Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi
Kemalöz Mah. Mehmet Topaç Bulvarı No:46/11, Uşak Merkez, Uşak


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Banka Havalesi

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Kemalöz Mah. Mehmet Topaç Bulvarı No:46/11, Uşak

Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

2010 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2015 yılında Gaziantep Üniversitesi'nden Psikiyatri Uzmanı Hekim ünvanı aldım. 2021 yılı...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (2010)
  • Gaziantep Üni. Tıp Fak. Psikiyatri Uzmanlık Eğitimi (2015)
  • Yüksek İhtisas Üniversitesi Aile Danışmalığı Eğitimi (2021)

Deneyimler

  • Isparta Sütçüler İlçe Hastanesi (2011)
  • Gaziantep Üni. Tıp Fak. Psikiyatri Uzmanlık Eğitimi (2011-2015)
  • Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Uzmanlık Mecburi Hizmeti (2015-2016)

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce,
  • Almanca

Diğer içerikler

Röportaj

32 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Fatih beyle yaklaşık 1.5 yıldır görüşüyoruz. İlaç tedavimin sonlarına yaklaşmış bulunuyoruz. Kendimi bildim bileli var olan endişe ve kaygı bozukluğu rahatsızlığımı fatih beyin uygulamış olduğu tedaviler doğrultusunda önemli ölçüde çözmüş bulunmaktayız. Bu yüzden kendisini tavsiye ediyorum

N
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Randevu

İlk gittiğimde kaygilarım ve mutsuzluğum için gitmiştim dikkat eksikliği tanisi konulunca şaşırmıştım beklediğim bir durum değildi. Depresyonda oldugumu uzunca bir süre kabullenmedim. İlaclara karsi önyargılıydım. İlaclarimi suan duzenli kullaniyorum ilk geldigim gune gore gayet iyiyim. Fatih bey sadece ilac yazmiyor terapide yapiyor. Psikolojik danışma ilkelerine uyan bir doktor. Keske daha once gelseydim diyorum suan.

F
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Randevu

Her seans itinalı ve vakit verimli geçiyor . Kendimi Rahat ifade edebiliyorum ve anlaşılmak iyi hilettiriyor . Doğru sorularla kendimi daha iyi tanımlama fırsatım oluyor ki bu da tedaviyi hızlandırıp çözüme yaklaştırıyor ve kendime daha net ve objektif bakış açım oluşuyor.Tedavi sürecince takip ve destek çok güzel Her bir seans gün geçtikçe daha iyi .Biraz daha fazlaca tavsiye(Nasihat) ile desteklense çok memnun olurum.

B
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Randevu

Yaklasik 6 7 aylik bir tedavi surecim var hala devam ediyor olmaz imkansiz dedigim hersey suan cok kolay sekilde yapilabilir konuma geldi. Fatih bey, muazzam bir empati yetenegi olduguna inaniyorum hasta gozuyle bakip uzman bilgisiyle tedavi surecini ilerletiyor. Cok ciddi sorunlarim olmasina ragmen suan hersey benim icin artik umut verici hale geldi.

T

Fatih Bey öncelikle çok iyi bir doktor. Hem terapi hem ilaç tedavisiyle gittik. Yaklaşık 3-4 seans görüşme sağladım. Çok iyi bir etki gördüm. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Fatih Bey çok pozitif, optimist birisi. Gayet güzel bir şekilde dinliyor ve çok ilgili. Terapiden sonra genelde rahatlamış çıkıyorum çünkü motive eden yapısı var dolayısıyla kendimi iyi hissediyorum. Terapi sürecinden sonra ilaç kullanımı da eklenince kendimi çok çok daha iyi hissediyorum. Kendimdeki değişimi her seans sonrasında gözle belirgin bir şekilde görebiliyoruz.

G
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi

Ben yurtdışında yaşadığım için online terapi tercih ettim. İyiki de etmişim. Fatih beyle birlikte çok güzel yol katettiğimizi düşünüyorum. Kendisi inanılmaz samimi, sakin ve çözüm odaklı. Eğer profesyonel yardım almak istiyorsanız hiç çekinmeden iletişime geçin, çok kısa sürede kendinizi çok daha iyi hissettiğinizi ve kendinizle ilgili farkındalıklar kazandığınızı göreceksiniz.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Randevu

Gercekten zor bir dönemden geçiyordum. Profesyonel tavsiyeleri ve cözüme yönelik bakış açısıyla bana gerçekten çok büyük destek oldu . Cok iyi geldi. Tesekkür ederim, Fatih Bey!

S
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Diğer

Fatih hocam oldukça kibar ve ilgili. İlk randevumu aldığımda çok kötüydüm şimdi sayesinde çok daha iyiyim işinde başarılı ve mütavazi. teşekkürler hocam

Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi Randevu

Annem için gittik doktorumuza 8 aydır tanıyoruz fatih hocamızı ilgisi süper işinde bir numara diyebilirim annem önce Allah sonra Fatih beyin sayesinde çok iyi annem ilgisi çok güzel

A
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. M. Fatih Taştan Muayenehanesi

Hocamla tripofobi hakkinda görüsmemiz oldu 3.seanstan sonra belirli bir gelisme oldu tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular