Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Güney Mahallesi 1140/1. Sokak No:1

35020 , Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Halil Gürsoy Pala Diğer

  Riskli hamileik geçirdim daha önce bunda kadın doğumdan çok bir psikolog oldu bana ve sağlıkla bebeğimi aldım kucagima dünyada tandiigm işinde en ehli doktorumuz Halil hocamiz minnatarim size nerde olursam olim tekrar olacak yavrularını allahin izni ile sizinle kucağıma almak istiyorum ilginiz için çok teşekkür ederim


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alper Derviş Randevu

  İkinci kez yaptirdigim botoks islemimden çok memnun kaldım. Güleryuzlu ve işini layigiyla yapıyor Alper bey. Hiç düşünmeden gidin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cem Karaali Diğer

  Anneme tiroit kanseri teşhisi konuldu ilk şoku atlatıp güvenilir bir genel cerrah aramaya başladık bir kaç tavsiye ve internetteki yorumları okuyarak Cem beyi tercih ettik. İlk muayene ve sonrasında ameliyat işlemleri başlatıldı. Gerçekten de okuduğumuz kadar güleryüzle bizi hiç korkutmadan olabilecek, olmuş tüm istatistikleri bir bir anlattı. Ameliyat günü geldiğinde de aynı özveriyle bizimle ilgilendi. Görev yaptığı hastanenin İzmir için çok yoğun ve eski olmasından kaynaklı sorunlar olabileceğini düşünüp korkmuştum. Daha önceki yıllarda yine bir sağlık sorunu sebebiyle aynı hastanenin farkli bir binasında ameliyat geçmişimiz olmuştu ve çok kötüydü. Hastamızdan yaklaşık 10,30 saat bilgi alamamıştık. Ama bu sefer kendimizi çok güvende hissettik ve gerekli bilgiler biz daha sormadan hep verildi. Hocamıza ilgisi, sabrı,güleryüzü adına tekrar teşekkürü borç biliriz. Şimdi evimizdeyiz taburcu olduk. Kendisine gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cem Karaali Diğer

  Tavsiye üzerine gittiğimiz bir doktor. Annemin meme c.a, tanısının konma aşamasından ameliyat sonrası kontrollerine kadar her anında kolay iletişime geçebildiğimiz. İlgili ve detaylı anlatımları ile süreci kolay geçirmemize yardımcı oldu kendisi.
  Meme c.a konusunda hastayı yönlendirmeleri ve tedavisinin takibi açısından çok başarılı bulduk. Bilgisi ve deneyimi oldukça iyiydi.
  Çalışması ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Gümüşsoy Diğer

  Murat Hocam alanında tanıdığım en iyi doktor; her iki kulağım için de var olan tüm sorunları ve allerjik rinit olan burnundaki tüm sorunları sorunsuz
  Olarak kısa sürede  beni eski günlerime geri döndüren, bir numara alanında tam uzman harika bir doktordur kendisi. Güvenimi boşa çıkarmadı, kendisine minnettarım iyi ki varsınız Murat Hocam ve size yapılan tüm bu yorumları sonuna kadar hak ediyorsunuz...Tüm hastalarınıza içtenlikle,  doğruluk üzere  gayret göstermenize hayran kaldım. 


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Gümüşsoy Diğer

  Merhabalar ben 26 yaşındayım. Tiroglossal Kist Ameliyatı için Murat Hocama başvurdum. Çok doktor araştırdım ve en sonunda Murat Hocaya randevu almaya karar verdim. Ameliyat sonrası Süreç beni çok korkutuyordu. Boyun bölgemde meydana gelen hem hareket kısıtlaması hem de yutkunma kısıtlamasından kaynaklı ameliyattan korkuyordum. Ama Murat Hocam bana detaylı anlatışı ve ilgisiyle ameliyat ile ilgili korkularımı yenmeme yardımcı oldu. Ameliyat ile ilgili tüm detayları bana anlayabileceğim şekilde anlattı. Ameliyat sürecine kadar 3 kere kendisini ziyaret ettim ve tetkitler tamamlandı. Ameliyattan sonra kistimi gösterip nasıl ilerlediğini, nasıl iyileşeceğini ve kontrollerimi söyledi. Diğer doktorlar gibi ameliyat bitti taburcu olursun demeden dikiş izlerimi sürekli kontrol etmek istediğini söyledi.Her gün pansumanımda bulundu ve dikiş izimin takibini yaptı. Çok memnun kaldım. Benim gibi bu tarz ameliyat olacak kişi veya kişilerin Murat Hocaya gözü kapalı güvenmesi gerektiğini sizlerle paylaşmak istedim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Gümüşsoy Diğer

  Merhabalar İnternet üzerinden araştırma ile bulduğum bir doktordur. Teşhis aşamasında samimiyetiyle ve ilgisiyle anlayabileceğim şekilde tüm sorularımı cevaplamıştır. Tedavi sürecinde de beklentimin çok üstünde bir ilgi göstermiş olup, süreç boyunca ilgisini ve takibini hiç azaltmamıştır. Devlet hastahanelerine olan tüm önyargımı Murat Hoca sayesinde aştığımı düşünüyorum. Pansumanlarımı bile başkalarına bırakmayıp kendisi yaptığı ve birebir takip ettiği için kendisine çok çok teşekkür ederim. Hem benim hem de ailemin tedirginliklerini ameliyat öncesi ve sonrası gidermiştir. Sonsuz teşekkürler Murat Hocam :)


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Halil Gürsoy Pala Diğer

  Tüp bebek sonrası kanama geçirdiğim de perinotoloji takibi gerekli oldu. İkiz gebelik ve 38 yaş gebelik olması sebebi ile tavsiye üzerine gittim. Gebelik boyunca düşük ve erken doğum riskleri nedeni ile hastaneye her yatisimizda yakından ilgilendi.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alper Derviş Ameliyatsız Estetik Yöntemler

  bugun kendisine dolgu botoks islemleri icin gittim..gayet alakali ilgili bi doktor sordugum tum sorularin cevabini cok detayli bi sekilde anlatti..cok memnun kaldim..bi sonraki islemler icin tekrar gorusucegiz.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İ. Eralp Kaçmaz Diğer

  Dizimde ara ara meydana gelen ani kramplar nedeniyle, ağrı ve acıdan üzerine basamadığım günler oldu. Sitede Doktor Bey için yazılan güzel yorumlardan dolayı kendisine muayene olmak istedim. Bilgisi ve deneyimi ile tarafıma gerekli bilgilendirmeleri yaparak tetkik ve tedaviyi oldukça kısa bir sürede içerisinde tamamlaması, yaptığım seçimin doğru bir seçim olduğunu gösterdi. Aynı şikayeti bir daha yaşamadım. Hastasına olan ilgisi ve güleryüzlü yaklaşımları için kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Doç. Dr. İ. Eralp Kaçmaz

  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. İyileşmenize sevindim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar