Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Türk Kızılay Ticaret Borsası Konya Hastanesi
Şükran Mahallesi Taşkapu Medrese Sokak No:15, Meram 42200
Türk Kızılay Ticaret Borsası Konya Hastanesi logo
Sigortalar
Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, ... Mapfre Sigorta, SGK, Diğer (İade), Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (149)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Genel Cerrahi Randevusu

  Bir karin agrisi mide ağrısı şişkinlik ara arada mide bulantısı sebebiyle numan hocama başvurdum ultrason ve röntgen istedi midemde ve bagirsaklarimda gaz sorunu ortaya çıktı ilaç tedavisi verdi. kısa sürede sağlığıma kavuştum bilgisi ilgisi olan bir doktor hocama işinde başarılar dilerim

  Op. Dr. Numan Varol

  Yorumunuz için teşekkür eder ve sağlıklı günler dileriz.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Genel Cerrahi Randevusu

  Dr bey sağ bileğimde oluşan kisti lokal anestezi altında çıkardı. Öncesinde tereddüt ediyordum ama konuşmalarıyla beni bilgilendirerek rahatlattı. İşlemim çok başarılı geçti. Gerçekten işinde hem iletişim olarak hem cerrahi olarak çok iyi bir doktor . Numan beyi tercih ettiğim için çok memnun kaldım.

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ersin Çintesun Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İyi ki Ersin Çintosun. İyi ki sizin gibi değerli bir doktorla karşılaştım. Yakın zamanda hocama muayene oldum ve bir operasyon geçirdim. Vücudumda çok sayıda miyom vardı(25 adet). Ersin hocam sayesinde sorunsuz bir şekilde hepsinden kurtuldum. Çok kısa sürede de normal hayatıma döndüm. Sağlığıma kavuştum. Tedavimin başından sonuna kadar ilgisi, samimiyeti, özverisi ve profesyonelligi için ben ve ailem kendisine minnettarız.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Kolumdaki yağ bezesi ve benler için doktor Numan beye gittim. Numan bey yağ bezesinin ve benlerin alınması gerektiğini ifade etti. Lokal anestezi ile operasyon yaptı. Yağ bezesinin çürüme yaptığını söyledi. İyi ki alındı ve sağlığıma kavustum.İlgi alakası ve güler yüzünden dolayı minnettarım.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Genel Cerrahi Randevusu

  Merhabalar babam Osman Alıç'ın göbek fıtığı ameliyat sürecinde kendisi çok yardımcı oldu çok memnun kaldık çok beyefendi bir kişilik şifa Rabbimden doktor bey sebep oldu çok memnun kaldık.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Daha önceden de birkaç kez farklı ameliyatımı yapan Numan bey ;alanında son derece iyidir. Ereğli'de mideden rahatsızlanmam sebebiyle Kızılay hastanesinde 18 Aralık 2023 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum bir günde ayağa kalktım, sonraki süreçte de sürekli ilgisini gördüğüm bir insan.

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mevlüt Okay Demirtaş Diğer

  Mevlüt Bey'e kızılay hastanesinde gittim. Beklemediğim bir dönemde hamile olduğumu öğrendim. Fakat doktor bey malesef ki açıklayıcı değildi. soru sormadan gerekli bilgilendirme yapmadı. kısacası ilgisizdi. Tavsiye etmiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Numan Varol Sünnet

  Numan hocam çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdi. İlgisi ve güler yüzü ile mesleki tecrübesiyle bizi rahatlattı. Numan hocanın nezdinde Kızılay hastanesinde çalışan tüm personele teşekkürler

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mevlüt Okay Demirtaş Diğer

  Yumurtalık kisti laparoskopi ameliyatımı Mevlüt Bey yaptı. Ameliyattan iki gün sonra normal hayatıma devam ettim ve süreç içinde çok ilgili ve güleryüzlüydü. Ameliyatı açık yapmak isteyen başka bir doktordan sonra Mevlüt Bey'e danışmak için gitmiştim kendisi bana kapalı ameliyatı tavsiye etti ve ameliyatımı gerçekleştirdi, bana çok büyük yardım etmiş oldu. Hem hiç karnımda büyük bir kesik olmadı hem de çok hızlı bir şekilde hayatıma devam edebildim. Çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Erdoğan Diğer

  Konya kızılay hastanesinde 8 ay önce ÇOK HORLADIĞIM İÇİN m. Erdoğana başvuru yaptım muayne oldum ÖZELLİKLE DEDİM Kİ MEHMET BEY BEN HORLUYORUM VE HORLAMAMI GİDERECEK NE YAPABİLİRSİN DEDİM MUAYNE SONRASI SÜRECİ BİLİYORSUNUZ FİLİMLER VS VS FİLME BAKTI AMLİYAT DEDİ ÜSTÜNE BASA BASA SORDUM HOCAM AMELİYAT YAPTIK tan SONRA DÜZELİRSE ÖYLE YAP DEDİM DÜZELİR DÜZELİR DEDİ TABİ TAVSİYESİ ÜZERİNE AMLİYAT OLDUM 8 ay sonra farkına vardım ki burnum altında kemik cıkntılığı var yemek yerken burnumda akıntı oluyor farkında olmadan maleseff.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular