Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağl... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi

Zafer, Mah. Bülent Ecevit Blv. No:33

59850 , Çorlu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinde Omurtak Cad. Çorlu adresinde bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2826526066 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cem Öge Psikoterapi

  Cem Hocaya yıllardır çözemediğim kilo problemim sebebiyle danıştim. Çalışmalarda beynimizin duygu düşünce yapısını anlattı. Ama Cem Hocayı özel yapan şey sadece anlatması değil, bu yapıyı değiştirmek için size çok kolay uygulanabilir çözum anahtarlarıni da teslim ediyor ve sürdürebilir, olumlu bir düşünce sistemini hayatınıza çok kısa bir sürede entegre edebilmeniz sağlıyor. Kilo problemiminin problem olmaktan adım adım uzaklasmasi bir yana, daha sakin, daha kaygısız ve daha olumlu bir insan oldum. İyi ki tanımışım, kendisine çok minnettarım.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Hancı Diğer

  Astım nefes darlığı şikayetiyle kendisine muayene oldum ve verdiği tedavi ile nefes aldığımı hissettim çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ece Altındağ Orhan Diğer

  Ece hanımdan daha önce de terapi almıştım ve yaşadığım bir travma sonucu tekrar gitmeye karar verdim. iyi ki de gitmişim gerçekten seanslarda anlaşıldığımı ve yalnız olmadığımı hissettim. sayesinde çok kısa bir sürede kendimle barıştım ve uzun zamandır kendimde değiştirmek istediğim bir takım şeyleri değiştirebildim. gerçekten ece hanımla tanıştığım için çok şanslıyım. iyi ki yolumuz kesişmiş

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ece Altındağ Orhan Diğer

  Korona zamanı karantina da yaşadığım stres ve önümü görememe hissi beni yemek yemeye ve dolayısıyla aşırı kilo almama sebep olmuştu.Normalleşme sürecine girdiğimizde ise hem kilolarım sebebiyle dışarı çıkmak istemiyor hem de sosyal becerilerimi kaybetmiş durumdaydım.
  Bu sebeple bir uzmandan yardım alma ihtiyacı duydum.
  İlk başlarda biraz çekinsemde Ece Hanım'ın bana yaklaşımı ve görüşmelerde ki yol göstericiliği ile oldukça faydalı seanslar geçirdik:)
  Ps. bundan önceki psikiyatrist tecrübelerimden istediğim verimi alamamış birisi olarak bu yorumu yazmak istedi

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ece Altındağ Orhan Diğer

  Ece Hanım ile panik atak şikayetim üzerine görüşme yaptık yol gostericiligi sayesinde kendimi daha iyi hissediyorum.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ece Altındağ Orhan Diğer

  Ece hanıma korkularım için gittim. Onunla geçirdiğimiz 6 ay sonunda artık bir çok korkumun beni daha az etkilediğini farkediyorum. Çarpıntılarım çok azaldı. Resmen artık hayattan zevk aldığımı hissediyorum. Çok teşekkür ederim!

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Turgut Şimşek Diğer

  Allah razı olsun alkol tedavi başlattı hoca biraz alkol alırsam kalp hastasi olacağımı ve detaylı bir şekilde anlattı bana allah razı olsun teşekür ederim Sayın hocam.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur Raimoğlu Diğer

  İlk botoksumu Onur beye yaptırdım, yüzümün heykel gibi olmasından korkuyordum ama doktor bey istediğim gibi doğal bir botoks yaptı çok memnun kaldım

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur Raimoğlu Diğer

  Onur beye arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. 1.5 yıldır çok farklı yerlerde tedavi olmama rağmen geçmeyen bacağımdaki egzemam, doktor beyin verdiği tedavi ile beni çağırdığı 10 gün sonraki kontrolümde tamamen geçti ve sonrasında tekrarlamadı. çok teşekkür ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sercan Yılmaz Bilişsel Davranışçı Terapi

  Corluda güvenip gidebileceğiniz tek doktor diyebilirim donanımı ilgisi ve bilgisiyle gerçekten caresiz hissettiğim anda bunun bi yanılgı oldugunu bana çok iyi hatırlattı, kendisine cok teşekkür ediyorumm

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar