Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Yazıcızade Mah. Celal İleri Sok., Çanakkale
Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi Diğer

Hipotiroid hastalıgım kaynaklı kan değerlerimin durumu ve ilaç kullanımına ilişkin kontrol nedeniyle ilgili doktoru ziyaret ettim, sorduğum sorulara sürekli ters yanıtlar verdi, iletişim kurmakta çok zorlandım, azarlar gibi konuştu ve çok doğal hakkım kendisinin de görevi olmasına rağmen sağlıklı bir hizmet alamadım,mecbur kalınmadıkça gidilmemesi gereken bir doktor.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


B
Doğrulanmış kullanıcı

2 kez muayene olmak icin gittim ama doktorluguyla ilgili birsey diyemiyorum çünkü hic ilgilenmedi. Bilgisi cok iyidir belki ama ilgi ve alakasi sifir. Her gidisimde azarlar gibi konustu hamile olmama rağmen. Birdaha asla gitmem hatta o hastanenin kapisindan bile girmem.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


S

Faki Bey'in iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum.Koyduğu teşhislerde daima haklı çıktı.Çok fazla uzmanlık gerektiren konularda dahi ne kadar bilgili ve tecrübeli olduğunu gösterdi.Gelibolu Devlet Hastanesi gibi ufak bir kurumda çalışmasına rağmen bilgisi ve tecrübesi çok prestijli hastanelerde çalışan doktorlara eşit düzeyde.Hastaları ile gerçekten ilgileniyor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet