Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Yalova Özel Atakent Hastanesi

Adnan Menderes Mahallesi Ufuk Sokak No:7/1

77200 , Yalova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Tahsin Şahin Diğer

  Öncelikle sağolsun. Çocuklarımız nedeniyle 4 yıldan fazladır, muayeneye kendisine gidiyoruz. Konu çocukların olunca haliyle birçok doktorla karşılaştık ama baktığımda işini layıkiyle yapan doktorlardan birisi kesinlikle Hasan Bey dir. Kendisi öncelikle sizi dinliyor ve anlamaya çalışıyor, durumu geçiştirmiyor; sonrasında aceleye vermiyor; teşhis ve tedbirleri başarılı sonuç veriyor; gereksiz uygulama yapmıyor; nazik bir kişi olmasının yanında bir tedavi önerdiğinde kendisine rahatça itimat edebiliyorum. Bana göre Yalova için bir şanstır, biz memnunuz. Yolu açık olsun.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Habibullah Habib Sinüs Cerrahisi

  Kocaelinden merhabalar..Eşimin aylardır hayatını eziyete çeviren dayanılmaz göz ağrısı şikayeti vardı.Gitmediğimiz uzman kalmadı.Beyin cerrahı,nöroloji,göz,dış,kulak burun boğaz...Bu şiddetli göz ağrısına birtürlü tanı konamadı...En sonunda yolumuz Habibullah hocaya çıktı şükürler olsun.Bir hafta gibi bir tanı tedavi sürecinin ardından dün girdiği sinüs ameliyatı ile eşim bu sancılı ağrılı berbat durumdan nihayet kurtuldu..Genç yaşına rağmen bizde daha ilk günden bıraktığı profesyonellik güven duygusu ve samimiyeti bizi bir saniye bile düşündürmedi.Sözün özü Kocaelide beş doktorun koyamadığı tanıyı Habibullah hoca koydu ve nokta atışı gibi ameliyatı gerçekleştirdi.Aktürk ailesi kendisine minnettardir.Yolunuz açık ve aydınlık olsun sevgiler..

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İmad Salih Mide Küçültme Ameliyatları

  Temmuz ayında Eskişehir den sırf imad bey için Yalova ya gittik eşimin obezite cerrahisi için kendisi ile görüştük ve hemen yatışı sağladık eşimde safra kesesi problemi de vardı ikisini tek ameliyatta çözdü ve başarılı geçti. 5 ayda toplamda 40 kilo verdi ve kendisine hastane çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Habibullah Habib Diğer

  Bundan 1.5 ay önce, başka şehirde olduğum burundan girilerek yapılan hipofiz ameliystından 15 gün sonra, yoğun bir kanama ile acil den kendisine yönlendirildim. Kanamayı durdurmak icin çok çaba sarfetse de durmayan kanamam ile acil olarak ameliyata aldı. Bu kısa sürecte özgüvenli, sakin, pozitif ve sevecen tavrı ile güven duyarak ameliyatımı oldum. Şimdi ise kendisine, 1 aydır geçmeyen yoğun sinüzitim sebebiyle tedavi görmekteyim. Genç yaşına rağmen çoğu tecrübeli hekimden daha bilgili, daha profosyonel oldugunu düşünüyorum. Güleryüzü, sabrı, sevecen ve anlayışlı tavrı ile mesleki bilgisine güvendiğim, Yalova'da alanında en başarılı doktordur. Güvenle tercih edebilirsiniz..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Habibullah Habib Burun Estetiği

  Habibullah bey gerçekten işinin ehli, güleryüzle çok iyi bir insan.
  8 yıldır burun tıkanıklığı ve şekil bozukluğu yüzünden halimden muzdariptim.
  Kendisi, resmen bana yeni bir burun yaptı, artık hem nefes alıyor hem de burnumun şekli ile gurur duyuyorum..

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sadık Eryılmaz Diğer

  Sadik hocaya tüp mide ameliyati oldum çok guleryuzlu ilgili herseyi tane tane açıklıyor cok memnunum

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Onur Gülseren Diğer

  Doktor bey 'in kesinlikle en güzel övgülere layık olduğunu ve tüm hastaları için bir şans olduğunu düşünüyorum. Eşimde bende ,Hüseyin Bey'i gerek, uzman bilgisi ve gerekse hastalarına güven veren mütevazi yaklaşımı sebebiyle ender rastlanan değerli hekimlerden biri olarak, her zaman, herkese tavsiye ederiz. Doktor bey'e göz hastalıkları tedavileri, göz kapağı operasyonu ve botoks vb.. sebeplerle her gittiğimizde iyi ki varsınız diyoruz.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Tahsin Şahin Diğer

  26.5 hafta 990 gr dünyaya gelen bebeğimizin yoğun bakım sürecini çok iyi yönetti. Yorucu süreçte her zaman pozitif ve anlayışlı yaklaştı. Hergün bıkmadan bizi dolu dolu bilgilendirdi. Bebeğimizin emin ellerde olduğunu hep hissettirdi. Yoğun çabaları ve tecrübesiyle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendisine teşekkürler.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gamze Yüksel Diğer

  Annem 3 yıl önce kalp ameliyatı sonrası beyin hasarlı kalmıştı ve hasarın etkisiyle uyku merkezi bozulmuştu huzursuzluk ve uyumama şikayetimiz vardı sabahlara kadar uyumuyordu gitmediğimiz doktor kalmadı her doktor bir çok ilaç denedi hepsinin yan etkileri oldu ve çok zor günler geçirdik annemi hocamıza götürdüm açıkcası hiç umudumuz kalmamıştı uykusuz işe gidiyorduk yine de denemek istedik hocamızın verdiği ilaçlar ve düzenlediği tedavi sayesinde annem uyumaya başladı bizim için uyuması bir mucizeydi Allah razı olsun başarılı ve merhametli bir doktor eğer bir psikiyatriye gidecekseniz hiç düşünmeden Dr. Gamze Hanım a gidebilirsiniz .. Kendisi Yalova ve Atakent hastanesi için büyük bir şans ve fırsat bence tekrar teşekkür ediyorum kendisine

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muaz Bayram Diğer

  Ailemizin doktoru Muaz Bayram ın rutun kontroller sırasında birşeylerden şüphelenerek ileri tahliller istemesi sonucunda ve Doktor beyin genç yaşına ragmen başarılı ve titiz davranması neticesinde Karaciger Ca sından çok erken tanı ile eşim kurtuldu ailemizin doktoru Muaz Bayram minnatarız size

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar