Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Yalova Devlet Hastanesi

İsmet Paşa Mahallesi İzmit Karayolu 3.Km

77100 , Çiftlikköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Demir Damar Cerrahisi Ameliyatları

  Yalova Şehir Hastanesinde varis ameliyatı oldum. Ahmet Bey sayesinde bu süreci çok rahat atlattım. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şule Okur Diğer

  bozukluk tanısı koyulan anneannem için üç ay boyunca hiçbir sonuç alamadım ve araştırmalarım sonunda Şule hocami buldum anneanem bir hafta içinde tepki vermeye başladı ve ikinci haftada normal hayatına döndü gerçekten mükemmel ötesinde bir doktor iyi ki sizi tanimisiz iyi kii Hastalarıyla aşırı ilgili çok güzel takip ediyor ve en önemlisi çok destek oluyor Her şey sizin sayenizde hocam iyi ki varsınız size minnettarız


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Feyza Kurt Diğer

  Feyza hocamın yapmış olduğu anjiyo çok başarılı geçmiştir kendisine teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Seçkin Özcan Diğer

  Menisküs yırtığı ve çapraz bağ ameliyatimi yapmıştı kendisi eğer yalova da olup da ortopedi sıkıntınız varsa başka bir doktora gitmeyin derim çok memnun kaldik gerek iletişimiyle gerek ameliyat sonrasi ve öncesi bize yaklaşımıyla işinin ehli bir insan tavsiye ederim


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serhan Örnek Diğer

  2022 yılı haziran sonunda annemim diz protezi ameliyatını Yalova Devlet Hastanesinde başarılı bir şekilde yapan Serhan Örnek hocaya emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sadece yaptığı ameliyat değil, ilgisi, güleryüzü, hastayı muayene etme çabası, özverisi ile takdiri hakediyor.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kılıç Diğer

  Küçükken düşmeye bağlı deviasyonum mevcuttu akraba ve arkadaş çevremizden murat beye tedavi olan ve memnun olan çok kişi vardı bize de murat beyi önerdiler ve biz de muayene olmaya gittik. Sağolsun çok ilgilendi ve 21 mart günü ameliyatımızı gerçekleştirdi. Gayet başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi şuan ödemli haliyle bile çok güzel bir sonuç ortaya çıktı kendine ve ekibine çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sevgi Tomrukçu Eker Diğer

  Üç gündür devam eden şiddetli baş ağrısı şikayeti nedeniyle gittim. Sevgi Hanım çok ilgili davrandı. Kan tahlili ve mr isteyip çok detaylıca bakmak istedi. Henüz sonuçları almadığım için tedavi süreci bitmedi ancak kendisinin kibarlığı, güler yüzlülüğü ve ilgisi nedeniyle yorum yazmak istedim. Kendisine çok teşekkür ederim.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Oktay Gazi Diğer

  Sabah uyandığımda Sırtımda devam ağrılardan dolayı gittiğim randevumda 04-Şubat-2022,ben şikayetimi daha detaylı anlatmak üzereyken sözümün kesilip yanlış geldiğimi söylendi ve fizik tedaviye gitmem gerektiği söylendi. Ben tekrar şikayetimi detaylandırdım bu seferde röntgen çekmem söylendi hiç bir tetkik yapılmadan.
  Maalesef herhangi bir tetkik ve teşhis olmadan hastaneden ayrılmak zorunda kaldım. Kesinlikle önermiyorum. Herkese geçmiş olsun.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatma Sirer Aydın Mamografi

  Doktora aile hekiminin mamografi sonucunda bir kitle görüp yönlendirmesi üzerine gittim. Gerekli tetkikler yapılana kadar toplamda üç kere görüşmemiz gerekti. Yapılan tetkikler eksiksizdi bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tedavim de sıkıntısız bir şekilde sonlandı son ultrason sonucu temiz olduğu için. Fatma hanımın iletişimi daha iyi olabilirdi. Bu konuda yazma gereği duydum çünkü göğüste kitle gibi hassas bir konuda yardım ararken doktordan daha sakin ve yavaş konuşmasını beklerdim. Sorunuma samimiyetle bir çözüm arandığına dair bir izlenim maalesef edinemedim ve bu beni üzdü.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kılıç Diğer

  Murat beye 3 hafta önce yalova devlet hastahanesinde burun ameliyatı oldum ve şuanda burnum Eskı halınden güzel oldu ve ameliyat sonrası hiçbir ağrım olmadı ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgili ve anlayışlı oldu ayrıca bütün ameliyat sürecinde kendisi özenle ilgilendi Murat hocaya çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar