Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

TMS Clinic 2018 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kuruluş amacı, psikiyatri, psikoloji ve nöroloji alanlarını halka doğru bir şekilde tanıtmak, bilimsel çalışmalara katkıda bulunmak, insanlara etik ve ahlak çerçevesinde yardımcı olmaktır. Günümüzde bilimsel ve teknoloji iç içe geçerek bir bütün olmuştur.

Adres

TMS Clinic Kayseri Şubesi
Gevhernesibe Mahallesi Gök Geçidi Sokak No:29/32, Kocasinan 38010
TMS Clinic Kayseri Şubesi logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (1058)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Psk. Betül Tacettin Bireysel Terapi

  İlk seansıma giderken çok endişeliydim yabancı birine derdimi nasıl anlatabilirim ne anlıcak ki diye bir ön yargım vardı ama yapmalıydım. Ben farkındalığı olan biriyim ama herşeyin farkında olsam da ne yapmam gerektiğini bilsemde bazı şeyler ters gidiyordu yapmayı beceremiyordum yöntemlerim yanlıştı kendimi sevmem gerektiğini önceliğimin kendim olması gerektiğini hep biliyordum ama geçmişten gelen alışkanlık hep birileri benden önce geliyordu benim hayatımda. Şimdi bu yolculukta kendimi nasıl sevmem gerektiğini başkalarına tanıdığım şansı kendime daha çok tanımam gerektiğini kendimin de hata yapabilcek bir insan olduğunu anlayıp kendime daha çok anlayışlı davranmam gerektiğini her fırsatta kendimi sevmem gerektiğini başarılarımla kendimi tebrik etmeyi başarısızlıklarımda olsun bir daha denersin demeyi öğrendim. Betül Hanım la beraber geçmişimle yüzleşebildim. Bu yolculukta içten samimi sizi anlayacak bir danışman isterseniz Betül Hanımı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Mustafa Eldek Psikoloji Randevusu

  Mustafa Hocamla, evlilikte ve özel hayatımda yaşadığım ciddi problemlerden sonra tanıştık. Ağır bir depresyon dönemindeydim ve kafa karışıklığım üst seviyedeydi. Hayata karşı ilgisizlik, mutsuzluk, azalmayan ve çevreme zarar veren öfke problemlerimden dolayı terapiye başladık. Yaklaşık olarak 3 aydır terapiye devam ediyoruz ve kendimi 38 yıllık hayatımda hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum. Hem kendi problemlerim üzerinde, hem bitmek üzere olan evliliğimiz üzerinde, uyguladığı terapiler sayesinde o kadar güzel değişimler oldu ki, kendimi yeniden buldum diyebilirim.

  D
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Mustafa Eldek Randevu

  Zor zamanlardan gectığım bır nokta da kendıme psıkolog ararken yolumuz Mustafa bey le kesıstı. Iy kı de kesıştı . İlk görüşmemızden ıtıbaren benı çok ıyı dınlemesı empatı yapması göz ıletışımı kurması dığer seanlara devam etmemde etkılı oldu.eşımle çıkmaza gırmıstık ve ben kendımı çok kötü hıssedıyordum. Mustafa bey ın yönlendırmesıyle şuan daha ıyı bır noktadayım. Her hafta düzenli olarak göruşuyorum .gercekten kendımle ılgılı farketmem gereken yanlarda yoluma ışık tutuyo. Kendınız ıcın yardım almaktan cekınmeyın.

  Z
  Doğrulanmış
  Dyt. Merve Yurday Diyetisyen Randevusu

  Merve hanım ile yaklaşık 4 aydır yüz yüze diyet sürecindeyiz. Yemek konusunda seçici olmama rağmen istediğim kiloya 4 ayda ulaşmamı sağladı . Listelerde dayatmalar yapmadı benim yemediğim yiyeceklerin yerine alternatif yiyecekler ile değişim yaptı. Bu süreçte bana motive edici konuşmalar yaparak beni destekledi. İlgisine ve sabrına hayran olduğum bir diyetisyen kendisi. Merve hocamdan diyet almanızı öneririm. Fazla kilolara elvedaaaa….
  Merve hocam iyi ki yollarımız kesişmiş.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Mustafa Eldek Psikoloji Randevusu

  İlk gittiğim zamanla şu anımı düşünüyorum da arada ne kadar fark var...O kadar kötüydüm ki düşüncelerim hiç susmuyordu ,çok kaygılıydım sanki gözlerimin önüne bir perde inmiş gibi her şey kapranlıktı. Hiçbir şeyden zevk almaz hale gelmiştim. Şimdi ise düşüncelerim sustu etraf renklenmeye başladı. İhtiyacınız varsa destek almaktan lütfen çekinmeyin.Kendinize yapacağınız en güzel iyiliklerden biriymiş Mustafa hocamdan destek almak. Kendim icin cok dogru bir karar vermişim. İyi ki varsınız hocam.

  E
  Doğrulanmış
  Psk. Betül Tacettin Bireysel Terapi

  Betül hanıma başvurduğumda hayata karşı umudum oldukça azdı ve ağlama krizlerine giriyordum. Bu noktada çözümsüz ve çaresiz hissettiğim zamanlarda bu terapi sayesinde hayata karşı umutlu mutlu özşefkati yüksek birisi oldum. Çıkmaza girmiş olan herkese tavsiye ediyorum

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Mustafa Eldek Psikoloji Randevusu

  Psikoloğa gelmeye karar verdiğimde yaptığım araştırmada mustafa bey karşıma çıktı benim için çok büyük bir şanstı bu terapiye ilk geldiğim gün yaşadığım zorluklarla yüzleşince hiç bu kötü durumdan çıkamyacagim zannediyodum uzun süren depresyon kaygı bozuklugum endişelerim vardı günlük yaşamımdan tamamen kopmuştum ama çok büyük bi süre geçmeden mustafa beyin sayesinde kısa sürede ilerleme kaydettim güzel yaklaşımı anlatma tarzı insan kendini güvende hissediyor hayatımda bir çok şeyi değiştirdi bakış açım değişti mustafa beyle birlikte dahada güzel olacağını düşünüyorum bütün terapilerden çıktığımda hep mutlu bi şekilde çıktım iyiki bu zorlukları mustafa beyle aşma fırsatım var çok şanslı olduğumu düşünüyorum

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Mustafa Eldek Randevu

  Yaşadığım çok büyük hayal kırıklığı ve bunun hayatımı fazlasıyla olumsuz etkilediğini farkedip Psikologa gitmeye karar verdim. Araştırmalarım sonucunda doktorlar takviminde gördüğüm yorumlara istinaden Mustafa Hocama gitmeye karar verdim. Ve hocamızı tanıdıkça inanın yorumlardan çok daha fazlası..
  İlk tanıştığımızda kendimi ifade etmekte güçlük yaşasam da hocamın yaklaşımı,saygısı, güleryüzlü oluşu o kadar güven veriyordu ki tek tek olayların üzerinde durduk ve sonraki seanslarıma gideceğim günleri iple çekiyordum.. İlk gittiğim günle seansımın bittiği gün arasında ki fark o kadar belliydi ki iyi ki sizinle yolum kesişmiş hocam.. Ayaklarım daha sağlam yere basıyor ve gerektiğinde artık hayır diyebiliyorum ayrıca hayatıma kattığınız farkındalıklar içinde bin minnet, iyi ki varsınız hocam.. Eğer ihtiyacı olan varsa kesinlikle tavsiye ederim.

  B
  Doğrulanmış
  Psk. Betül Tacettin Çift Terapisi

  Samimi ve içten davranışları ile farkındalık oluşturması evliliğimize katkı sağlıyor henüz 3 seans gittik ama her şey çok daha farklı ve olumlu yönde ilerlemeye başladı. Size, evliliğinize ve hayatınıza dokunan biri.

  Ş
  Doğrulanmış
  Psk. Betül Tacettin Bireysel Terapi

  Betül hanima çarpıntı şikayeti ile gittim.6 seansta çok olumlu gelişmeler yaşadım.hem yakın bir arkadasinizla konuşuyor gibi samimi,hemde profesyonel ellerde olmanın güveni ve inancı beni çok rahatlattı.ilaca gerek kalmadan anksiyete ile başa çıkmayı ve stresi yönetebilmeyi öğrendim.tereddut etmeden Betül hanımı tercih edebilirsiniz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular