Randevu al Uzmanları gör

Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzman... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Yeni Batı Mah. 2026. Cad. Batıkent

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi Ankara ilinde Yenibatı mahallesi 2026 Cad.batıkent Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122553732 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
36 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Kılıç Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)

  Fatih Kılıç beni defalarca ameliyat ettı. Yüzüm de çok çeşitli ameliyatlar. Bişektomi, çene ekleme, dudak dolgu ( kendim yağı ile) yanak dolgusu, bleforoplastik, liplif, kaş brow lift ( kaş kaldırma) göğüs ve karnı germe gibi amelyatlar. Bir dokunuş ile beni değiştirebildi, kendimi çok beğeniyorum. Güler yüzle detaylı anlatarak beni memnu ettı. Herkese rahatlıkla söyleyebilirim gözü kapalı ameliyata karar verıp Fatih Hocaya gidebilir. Çok tesekkürederım. Ellerine emeğine sağlık.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Saadet Doğrusöz Akturan Endovasküler Embolizasyon

  Gerçekten bize o kadar iyiliği dokundu ki bu dönemde bile insanların mağduriyetini anlayıp çözüme kavuşturan bir doktor . Annem ve babam şuanda covid polikinliginde tedavi görüyor ve o kadar ilgili o kadar anlayışlı bir doktor ki gerçekten hakkı ödenmez. Rabbim bütün doktorlara güç kuvvet ve vicdan versin inşallah

 • D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhsin Noyan Keskin Bademcik Ameliyatı

  6,5 yaşında ikiz çocuklarımın bademcikleri aşırı büyüktü. Noyan hocam ikisinide 1 ay aralıklarla bademcik küçültme ameliyatını yaptı.Güleryüzlü ve ilgiliydi. ilk çocuğum iyileşti, sesi, konuşması, nefesi düzeldi çok şükür. Diğeri de şimdi iyileşiyor. Hem doktorumuz, hemde hastane personeli gayet ilgiliydi. Bademcikleri küçültme işlemi yapması da ayrıca bizi memnun etti.Kendisine başarılar diliyorum. Allah razı olsun.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Akkaya Diğer

  Inanilmaz derecede ilgili alakali bi doktor iki diz protez ameliyati oldum son derece memnunum teşekkürler.

  Doç. Dr. Mustafa Akkaya

  Geçmiş olsun, saygılarımla

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serhat Cömert Diğer

  Çok kaliteli bir insan olduğu kadar bir o kadarda mesleğinin uzmanı bir doktor Allah c.c kendisinden razı olsun emekleyerek geldiğim bel fıtığı ameliyatından neredeyse koşarak çıktım gerek ameliyat esnasında gerekse sonrasında vermiş olduğu tavsiyeler her insanın yapabileceği şeyler değil Allah c,c bahtını ve şansını açık ömrünü uzun ve bereketli eylesin. İnşallah mesleğinin en üst unvanlarını alırsınız. İnsan üstü insan

 • Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Senem Mine Yavuz Diğer

  Senem hanim çok güzel ilgilendi benimle bebeğimin cinsiyetinide ondan öğrendim ve bana yol gösterdi ilgisi ve alakası çok çok iyiyidi tavsiye ederim..

 • E
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Zeki Akıncı Diğer

  Merhaba,
  8 haftalık hamileyim. Çok zor randevu bulup kendisine muayene olacaktım. Ancak sadece tahlil sonuçlarıma baktı, ultrasonla muayene gerek yok ne göreceğiz sanki tarzında cevap aldım. Kendisi çok ilgisizdi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

 • V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Saadet Doğrusöz Akturan Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Kasığımda şişlik farkettim araştırmalarım sonucu oparötör dokdor saadet hanıma gittim,Kasık fıtığı olduğunu söğledi ve cerrahi müdahale olduğunu söğledi,Tetkiklerimi yaptırdım ve ameliyat günü verdi ocak yirmialtı ikibinyirmi,Bu süreçte saadet hocam hastaya değer ve güven veren birisi olarak işinin ehli olduğunu fark ettim çoķ rahat bir şekilde ameliyatımı allahın izniyle olacam kendisine çok teşekkür ve saygılarımı sunuyor,Bilgi ve başarılarının devamını diliyorum(Vasvi Gök)

 • M
  Doktor: Uzm. Dr. Serhat Cömert Diğer

  17.12.2019 tarihinde muayene olmak üzere yanına gittim COK sıkıntılı bir bel fıtığı vardı ameliyat olmamak için direniyordum ama serhat beyin yanına girdik ve hemen ameliyat olman gerekiyor dedi bütün yorumları okudum ALLAH ondan RAZI OLSUN beni hemen o gün ameliyat etti şükürler olsun iyiyim.ilgi alaka güler yüz gerçekten karşılaştığım doktorların içinde en harika insandı insana konuşması ve yüz ifadesi güven veriyor COK sağol serhat hocam.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhsin Noyan Keskin Deviazyon ameliyatı

  Hocamız gerçekten maşallah 3 gün önce deviazyon ameliyatı oldum ameliyat sonrasında Ne şişlik var ne ağrısı var gerçekten tavsiye ederim ilgisi ve saygısından dolayıda gayet muazzam

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar