Uzmanları gör

Şifa Üniversitesi Hastanesi Karşıyaka Polikliniği kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğü... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Şifa Üniversitesi Hastanesi Karşıyaka Polikliniği

1800 Sok.No:1 Bostanlı

Karşıyaka,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Şifa Üniversitesi Hastanesi Karşıyaka Polikliniği kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Şifa Üniversitesi Hastanesi Karşıyaka Polikliniği İzmir ilinde 1800 sokakno:1 Bostanlı Karşıyaka adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Anık

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   Çok iyi bir doktor.Daha şikayetlerimi anlatırken tanyı koydu ve sonuçlar tahmin ettiği rahatsızlığıda gösterdi zaten.İlgisi süper


 • Celil Özkan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • G

   Celil Bey annemin doktoru.Kendileri bizim için en iyi hekim.Güler yüzlü, işinin ehli.Annem romatait artrit hastası el bileklerinde ve kol dirseklerinde şikayetleri oldu. Celil bey branşı doğrultusunda bize yardımcı oldu başka birimlere sevk etti.Çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

  • M

   Doktorun yaklaşımı ve bilgisi gerçekten çok iyi. 2 doktor gezdim tesadüfen kendisine muayene oldum. Suan ınşallah durumum iyiye gidiyor. Topuk kirigim vardı ve alciyi kendisi yaptı. Alcim açılıp iyi olduktan sonra ınş tekrar yazicam.