Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Abide-i Hurriyet Caddesi No: 164

34387 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Emine Tülay Özçelik Diğer

  Onkoloji bölümünde lösemi için tedavi görüyorum hoca ilgili saygı değer inanclı bir insan kendisini görünce ailemden birisi gibi hissediyorum içimden abla demek geliyor inşaAllah vesilesi ile taburcu da olacağım


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Kalça Protezi

  Merhaba,
  Zorlu geçen Kalça Protez Ameliyatı sonrasını sizlerle paylaşmak istiyorum.Şubat 2022 sonunda başlayan serüvenim bugün mutlu bir şekilde sona erdi. Sevgili genç doktorumu daha evvel tanımımıyordum.Geçen bu süreçte inanılmaz olaylara şahit oldum. Hoşgörüsüne dayanarak kendisine “Atom Karınca “ demek istiyorum. Bu kadar hareketli, perfeksiyonist bir başka doktor tanımadım desem yanlış olmaz.Hastanede kaldığım süre içinde, her gün ama her gün sabah akşam ziyarete gelip, işlerin yolunda gidip gitmediğini kontrol ett. Diyeceksiniz ki,” ne var yani vazifesi” Elbette vazifesi ama sabah 7•30 da geldiği gibi gece 23.30 da bile geldi aksatmadan, yarayı kontrol ettiği gibi pansumanlarımı bile kendisi yaptığında bazen gece yarısı olmuştu bile.Şaşkınlık içinde kaldım doğrusu. Her şeyden öte sadece 2 haftalık evliydi, eşine ayıracağı zamanı bile bana ayırdı. Bu arada Amerika/ Miami’ ye bir haftalığına konferansta sunum yapması için gitmesi gerektiğinde beni emin ellerde bıraktı. Oradan her gün kontrol ederek ilaç dozlarımı ayarlayıp, duruma hep anında müdahil oldu.Hatta seyehatteyken kan değerlerimde oluşan değişimler için , uzaktan direktifler vereceğine biletini bir gün evveline değiştirerek geri geldi, beni şaşkınlıklar içinde bırakarak. Bu arada Balayında olduğunu bilmem hatırlatmaya gerek var mı..
  İşte ben bu hastası için her şeyi yapan, güleryüzlü,sevgili doktoruma bir kez daha teşekkür ediyorum, pek yakında PROF olacak olan sevgili doktoruma bir kez daha teteşekkür edip, yolunun hep açık olmasını diliyorum. Nilgün Uluğ


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Derya Adalı Aker Diğer

  Yıllardır uğraştığım anksiyite problemimi anlayıp bana yol gösterdi seanslarımız hala devam ediyor çok memnunum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Kaba Diğer

  Erkan Kaba hoca mediastinoskopi ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası tamamen sorunsuz geçti. 1 gün sonra sanki hiç ameliyat olmamış gibi hissettim. Sonuna kadar güvenebileceğiniz çok değerli bir doktordur. Hastaları ile en ince ayrıntısına kadar ilgilenir. Allah Erkan hoca gibi doktorlardan razı olsun. Memleketimizden eksik etmesin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Randevu

  Sinan hocama her şey için minnettarım, güleryüzü ve ilgi alakası için çok teşekkür ediyorum
  2016 yılında 15 Temmuz'da sol bacağım trafik kazası sonucu parçalı şekilde kırıldı. Bacağımın kısa kalma,aksak olma ve topal kalma ihtimalleri çok yüksekti.Sinan hocamın yaptığı üç ameliyat sonrasında halı saha maçlarında kadrodaki yerimi aldım :)


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Canaz Diğer

  2018 de bel fıtığı ameliyatımı Hüseyin bey yaptı ve beni çok büyük bir problemden kurtardı. Çok başarılı bir ameliyattan sonra fıtık derdim sona erdi. Kendisi çok ilgili harika bir doktor. Her hastanın böyle bir doktora düşmesini dilerim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Omurga Cerrahisi

  Babama 2004 yılında ankilozon spondilit tanısı konuldu bir çeşit romatizma rahatsızlığı (omurga eğilmesi )oluyor o zamanlarda babam 36 yaşındaydı 5 6 sene geçti aradan ve günden güne eğilmeye başladı artık 53 yaşına gelmişti ve babam çok egilmisti çok uzun süre ayakta duramiyordu ve biz babamin bu haline çok üzülüyorduk bir doktor arayışındayrik çok ağır çok riskli bir ameliyat olduğunu için her doktora güvenemiyorduk.Taki yegenimde skolyoz hastalığı çıkana kadar yeğenimi iyi bir doktor ararken Sinan beyi buldular ve yeğenimin ameliyatını yaptı ve çok başarılı ve güzel geçti bizde babami Sinan beye götürmeye karar verdik.Sinan bey bizi çok iyi güler yüzlü karşıladı bize konuşmalarında o kadar çok guven verdi ki bu ameliyatı yapabileceğini söyledi bizde ameliyata karar verdik (19.02.2021)tarihinde babam ameliyat oldu ve çok başarılı geçmişti ameliyat sonrasında Sinan bey bizimle hep iletişim halindeydi bız istediğimiz saat ve zamanda ulasabiliyorduk artık babamda bizler gibi dimdik oldu egriliginden eser kalmadı Sinan beyden Allah razı olsun madden ve maneven hep yanımızdaydi bizi hiç yanlız birakmadı o kadar iyi bir doktor ki gerek doktorluk gerekse insanlık yönünden mükemmel bir doktor önce babamin sonrada bizim evimizin kahramanı oldu iyi ki varsınız Sinan bey iyi ki tanıdık sizi Sinan beye gelmek isteyenler tereddüt etmeden gidebilirler


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi


  Pazar akşam üstü talihsiz bir şekilde ayak bileğimi kırıp üzerine bağlarımı zedeledim; kapanmanın son gününde, nasıl yapacağız derken Sevgili komşumuz Ortopedist Doc. Dr. Sinan Kahraman’ı aradık. Kendisi yorucu bir mesai sonrası evine dönerken önce bize gelerek, ön tetkiklerini gerçekleştirdi. Vardığımızda tüm hazırlıkların yapılmış olduğu hastaneye, detaylı değerlendirme için tekrar bizzat dönerek, endişe dolu sürecimizi, rahat ve guven içinde geçirmemizi sağladı. Küçük bir kırık olmadığını anlayarak ertesi gün 3.5 saat süren ameliyat sonrasında bugün taburcu oldum. An itibari ile ameliyat olmamış gibiyim diyebilirim , şiş, ağrı bile yok denecek kadar az.Kendisine süreç boyunca vermiş olduğu destek ve başarılı operasyon için teşekkür etmek ve sizlerle de paylaşmak istedim.


  Sent from my iPhone


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Skolyoz Ameliyatı

  Skolyoz hastası olduğumu ne zaman öğrendiğimi tam olarak hatırlamamakla birlikte tedavisi için başvurduğum bir kaç yerden olumlu geri dönüşler alamadım. Ameliyatı göze alamayanların yanı sıra Felç kalacağımı kesin bir dille belirtip ameliyatı yapmak isteyenler de oldu. Neyse ki tam bitti dediğim noktada Dr Sinan hocamla tanıştık. Gerek ekibi gerekse kendisi gerekli tüm bilgileri verdiler. En ufak bir şüphe ufacık bir korku bile duymadan " 12/09/2018 " tarihinde Ameliyatım gerçekleşti. Zor bir süreç olmasına rağmen şuan çok iyiyim ve çok sağlıklı bir yaşama sahibim. Bunun için Dr. Sinan Kahraman'a çok teşekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Omurga Cerrahisi

  Doktor Sinan Kahraman’la 2014 yılında tanıştım. Omurgamda sorunlar vardı, yürümekte zorlanıyordum. Hatta yürüyemiyordum diyebilirim. Çok da fazla ağrım vardı. Acil servise getirildiğimde ağrımı dindirmek için gösterdiği çaba çok değerliydi. Tetkik ve teşhis sürecinde beni de ailemi de sürekli çok olumlu bir şekilde bilgilendirdi. Sorun sırt ve bel omurlarımdaydı. Ve sonra ameliyat oldum. Omurgama çiviler ve implantlar yerleştirildi. Ameliyat öncesi üç adım bile atamayan ben, ameliyattan sadece bir ay sonra kilometrelerce yürümeye başladım. Şimdi ameliyat olduğumu bile unutacak kadar iyiyim. Ayrıca Doktor Sinan Kahraman yaklaşık bir ay önce omzumdaki tam kat yırtık için de ameliyat etti beni. Çok kısa bir zaman geçmesine rağmen sağlık durumum çok çok iyi. Akademik başarısının yanı sıra hasta ve yakınlarıyla kurduğu iletişim de çok çok iyidir. Dilerim hiç kimse hasta olmaz. Ama ortopedik bir sorununuz varsa ve Sinan hoca ile karşılaştıysanız şanslısınız...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar