PsikoEvim Psikoloji Merkezi

(165 görüş)

PsikoEvim Psikoloji Merkezi , Aile danışmanlığı, cinsel terapi, Wisc-4, oyun ve şema terapi konularında aldığı uzmanlık sertifikalarının yanı sıra çocuk ve ergen psikolojisi, dikkat eksikliği ve hiper... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

PsikoEvim Psikoloji Merkezi

Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:97/4

35530 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

PsikoEvim Psikoloji Merkezi , Aile danışmanlığı, cinsel terapi, Wisc-4, oyun ve şema terapi konularında aldığı uzmanlık sertifikalarının yanı sıra çocuk ve ergen psikolojisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı bozukluğu ve iletişim problemleri ile ilgili çalışmalarına ve eğitimlerine devam etmekte, danışanlarına bu konularda da destek vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İrem Güngör

  Psikoloji, Aile Terapisi, Psk.

  • Y
   Konum: Online DanışmanlıkHizmet: Online Terapi

   İrem hanımın diksiyonu ve konuşması harika. Mesleğine tam hakim. Seans süresince ikili görüşmede sizi fazlasıyla rahatlatıyor. Sıkıntınızın nereden geldiğini ve hangi aşamalarla geçebileceğini daha ilk seansta çözüyor ve size anlatıyor. Gereksiz hiç bir muhabbete girmeden, seansın 15-20 dakikasında sanki kırk yıllık arkadaşınız gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • F

   Kızımla birlikte boşanma travması üzerine tanıştık İrem Hanım'la. Kendisiyle bu süreçte gerek ebeveyn olarak bana, gerekse kızıma ihtiyaç duyduğumuz her türlü desteği verdi diyebilirim. Ben duygularımı onun sayesinde daha iyi yönetebilirken kızım da İrem Hanım'ın gösterdiği yöntemlerle daha hızlı farkındalık kazanmaya başladı. Yani kendisinin bize birçok yönde faydası dokundu. Genelde şartlarımızı gözeterek randevularımızı düzenledi ve desteğini sadece klinikte değil uzakta olsak dahi telefonla bile hissettirmeyi başardı.

  Tüm görüşlere (40) göz at


 • Selin Mert Yanar

  Psikoloji, Psk.

  • A
   Konum: PsikoEvim Psikoloji MerkeziHizmet: Oyun Terapisi

   Selin hocayı buradaki yorumlara denk gelerek buldum. Yanılmayacağımı biliyordum. Kızım için, deprem sonrası oluşan hassasiyet ve özgüven problemleri için çalıştık. 6 seansa rağmen kızımdaki değişim gözle görülüyordu. Güler yüzlülüğü, sevecenliği ile artık kızımın Selin ablası

  • H
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Selin hanım ile oğlumun gittiği özel anaokulunda tanıştık...Sonrasinda fırsat buldukça seans aldik.Yaşadığımiz en küçük sorundan en büyüğüne herşeyi inanilmaz bir hoşgörü sabır ve titizlikle dinleyen sadece oğlumla ilgili sorunlarimizin çözümünde destek olmakla kalmayıp bana da müthiş ışık tutan bir psikolog.Gercekci ve uygulamakta zorlanacagimiz çözüm önerileri yerine nokta atışları yaparak hayatımıza çok fayda sağladı.Tanidigim günden beri iyi ki yolumuz kesismis diyorum.Gonul rahatlığıyla danisabileceginiz tereddütsüz guvenebileceginiz biri Selin hanım...Hep dediğim gibi iyi ki varsınız Selin hanimcim...

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Sıla Salantur

  Psikolojik Danışma Ve Rehberlik, Pedagoji, Psk. Dan.

  • B
   Konum: PsikoEvim Psikoloji MerkeziHizmet: Ergen Terapisi

   Tavsiye üzerine gittim Sıla Hanım'ın pozitif yaklaşımı çok güzeldi kendimde görmediğim farkında olmadığım hatalarımı görmemi sağladı kendisine çok teşekkür ediyorum

  • E
   Konum: Online DanışmanlıkHizmet: Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

   Oldukça kibar ve anlayışlı aynı zamanda kendimi daha rahat ifade ederik huzurlu hissettiğim seanslardı.
   Danışmanımın bana karşü göstermiş olduğu anlayış ve saygı sayesinde kendimi daha değerli ve sağlıklı hissettim.

  Tüm görüşlere (52) göz at


 • Asena Kantar

  Psikolojik Danışma Ve Rehberlik, Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • S
   Konum: Uzm.Kl.Psk. Asena KantarHizmet: Randevu

   Oğlum 6 yaşındayken agresif davranış ve tutumundan dolayı başladık bu süreçte yol göstericiliği benim de farkındalığımı arttırdı, oğluma daha doğru yaklaşımlarda bulundum sonrasında kendim için de panik atak sorunum olduğundan dolayı seanslara katıldım. O konuda da emdr yöntemi ve geçmişte acı veren üzen olayları, izleri hafifletme gibi bir çalışma yaptık, takıntılı olduğum durumlar gittikçe hafiflemeye başladı hala seanslara devam ediyorum. Asena hanım genç yaşında kendini yetiştirmiş büyük olgunlukla olaylara yaklaşıyor bu konuda gayet başarılı bence.

  • G
   Konum: Uzm.Kl.Psk. Asena KantarHizmet: Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

   Düşüncelerimi önyargısız değerlendirebilecek ve bu konuda eğitim almış bir uzmanla konuşmanın benim adıma faydalı olabileceğini düşünerek başvurdum.
   Aldığım danışmanlık, yaşadığım, hissettiğim ve içinden kendi başıma çıkamadığım içsel problemleri kabullenip, bu problemlerden kaçmaya, kurtulmaya çalışmak yerine, öğrenerek, hepsini deneyim olarak değerlendirerek hayatıma devam edebileceğimin farkındalığını kazanmamı sağladı.
   Çoğu zaman düşünerek, okuyarak, araştırarak, çözüm arayarak bir çok sorunla baş edebilsemde bazı zamanlarda yaşadığım duygular aklım ve mantığımdan çok daha ön plana çıkıyor. Bu durumla başa çıkabilmek ve o duyguların en yoğun yaşandığı anda kendini gözlemleyebilmenin anahtarıydı benim için terapi süreci.
   Ve şimdi, düşüncelerimle eylemlerimin çelişkili olduğunu her farkettiğimde geriye dönüp mental rehberimin, sorduğu soruları zihnimde canlandırıp kendime çeki düzen veriyorum. Teşekkür ederim :)

  Tüm görüşlere (30) göz at


 • Özge Tercan

  Psikoloji, Aile Danışmanlığı, Uzm. Psk.

  • H

   Anlayışlı,güler yüzlü,bana çok iyi geldi.Herkese tavsiye ediyorum. Panik atak rahatsızlığım vardı.Bir arkadaş tavsiyesiyle gittim.15 günde bir görüşme terapimiz oldu.Aynı zamanda ilaç da kullanıyordum.Panik atakla ilgili ilaçları bıraktığım zaman terapiyi de bırakmak istedim.Panik ataktan kurtuldum düşüncesinde olmak istediğim için bıraktım ve psikolojik olarak da çok rahatım,kurtulduğumu düşünüyorum.Özge Hanım'a gittiğimde çok mutluydum,konuşması çok rahatlatıcı, konuşması bana çok iyi geliyordu.

  • E
   Konum: PsikoEvim Psikoloji MerkeziHizmet: Oyun Terapisi

   Özge Hanım ile ilk randevuyu internet üzerinden tesadüfen almıştım.Eşimle boşanmıştım ve 8 yaşındaki kızımda bazı davranış problemleri yaşıyordum.Kızımın korkuları vardı.Evde tek başına diğer odaya gidemiyordu,tuvalete tek başına gidemiyordu, kızımla ilişkimiz de bozulmuştu.Sürekli çatışma halindeydik.Özge Hanım ile oyun terapisine başladık ve birçok şey hızla düzeldi.Kızım da Özge Hanımı çok sevdi.Bize verdiği tavsiyeler ve gözlemleri çok faydalı oldu.Göremediğimiz birçok şeyi görmemizi sağladı.Daha sonra boşandığım eşimle çift terapisi almaya başladık.Eşimle iletişim sorunlarımız ve ailelerimizden kaynaklı sorunlar yaşadığımız için boşanmıştık.Boşanmadan önce de çift terapisi almıştık ama bir faydası olmamıştı.Özge Hanım çift terapisi konusunda da çok iyi kesinlikle.Şu an tekrar beraberiz ve herşey yolunda.Özge Hanım işini severek ve önemseyerek yapan bir psikolog.Herkese içten tavsiye ederim ve kendisine de hayatımıza güzel dokunuşlarda bulunduğu için çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (26) göz at


İlgili aramalar