VOADENT bir fikir olarak, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sınıf arkadaşı olan Dr. Dt. Volkan Eren, Dt. Osman İsmailoğlu ve Dt. Ahmet Demir'in öğrencilik yıllarında doğdu. Mezun olduktan s... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Voadent

Dikilitaş Mahallesi Barış Sokak No:9/C

34349 , Beşiktaş ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

VOADENT bir fikir olarak, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sınıf arkadaşı olan Dr. Dt. Volkan Eren, Dt. Osman İsmailoğlu ve Dt. Ahmet Demir'in öğrencilik yıllarında doğdu. Mezun olduktan sonra ulusal ve uluslararası alanlarda yaptıkları çalışmalar, VOADENT hekimlerini tecrübe ettikleri eksiklikler üzerine düşünmeye yönlendirdi. Bu eksiklikleri gidermek adına planlamaya başladıkları klinik çalışmalarını 2014 yılında tamamladılar ve 2015 yılında hizmet vermeye başladılar.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ahmet Demir Kanal Tedavisi

  Ahmet Bey hayatınızda tanıyabileceğiniz en harika hekimlerden biridir. Kendisiyle tanıştığımızda diş sağlığım çok kötü bir haldeydi. Beni en çok memnun eden şey bütün hastalarına ilk muayeneye gittiğinizde kendi bünyelerinde bulunan cihazla detaylı röntgen çekmeleri. Böylelikle bütün sorunlarınız detaylıca inceleniyor, tedavide nasıl bir yol izleyeceğiniz en başından size detaylı bir şekilde anlatılıyor. Kendisiyle uzun bir tedavi planladık ve şu an geldiğimiz noktada çok memnunum. Kanal tedavisinden çok korkan bir insan olarak 2 dişime kanal tedavisi yapıldı, birçok dişime dolgu yapıldı ve ayırt edemiyorum bile. Ama asıl teşekkür etmek istediğim konu kendimden ayrı olarak çok memnun kalınca anneme de randevu oluşturduk. Annemin yıllardan beri porselen olan dişlerinde büyük problemler vardı diş etleri çok kötü durumdaydı. Röntgen incelemesinden sonra Ahmet Bey bütün dişlerin çekilme olasılığı olduğunu ama şu an asıl problemin diş değil annemin yaşadığı kalp ve mide sorunları olduğunu (muayeneden önce size detaylı bir form doldurtuluyor diğer sağlık sorunlarınızla alakalı) ve bunları bir an önce çözmesi gerektiğini daha sonra diş tedavisine başlaması gerektiğini söyledi ve kalp dokturuna detaylı bir yazı yazdı planladığı tedaviyi anlattığı. Neticesinde annem diğer ihmal ettiği sorunların üstüne gidince mide ve bağırsaktaki ülser yüzünden diş etlerinin mahvolmuş olduğunu öğrendik. Ülser tedavisi sonrası diş etleri normale döndü ve artık diş tedavisine başlayabileceğiz. Yani kendisi sadece diş sağlığınızla değil genel sağlık durumunuzu da değerlendirip bunun diş sağlığınız üzerindeki etkileriyle tedavinizi her açıdan ele alarak planlıyor. Kendisi artık bizim ailemizin ömürlük diş hekimidir ve herkese gönül rahatlığıyla muayene olmalarını tavsiye ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren İmplant

  Kötü diş hekimliği tecrübelerim nedeniyle sürekli geciktirdiğim implant ve dolgu tedavilerim için Volkan Eren'e gittim. Hem yaşadığım fakat nedeninin farkında olmadığım sorunlarımı çözdü hem şahane birer dolgu ve implant tedavisi uyguladı. Üstelik kemik yapımın elverişsizliği sebebiyle implant için fazlasıyla efor sarf etti. Volkan bey, yaptığı iş içine sinene kadar hastasını bırakmaz ve hastalarıyla samimi bir ilişki kurar. Mutlaka yapılması gerekenleri titizlikle yaparken elzem olmayan müdahaleleri yapmayı teklif etmez. Bu nedenle son derece güvenilir ve iyi bir hekimdir.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren Diş Bakımı

  Diş taşı temizliği için gittik. Öncesinde genel kontrol yapıp tespit ettiği ek problemleri de detaylıca iletti. Bu problemler için yapmamız gerekenleri de detaylı şekilde anlattı. Diş taşı temizliği ağrısız ve sorunsuzdu. Memnun kaldık.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ahmet Demir Diğer

  Ortodonti tedavisine ilk defa gittim. Daha önce yaptigim araştırmalar neticesinde hep tedaviden çekinmiştim. Ahmet bey sayesinde bu tedaviden olumlu dönüşler almaya başladım. Artik giderken çekinmiyorum. Tedabi başlayalı yaklaşık 4 ay oldu. Şuan cok iyiye gidiyor
  Ahmet beye teşekkür ederim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  DoktorTakvimi sayesinde Volkan beyi Buldum Çürük nedeni ile başvurdum Herkese Tavsiye Ediyorum Çok iyi bir tedavi oldu teşekkürler bundan sonrada kendisi ile devam etmeyi düşünüyorum


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ahmet Demir Randevu

  Çok güleryüzlü, çok titiz ve başarılı bir hekim. Şeffaf plaklarla 1 yılda dişlerimi tel kullanmadan mükemmel bir hale getirdi.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren İmplant

  Korkularıma karşı gösterdiğiniz güleryüz, anlayış ve sabır için sonsuz teşekkürler, benim operasyonlarım implant ve diş çekimi oldu, kesinlikle tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Osman İsmailoğlu Siddetli diş agrisi

  Uzun zaman ertelediğim dış ağrımin siddetlenmesiyle ,Osman Ismailoglu ndan randevumu aldığımdan itibaren 20 lik diş çürüğiyle dış çekiminden sonra ne kadar rahat bir tedaviye başladığımı söylemek isterim.her ayrıntıyı tam bir profesyonellikle anlatıp, güleryüz, nezaket ,saygı ile ilerleyip beni duruma en mükemmel şekilde hazırlayan ve beraberinde dolgu kaplama ve köprü tedavilerimi hiç zorlanmadan bitiren dış sağlığımı geri kazandıran Osman Ismailoglu hekimime sonsuz teşekkürler, iyiki varsınız .Voadent =mutluluk.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren Implant tedavisi

  Dis tedavisine başlamak benim için sürekli ertelenen ,çok zor olan neredeyse imkansız bir başlangıç idi .Gitmenin kacinilmazolmasi sebebiyle voadent dış kliniğinden aldığım randevudan sonra ,korkularımın ne kadar gereksiz olduğunu anladım, 'di tedavimdeki ımplant sürecini Volkan Eren hekimim sayesinde inanın hiç zorluğunu yaşamadım, profesyonel hekimlikleriyle sağlığıma kavuştum,zaten saygının, guleryuzun naifligin,olduğu bir klinikte insanın mutluluğu yaşanmaya değer. Teşekkürler Voadent ,teşekkürler Volkan Eren iyiki varsınız.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Volkan Eren Diş Estetiği öncesi işlemler

  Çalışanları ve doktorları gayet ilgili, diş etime uyguladığı membran ile dişimi kurtardı, sayesinde diş etlerim gayet sağlıklı


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar