SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

(250 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Hakkımızda

Adres bilgisi

SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kışla Mahallesi 4522. Sokak No:1

01110 , Yüreğir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
132 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serkan Güneş Diğer

  Serkan beye oğlumun dikkat dağınıklığı nedeniyle başvurduk. Doktor bey bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Ailecek kendisini çok sevdik. Serkan beyin verdiği tedaviden oğlum çok fayda gördü. Yakın zamanda doçent olduğunu da öğrendik. Doktor beyi tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serkan Güneş Diğer

  Doktor beye kızımın okul korkusu nedeniyle başvurduk. Doktor bey bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi. Kızım kendisini çok sevdi ve doktor beyin verdiği tedaviden çok fayda gördü. Artık korkmadan okula gidebiliyor. Ayrıca, doktor beyin yeni doçent olduğunu öğrendim. Genç yaşta doçent olmuş çok başarılı bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Semih Kıvanç Olguner Diğer

  27.09.2021 annem bel fıtığı ve bel kaymasindan ameliyat oldu ve 3 platin atildi.ameliyat öncesinde korkuyordu .. Kivanc Bey güler yuzuyle ,bilgisiyle anlayışıyla bize güven verdi ve ameliyatı yapti. Allah razı olsun .. dün de annem kontrole gittiginde çok güzel ilgilendigini ameliyat yerinin iyi olduğunu bı sıkıntı olmadığını söylemis .inşallah annem bundan sonra ağrılarından kurtulur. Ülkemizin böyle güler yüzlü halden anlayan doktorlara ihtiyacı var...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Sözütek Kolon Kanseri Görüntüleme

  Merhabalar.. Mardin’den yazıyorum sizlere.En değerli varlığım babama 2 ay önce kolon kanseri tanısı kondu.Çok üzgün ve tedirgindik.O süreçte bir çok yere baktıktan sonra Alper hocamla karşılaştım.Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş tabiri bunun için söylenmiş olsa gerek ..Babamla Alper hocamın yanına gittik çok paniktik üzgündük ve çaresiz hissediyorduk.Alper Hocamız profesyonel donanımıyla bizi aydınlattı bizimle her anlamda ve her konuda çok yardımcı oldu.Babamın ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Ben ve ailem ona ve profesyonel ekibine çok minnettarız. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. İş ve mesleki hayatında başarılar diliyorum. Burdan Alper hocam ve ekibine selamlar.. iyi ki varsınız


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Sözütek Kolonoskopi

  Alper hocama minnettarız Allah razı olsun öncelikle yaklaşımı ilgi ve alakası ile davranışı ve açıklayıcı konuşmalarıyla kendisine güvenmeniz sağladı ve iyiki güvenmişiz önce Allah'ın sonra Alper hocamın sayesinde babam sağlığına kavuştu ve çok kısa bir süre içerisinde babama kolon kanseri teşhisi koyuldu Alper hocam kapalı ameliyatla babamın ameliyatını gerçekleştirdi ve yaklaşık 10 gün süre içerinde babam çok çabuk toparlanarak şu an normal yaşantısına devam ediyor çok şükür Alper hocama nekadar teşekkür etsek az


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Semih Kıvanç Olguner Omurga Cerrahisi

  18 yaşındayım 1 ay önce Semih beye Skolyoz dan amaliyat oldum gayet başarılı geçti başta eğriliğim 49 derece idi şuan eğriliğim yok kontrole de gittim gayet sağlıklıyım bu süreçte semih Bey ve ekibine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
  Şunu da belirtmek isterim ki bende Semih beyle tanışana dek ameliyatın risklerinden korkuyordum fakat Semih Beyin kendine güveni, enerjisi tüm korkularımı giderdi.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Durmuş Yıldıray Şahin Diğer

  Durmuş hoca ile başka bir doktorun branşı olmadığından dolayı tanıştık annemin koroner arterlerine 2 adet stent uyguladı ve aritmi ile ilgili takiplerimizi yapıp ilaçlarımızı düzenledi hayatımda gördüğüm hastasını dinleyen çözüm üreten en iyi doktor oldukça da bilgi sahibi kendisine annem Suzan Esen ve kendim adına çok teşekkür ederiz.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yurdal Gezercan Diğer

  Annemi 2 yıl önce anevrizma dan ameliyat etti kendisi.hayatta olabilecek herseyi kabul ettiğimiz umutlarımızı hocamıza ve Allaha emanet ettiğimiz bu zorlu süreci çok şükür sağlıklı ve hiçbir kayip olmadan atlattık.ameliyat öncesi ve sonrasında her zaman bizi bilgilendirdi. Annemi sağlıklı gördüğüm her zaman hocam aklıma gelir ve kendisine dua ederim.allah ona sağlıklı,huzurlu,uzun ömür nasip etsin.2 yıl geçmesine rağmen bir an aklımdan geçti hocam ve bunları yazmak istedim.kendisini insanlığın faydasına adamış bu güzel insanın şifa bekleyen herkese derman olması dileğiyle.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yurdal Gezercan Diğer

  Annem omurilik kırığından ameliyat oldu ve çok riskliydi .neyse ki yolumuz yurdal
  hocamiza çıktı ve çok başarılı geçti ameliyat . Allah yolunu açık etsin inşallah .


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Durmuş Yıldıray Şahin Diğer

  Annem Nursen M..un ritim bozukluğu problemi vardı 3 kapak ameliyatı geçirmişti ve acilen kalp pili takılması gerekiyordu..kuvvetli referans ve bu site aracılığıyla tabiki en güvenilir ellere Sayın Durmuş Yıldıray Şahin hocama denk geldik..Bizimle yakın ilgisi sağlıklı yönlendirmeleri ve tetkikler sonucu ameliyat günümüzü aldık ve Sayın Durmuş Hocam ve ekibi başarılı bir operasyon ile annemi eski sağlığına kavuşturdu..Ameliyat sonrasında takibi sayesinde şükürler olsun çok iyiyiz..Allah razı olsun hocam başarınız daim olsun sonsuz teşekkürler,,,


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar