Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi

Fatih Cad.No:175

Sultanbeyli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hastanemiz, 12.000 m2 kapalı alanda, 2 doğumhane, 4 tam donanımlı ameliyathane, cerrahi yoğun bakım, dahili yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile 47 hasta yatağı kapasitesine sahiptir. Radyoloji bölümü ile hastalarına 24 saat hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeki Memiş Diğer

  Dr.Zeki bey annemin safra kesesi ameliyatını yaptı. İlgili alakası mükemmeldi. Çok memnun kaldık. Çok iyi bir hekim kendisi. Herkese tavsiye ediyorum. Dr.Zeki bey ve ekibine herşey için çok teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ebru İlbuldu Diğer

  Ne yazalım Doktor hanıma bel fıtığı ve boyun fıtığını probleminden dolayı gittim son derece memnun kaldım Çok teşekkür ederim ilgili bir doktor Herkese tavsiye ederim


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Taşdemir Diğer

  Dr.ömertaşdemir bey iyiliğiniz ve başarılı elleriniz dert görmesin kelimeler yetmez sizin başarıniz yanında iyiki tanıdım burun estetik ameliyatımı ıyiki size yaptırdım minnettarım başarınız daim olsun inşallah çok mutluyum sayenizde


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Taşdemir Diğer

  Bir hafta önce yani geçen hafta cuma günü burun estetiği ameliyatı oldum. Ömer hocam alaninda çok başarılı. Ameliyata karşı olan tüm korkularımı onun açıklamaları sayesinde yendim eve ameliyat oldum. Kemik eğriliği şekil bozukluğu olan burnum şuan da hayalimdeki burun oldu. Bugün tamponları çıkartırken Ömer hocam ödem olduğunu daha da güzel olacağını söyledi fakat burnumun şuan ki halinden de çok memnunum. Her şey için teşekkürler :)


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Taşdemir Diğer

  Kendisi alanında başarılı bir hekim. Boğaz ağrısı şikayetiyle başvurdum.
  Detaylı şekilde muayene etti.
  Detaylı şekilde açıklamalarda bulundu.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Tahmazoğlu Bel Fıtığı Ameliyatı

  Eşim yaklaşık 2 hafta ayak bileğinde ağrı ile çeşitli doktorlara gitti, bel fıtığı şüphesiyle İbrahim bey tarafından ameliyatı yaklaşık 2.5 yıl önce yapıldı. Eşimin şikâyetleri ameliyat sonrasında tamamen kayboldu. Doğum vs konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadık. İbrahim Bey oldukça ilgili, bilgilendirici ve konusunda iyi bir doktor, kesinlikle tavsiye ederiz, elleri dert görmesin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Taşdemir Diğer

  evet o 5 yıldızı hak ediyo
  ... oglum emir alp 7 yaşında ama bebekliğinden bu yana atesli boğaz hastalıgı tonsillit geçiriyo ama gitttiğimiz çogu dr ameliyata yanaşmıyo artık çocugumuz pensilin depolin antibiyotik şurubun her çeşidini kullanmaktan harap oldu 1 ay gecmeden hastalığı sürekli tekrarlardı vede çocuk kilo alamamaya başladı..
  daha önce bu hastaneden açlıştıgımdan dolayı çok az tanıyordum kendisini bir kerede muayene olmuştum.. ama hiç oğlumuu götürmemiştim anlattıgım herşeyi sakince dinledi detayları açıkladı ona güvendik dinliyo hiç sıkılmadan tekrar ediyo ameliyat harika geçti hersey yolunda gitti çok şükürr kendisi artık oğlumun kahrmanı iyiki ömer bey varr ......


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Taşdemir Diğer

  Ömer Hoca'ya bir arkadaş tabsiyesi ile gittim. Rinoplasti ameliyat için görüştüm. Ve ameliyat oldum. Çok memnunum, hem burnumun şeklinden hem de Ömer Hocamdan cok memnunum. Aklımda soru işareti kalmasın diye 100 kere sıkılmadan hep anlattı. Allah razı olsun. İletişimi, güler yüzlülüğü.. Ameliyat olmak isteyen bütün tanıdıklarıma Ömer Hocayı öneriyorum :)


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeki Memiş Diğer

  Hem çok iyi bir hekim hemde ilgili, güleryüzlü. Hemoroid ve fistül ameliyatlarım çok başarılı geçti ve nüks etmedi.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melih Yüksel Erol Diğer

  3çoğumunda doktoru yaklaşık10yıldır tanığım bir doktor.ona kızım beyza adına çok şey borçluyuz,onun sayesinde kızım böbrek hastalığının eşinden döndü.i insan ayırd etmeksizin herkesle ilgili,beyza kuzey ve beren onu çok seviyorlar,o muayene etmeden benim çocuklar iyileşmiyor


  Hata oluştu, tekrar deneyin