Son 30 gün içerisinde 446 profil ziyareti var

Adres

Hilal Mahallesi 701. Sokak 13/5, Çankaya, Ankara
Mehbube Tuncer Muayenehanesi


Sigortasız hastalar


Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Randevu

Konuşma Terapisi


Özgeçmiş

Hakkımda

Mehbube Tuncer 2003 yılında Dil Konuşma Terapistliği alanında lisans eğitiminin ardından Başkent Üniversitesinde Konuşma ve Ses Bozuklukları yüksek li...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Gecikmiş Dil ve Konuşma
 • Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
 • Kekemelik
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Başkent Universitesi Odyloji ve Konuşma ve Ses Bozuklukları
 • Nahçıvan Öğretmenler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Yüksek Lisans
 • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Konuşma Terapisi Bölümü

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Hilal Mahallesi 701. Sokak 13/5, Ankara

Ücretler Hakkında

Mehbube Tuncer Muayenehanesi

Diğer Hizmetler

Konuşma Terapisi


Hilal Mahallesi 701. Sokak 13/5, Ankara

Ücretler Hakkında

Mehbube Tuncer Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
186 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

7 yaşındaki kızım s harfini çıkarırken peltek bir s sesi çıkıyordu. Mehbube hocama bundan dolayı başvurduk ve çok çabuk sonuca ulaştık. Mehbube hocanın ilgi alaka e samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim..


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

7 yaşındaki oglumun kekemelik probleminden dolayı dil ve konuşma terapisti arayışına girdik.Mehbube Hanım'a internette araştırma yaparken rastladık ve oğlumuzu merkezine götürmeye karar verdik.Önce oglumla sonra bizimle yaptığı görüşme sonucunda seanslarımıza başladık.5.seansımızı bitirdik Oğlumuzdaki degisimler gözle görülür bir şekilde olumlu yönde ilerledi.Mehbube Hanım bize ne yapmamız, çocugumuza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bilgiler verdi.Daha seanslarımız devam ediyor.Kendisinin insanlığından, çocugumuza karşı yaklaşimindan çok memnunuz.İyi ki tanımışız...Güleryüzü, ilgi , alakası ve yardımlarından dolayi Mehbube Hanim'a teşekkur ediyorum...Ayrıca Buket Hanim'a da randevu konusundaki ilgi, alaka ve hassasiyetinden dolayi tesekkur ediyorum..


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

Merhaba. 7 yaşında olan oğlum için görüşmelerimiz devam ediyor. Yaklaşık üç yıldır kelimeye başlayamama sorunu konuşurken takılma problemleri yaşıyorduk. İnternet üzernden araştırmalar sonucu mehbube hanım ulaştık. İlk olarak sorun çözmeye odaklı yaklaşımı ve oğlum ile birebir yaptığı görüşmelerde eksikleri belirleyerek sürece başladık oldukça faydalı olmakla beraber gözle görülebilir iyileşmeleri fark ettik. İlgi be alakasındsn memnunuz teşekür ederiz.


P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

5.5 yaşında oğlum 2.5yaşından beri kekeliyor ve gitgide artan takılmaları olurdu. internet ortamında doktor ararken olumlu yorumlarını okuduğumuz Mehbube hocayı bulduk. Ardından hemen randevu aldık ve Ankara'nın yolunu tuttuk. 8 Seans alarak seanslara başladık ve çok şükür yarın son seansımıza gideceğiz çünkü mezun olduk :) Çok şükür gözle görünür bir şekilde kekemeliğimiz azaldı. Her gören çok iyi diyor. Bu da bizleri çok çok memnun etti. İyiki Mehbube hocayı tanımışız diyoruz. Güler yüzlü ekibi (Buket Hanım ve Nihan) bizlere kendilerini sevdirdiler. Herşey için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiyem 10/10 hiç düşünmeden randevu alın.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

4 yasındakı oglumun aılede olmamasına ragmen 2.bucuk yasından buyana yasadıgı kekemelık problemınden dolayı kendısıyle gorusme kararı aldık. Internette okudugum yprumşardan etkılenıp gıttık. Ilk seansımızdan sonra oglumuzdakı degısımlerı farketmeye basladık. Zaten ılk 4 seans sadece ben ve esımle ılerledi. Bızlere nasıl konusmamız nasıl davranmamız gerektıgı konusunda bılgı verdı.. Oglumu bızımle tedavi ettı dıyebılırım. 2.seansta zaten neredeyse hıc takılmadan konusmaya basladı. Bızde cok sasırmıstık. Kalan 4 seanstada bıre bır oglumu aldı. Onunla devam ettı.tum seanslarımız bıttı fakat son hafta oglum teknıklerı unuttu ve tekrar kekelemeye basladı. Sımdılık mehbube hanımın yonlendırmesı uzerıne evde anne baba olarak kendısın den ogrendıgımız oyun terapılerıne devam edecegız.bu konuda dalgalanmalar yasanabılınıyor cunki.artık 15 gunde bır yada ayda bır gorusmeyı dusunuyoruz.. Kendısınden cok memnun kaldık. Iyıkı karsılasmısız. Bır defa her seyden once anne baba olarak bızlerı cok bılgılendırıyor ve teknık ogretiyor. Guvenılır ve huzurlu bır yer. Tavsıye edıyorum


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

5.5 yaşındaki oğlumda bebekliginden beri yuksek sesle konuşma sorunu vardi. Fiziksel tüm muayenelerinde herhangi bir sorun olmadığını doktorlarımız iletti. Büyüdükçe normale döner dusuncesindeydik. Ancak Haziran başında yüksek ses sorununa bir de konuşurken kelime aralarina tiz nefesler ve cümlelerde akicisizlik eklendi Kendini ifade ederken çok çok zorlanmaya başladı.Bu durum da bizde ebeveny olarak ciddi kaygılar oluşturmaya başladı. Durumum daha fazla ilerlemesinden de endişe ederek internetten araştırmaya koyulduk. Olumlu yorumlardan yola çıkarak Mehbube Hanım'dan randevu aldık. Önce asistanı Buket Hanım ile gorustuk. Kendisi size ilk görüşmede mevcut güveni sağlıyor. Bizden çocuğun oyun oynarkenki bir videosunu kendisine göndermenizi istedi.Biz de bu çekimi yapıp kendisine ilettik. Bunun akabinde Mehbube Hanım ile randevu organize ettik. Mehbube Hanım ilk görüşmede sorunun kaynağını belirledi ve 8 seanslık bir terapi onerdi. Buket Hanım ile terapileri haftalık olarak organize ediyoruz.Mehbube Hanım da her terapi sonunda bize evde neler yapmamız gerektiği konusunda bilgiler veriyor. 2. Seans sonunda cocugumuzdaki degisimi gözlemlemeye basladik. Şuan 4. seansimiz olmasına rağmen çocuğunuzda ses sorunu neredeyse kalmadi. Kelime başlarındaki tiz nefesler ve akicisizlik yok denecek kadar az. Hocamız bunun da normal bir durum olduğunu bildirdi bize. 8 seansın sonunda eminim hiçbir şey kalmayacak. Son derece güvenilir, işinde uzman, güler yüzlü, insanlar ile iletişimi süper bır hocamız. Mekan olarak da tertemiz pırıl pırıl bir yer. Buket Hanim'a da ayrıca buradan teşekkürlerimi bildirmek isterim randevu konusundaki hassasiyeti ve insanlara olan yaklaşımlarından ötürü :) Tüm seanslarimiz tamamlandığında görüşümüzü burada yine paylasiyor olacağım.
Yardımlarınız için çok teşekkürler


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

biz çocugumuzdaki takılma ve hece tekrarları ile ilgili hocamıza danışmaya karar verdik. öncelikle söyleyeceğim ilk şey ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. İlerleme kaydettik takılmalarımız da azalma oldu. pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz süreçte bizimle takibi de kesmedi.Şu an takip sürecindeyiz. Güleryüzlü sıcakkanlı bir hanımefendi olduğu için ebeveyn olarak aklımıza takılan en ufak konuda yardımı dokundu. kendilerine teşekkür ediyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

4.5 yaşındaki çocuğumun geçen yılda konuşma bozukluğu(kekemelik) sorunu olmuştu. O dönem bir çözüm üretememiştik ve durum kendiliğinden 3 ayda düzelmiştir. 2020 yılının Haziran başında yoğun bir kekemelik problemini tekrar yaşadıktan sonra fiziksel bir sorun olmadığını tespit ettikten sonra çocuğumuzu Mehbube Tuncer hocamıza götürmeye karar verdik.
İlk randevudan itibaren bizimle çocukla çok doğru iletişim kurup bize doğru bilgiler verdiğini hissettik. İlk randevuda çocuğu değerlendirdikten sonra bize neler yapmamız gerektiğini aktardı ve yönlendirdi. Sonraki çocukla beraber toplamda 8 seans aldık. Sorunumuzun önemli ölçüde azaldığını ve hocamızın uyguladığı tekniklerin çocuk 4.5 yaşında olmasına rağmen uygulayabildiğini farkettik. Kesinlikle yapılan konuşma terapisinin faydalı olduğunu düşünüyoruz.
Muayene yeri sakin bulması kolay, randevularımız hep zamanında başladı. Sosyal mesafe kurallarının uygulandığı tertemiz bir alan.
Oğlumuz Mehbube hocamızı gördüğü zaman koşarak yanına gidiyor ve hemen onunla birlikte olmak istiyor.
Kendisine tüm yardımları için teşekkür ediyoruz, bu sorunu yaşayan ailelere kendisine güvenmelerini ve akıllarındaki sorunları hocamızın çözeceğini iletmek istiyorum


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

Oğlumun konuşmasındaki artikülasyon bozukluğu nedeniyle Mehbube Hanımla tanışma fırsatımız oldu. Kendisi güleryüzlülüğü sayesinde,insanlara çabuk ısınamayan oğlumun ilk seanstan itibaren sıkıntı yaşamadan katılımını ve olumlu bir şekilde ilerlememizi sağladı. 7 yaşındaki oğlumun yaşı daha fazla ilerlemeden "r" leri söyleyememe problemininin üstesinden rahatça gelebilmemizde bize önce güven veren sonrasında da çözümünü sağlayan hocamıza sonsuz teşekkürler.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehbube Tuncer Muayenehanesi Konuşma Terapisi

Mahbube hanım ile tanışma fırsatımız kızımın takılma sorunu sebebiyle başladı.internette araştırma sonucunda bu süreci mehbube hanımla devam etmeye karar verdik.Insan hayatında İyikiler keşkelerden daha az yer kaplarken bu süreçte aile olarak kazandığınız en büyük en kıymetli Iyikimiz siniz.Yol göstermede ki başarınız yalın ifadelerinizle egitmenliginiz kızımız üzerindeki hassasiyetiniz ise tartışılmaz.Biz kendimizi çok özel ve çok şanslı aileler içerisinde görüyoruz ne mutlu bizlere ki yolumuz sizinle kesismis.Karamsarligimizi mutluluğa dönüştürüp kızımın ve bizim gülen yüzümüz olduğunuz için size nekadar minnettarız bilemezsiniz Asistanınızı da anmadan geçemezdik Tedavi sürecinde gerek randevu gerek ilgi ve alaka en önemlisi de bu içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sağlamaya çalıştığınız hijyen önlemleri icinde bir teşekkürümüzü bin sayınız..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Mehbube Tuncer 2003 yılında Dil Konuşma Terapistliği alanında lisans eğitiminin ardından Başkent Üniversitesinde Konuşma ve Ses Bozuklukları yüksek li...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Gecikmiş Dil ve Konuşma
 • Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
 • Kekemelik
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Başkent Universitesi Odyloji ve Konuşma ve Ses Bozuklukları
 • Nahçıvan Öğretmenler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Yüksek Lisans
 • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Konuşma Terapisi Bölümü

Deneyimler

 • Özel Muayenehane

Fotoğraflar


İlgili aramalar