Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Pursaklar Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Mahallesi Çağatay Sokak No:39

06145 , Pursaklar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hülya Çetinkaya Diğer

  Kolumdaki yara izinin tedavisi için gittiğimde derin bir yara sonucu oluştuğunu, yara yükseltisinin ve renginin bir oranda kalıcı olacağını söyledi. Tedavi için zaten daha önce kullandığım ve piyasada bilinen kremleri önerdi. Tedavi sırasında ilgisiz davranarak ve sorularıma kısa cevaplarla karşılık verdi. Daha olumlu ve ilgili bir yaklaşımla çözüm yolu önermesini beklerdim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yücel Çiçek Diğer

  Nefes alamıyordum tedavinin 2. Günü kendimi çok iyi hissetmeye başladım güzel ilgilendi teşekkür ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Gözü Diğer

  Pursaklar Devlet Hastanesi'nde annemin diz ameliyatını gerçekleştirmiştir. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgisi ve şefkati ile güven veren, başarılı bir hekimdir. Herhangi bir komplikasyon olmadan ameliyat süreci tamamlandı. Annem şimdi çok rahat yürüyebiliyor. Kendisine teşekkür ediyoruz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alptekin Albayrak Diğer

  15 yaşında kolumun altından yağ dokusu almıştı. Aradan tam 7 sene geçti ve hiçbir şikayetim olmadı. Ellerinize sağlık hocam. Göğsümde yine bir sıkıntı olduğunu hissettim ve Balıkesir'den hocamız için Ankara'ya geldim. Çok değerlisiniz sayın hocam. Sağlıklı ömürler diliyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Özlem Sapmaz Boyun ve kol agrisi

  çok güler yüzlü bir o kadar tatlı ve içten bir doktor gittiğime asla pişman olmadım hastasının sorunlarını tek tek soruyor onları dinliyor hemen dinleyip göndereyim yapmıyor hastalığa sebep olabilecek her seyi sorguluyor sadece o hastalığına değil yeri geliyor başka sağlık durumunda bile yönlendirme yapıyor hastalarını rahatlatıp gönderiyor benim boynumda cok agri vardi artik koluma vuruyordu ağrısı fatma ozlem hocam sikayetlerimi dinledi ve bana bel sırt boyun ağrıları için olan seyans seyans iğne tedavisi yapti yaklaşık on seyansa yakin oluyor dokturum vucudumun belki yerlerine sinirleri rahatlatacak sekilde iğne yapti tedavi sürecine gore seyanslari ayarladi daha ilk seyansta kol agrim azaldi sonrasinda boynumdaki kuluclara cok iyi geldi ve resmen uzerimde buyuk bir yuk kalkmis gibi hafifledim ağrılarımı mükemmel şekilde geçirdi Allah ondan binlerce kez razı olsun bu bölümdeki hastalıklar için doktor arayan herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum fatma hocama da çok çok teşekkür ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Gözü

  Doktorumuz Sayın Mustafa Gözü 13 Temmuz'da annemi iki dizinden de ameliyat etti. Operasyon çok başarılı geçti. Hocamıza ve ekibine çok teşekkür ederiz. Gerçekten hepsi işinin ehli insanlar. Mehtap Könen


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Güneş el bileğimdeki sakatlanma

  El bileğimdeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye gittiğimde Sayın Hasan Güneş hocamıza yönlendirildim. Hasan Güneş hocamız gerçekten davranışlarıyla, hastalarla olan güzel diyaloglarıyla, deneyimi ve tecrübesiyle ve hastalara insancıl yaklaşımıyla örnek alınması gereken bir hekim. Türkiye'nin onun gibi saygıdeğer, aydın ve güler yüzlü doktorlara ihtiyacı var. Hocama çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şükrü Adnan Gürbüz Diz Protezleri

  Uzun yıllardır dizlerinden şikayeti hiç bitmeyen 110 kilo olan Konya da yaşayan annemin Aralık 2017 tarihinde Dr. Adnan Gürbüz tarafından sağ diz ameliyatı gerçekleştirildi. Gerek ameliyat gerekse ameliyat sonrası dönemde herhangi bir komplikasyon yaşamadan 3 gün sonra evimize geldik. Yaklaşık 4 ay süre sonunda annem (diğer dizi kötü olmasına rağmen) oldukça iyi yürümeye başladı. Gerçekten hareketlerinde epey bir rahatlama gözleniyor. İlk fırsatta diğer (sol) dizinden de yine dr. Adnan bey tarafından ameliyatının yapılmasını arzu ediyoruz. Tam anlamıyla mükemmel bir cerrahi hekim olan Adnan Gürbüz'e sonsuz teşekkürler.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alptekin Albayrak Kasik fıtığı

  15 Ekim 2017 tarihinde Alptekin Bey'e femoral fıtık rahatsızlığından ameliyat oldum. Kendisi tanıdığım en tecrübeli doktor. Bu benim için büyük bir şanstı. Ameliyat sonrasında da ağrım ve sancım olmadı.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alptekin Albayrak

  sayın dr alptekin beye safra kesesi şikayetiyle gittim diğer hastaneler ameliyat diyorlardı hocam muayne ettikten sonra rahatsızlığımın safra kesesinden olmadığını teşhis etti bana gerekli diyeti verdi çok şükür şimdi moral olarak çok iyiyim teşekkür ederim Alptekin bey allah razı olsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar