkü öğreneceğimiz çok şey var kendisinden. Güvenle başarısına imzamı atacağım bir pedegogtur Sıla, şifa oldu bize. Bundan sonra da bütün çocuklara ilac olacağına eminim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar