Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Yalova Özel Atakent Hastanesi

Adnan Menderes Mahallesi Ufuk Sokak No:7/1

77200 , Yalova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sadık Eryılmaz Diğer

  Sadik hocaya tüp mide ameliyati oldum çok guleryuzlu ilgili herseyi tane tane açıklıyor cok memnunum


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Onur Gülseren Diğer

  Doktor bey 'in kesinlikle en güzel övgülere layık olduğunu ve tüm hastaları için bir şans olduğunu düşünüyorum. Eşimde bende ,Hüseyin Bey'i gerek, uzman bilgisi ve gerekse hastalarına güven veren mütevazi yaklaşımı sebebiyle ender rastlanan değerli hekimlerden biri olarak, her zaman, herkese tavsiye ederiz. Doktor bey'e göz hastalıkları tedavileri, göz kapağı operasyonu ve botoks vb.. sebeplerle her gittiğimizde iyi ki varsınız diyoruz.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Seçer Diğer

  Bel fıtığından dolayı 2 gün önce eşimi Mehmet bey ameliyat etti , öncesinde 3 aydır dayanilmaz bir ağrısı vardı 3 ay boyunca gecemiz gunduzumuze karıştı hayatım kararmıştı resmen 2 gün öncesine kadar da yine hastaneye feryat figan gittik . Mehmet bey eşimi ameliyat yaptıktan sonra agrilarin tamamı gitti ertesi gün yürümeye başladı ve bugünde eve geldik
  Inanamıyorum hala iyi olduğuna Allah razı olsun bu insandan tek kelime ile


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Seçer Diğer

  Mehmet hocam Alanya için çok büyük bir şans annemin kemik erimesine bağlı kırılan belini çimentolama yöntemiyle ameliyat etti. Çok geçmeden 2.kez aynı kemiğin üst tarafından yine kırıldı yine aynı yöntemle ameliyat etti. Uzmanlığı bir yana insanlığı ilgi ve alakasıyla Türkiyede bir eşinin daha olduğunu sanmıyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Seçer Diğer

  VALLAHİ DENECEK ÇOK ŞEF VAR ONUN İÇİN,
  ÖNCELİKLE SEVGİLİ DOKTORUMUZU YETİŞTİREN ANASINDAN BABASINDAN ALLAH RAZI OLSUN... ÖNCELİKLE BÖYLE MÜTEVAZİ, İLGİLİ, MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN, HASTAYA DEĞER VEREN, İNSAN AYIRT ETMEYEN, DUYARLI BİR İNSANNNN..... ZAMANINDA İLGİLENEN,AZ GECİKSE BİLE ÖZÜR DİLEYEN, NAİF VE DÜRÜST BİR İNSAN... DAHA YENİ BEL FITIĞI AMELİYATI OLDUM, 20/01/21 OLDUM MU? ANLAMADIM, AMA NE AĞRI NE SIZI HİÇBİR SIKINTIM OLMADI, ŞÜKÜRLER OLSUN, RABBİ BAŞARILARINI DAİM EYLESİN, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  GÜZEL İNSAN DR. MEHMET SEÇER BEY


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Tahsin Şahin Diğer

  26.5 hafta 990 gr dünyaya gelen bebeğimizin yoğun bakım sürecini çok iyi yönetti. Yorucu süreçte her zaman pozitif ve anlayışlı yaklaştı. Hergün bıkmadan bizi dolu dolu bilgilendirdi. Bebeğimizin emin ellerde olduğunu hep hissettirdi. Yoğun çabaları ve tecrübesiyle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendisine teşekkürler.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muaz Bayram Diğer

  Ailemizin doktoru Muaz Bayram ın rutun kontroller sırasında birşeylerden şüphelenerek ileri tahliller istemesi sonucunda ve Doktor beyin genç yaşına ragmen başarılı ve titiz davranması neticesinde Karaciger Ca sından çok erken tanı ile eşim kurtuldu ailemizin doktoru Muaz Bayram minnatarız size


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Seçer Diğer

  Mehmet Seçer hocaya gözünüz kapalı olarak kendinizi teslim ediniz. Kişiliği ile doktorluğu ile ve bilgisi ile çok güçlü bir donanıma sahiptir. Alanya'mız için çok büyük bir kazanımdır. Kanal daralması ameliyatımda kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Tahsin Şahin Diğer

  Hasan Tahsin bey, öncelikle çok dinlemeyi bilen ve çözüm odaklı bir doktor. Çocuğumuzun ne kadar mama yemesi gerektiğini, ilacı kilosuna göre kaç ml vermemiz gerektiğini tek tek hesaplayan, asla üşenmeyen işini gerçekten severek yapan örnek bir hekim. Oğluma eli çok yaradı kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor. Pandemiden dolayı uzun süre kontrolüne gidemedik ona rağmen telefonda tüm sorunlarımıza destek olmak için elinden geleni yaptı. Hasan bey, Yavrunuzu emanet edebileceğiniz harika bir doktor.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Onur Gülseren Diğer

  19 mayısta piterjium ameliyatı oldum ve mükemmel bir doktor olduğunu ameliyat esnasında gördüm ameliyattan sonra gözüme detaylı baktığımda mükemmel bir işçilik olduğunu gördüm ve ameliyat esnasında doktor bey mükemmel ilgi alaka gösteriyor ve ameliyatın olup bittiğini dahi anlamıyorsunuz ve Şiddetle tavsiye ediyorum Yalova için bulunmaz Nimet Onur Hoca ellerinize sağlık teşekkür ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar