Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Kubilay Vicdan 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir. 1988 - 1993 yılları arasında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları… daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

  • Doç.Dr. Kubilay Vicdan 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir. 1988 - 1993 yılları arasında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. Dr. Kubilay Vicdan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
2 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

    İkiz bebeklere hamile kaldığımı öğrendikten sonra, güvenebileceğim, iyi bir doktor arayışına girdim. Bu süreçte Sayın Doç. Dr. Kubilay Vicdan ilk günden güvenimi kazandı. Düzenli kontrollerimi ve testlerimi takip etti. İstediğim anda kendisine direkt olarak ulaşabildim ve tatmin edici cevaplar edindim. Tahmin ettiğimden erken başlayan doğumumun başarıyla tamamlanmasını sağladı. Kendisine bu süreçteki çok değerli desteğinden ve bebeklerime sağlıklı şekilde kavuşmamı sağlamasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

  • T

    Kubilay hoca ile evliliğimin ilk aylarında tanışmıştım. Daha önce hiç kadın hastalıkları doktoruna gitmediğimden çok tedirgindim. Ayrıca vajinusmus vardı ve buda beni daha çok tedirgin ediyordu Nasıl muayene olacaktım. Fakat kendisini tanıdığımda beni inanılmaz rahatlattı ve kendisinin de tavsiyeleri ile kısa sürede bu durumu atlattım.ilk bebeğime hamile kalmıştım Kubilay hocamın kontrolünde devam ettim. Doğumdan çok korkuyordum sezeryan yapmak istedim fakat hocam herşeyin yolunda olduğu için normal doğum yapmamı öngördü ve bu konuda beni çok güzel hazırladı. İlk bebeğimi sayesinde normal doğumla kucağıma aldım. Kubilay hocam benim için hayatımdaki ender insanlardan biri o bir doktor gibi değil bir babacan tavır ile yaklaşıyor hastalarına. Bu 6. yılım onunla tanışalı şuan 2. bebek düşüncem var ve kendisinden başka güveneceğim başka bir doktor yok.