Adresler (2)

Zakirbaşı Sok.No:32 Kazlıçeşme, Zeytinburnu
Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
İstanbul Cad.No:79/5 Uğurlu Apt., İstanbul
Maksut Ahbap Muayenehanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E

Benim ve ailemin 18 yıldır doktorudur. Her zaman doğru teşhis ve tedavi uygulayarak meslekteki bilgi ve tecrübesini sıkıntı yaşatmadan aktarmıştır. Her şeyden önce insandır, asık yüzü ve az konuşması kimseyi aldatmasın; işini ciddiye alarak yapıyor ve sizinle empati kurduğuna defalarca şahit oldum. Bu bile insanı yoran bir durum, özetle nesli azalan doktorlardandır.


A

Diyetisyenimin yönlendirmesi üzerine gittim kendisine. Randevu saatim geldiğinde, sekreterine içeri alınmam yönünde talimat verdi ve hemen döneceğini söyleyip çıktı. Odasında 15 dakika bekledim. Sekreterine doktor beyin gelip gelmeyeceğini sorduğumda, revir saati olduğunu ve hemen döneceğini söyledi. Doktor beyin muayene için odasında beklediğimi bilmesine rağmen, sigara kokarak içeri girmesi bana saygısı olmadığını gösterir diye düşünüyorum. Kısaca tekrar tercih etmem.


L

Allahin sifa dagitmasi icin yarattigi kisi. Yillar once mide kanseri teshisi konan annemi birkac ayda iyilestirip dunyaya donduren doktor. Tedavi icin gittiginizde teshis ve tedavi icin en ince ayrintisina kadar arastirip dogru sonuca varmaya calisan nadir doktorlardan iridir Maksut bey. Sonsuza kadar yasamasi gerektigine inaniorm, zira boyle doktorlar cok az.


M

yaklaşık 10 senedir doktorum.çok iyi bir insan.şu anda annemle ilgileniyor.hastalığın köküne kadar inip kesin sonuç alana kadar uğraşıyor.


Ö

yaklaşık 10 yıldır doktorumdur.aileminde doktorudur.mesleğinde en iyilerdendir.hastalığın neden ileri geldiğini araştırır kesin sonuca varıncaya kadar uğraşır.şu an da annemle uğraşıyor.çok saygı duyduğum bir insandır. ÖMÜR DİNÇ


C

Doktor beyi uzun süredir tanıyorum hastalarıyla yakından ilgili sevecen mesleginde başarılı son zamanda kayın pederim ali karabulut un tedavisinde olagan üstü çaba ve samimiyet göstererek yogun bakımdan çıktı yürüyerek evine çıkış yaptı katkılarından dolayı nezdinde tüm hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .ALLAH hiç kimseyi çaresiz bırakmasın....


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş