Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet gö... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi

Yazıcızade Mah. Celal İleri Sok.

Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi Çanakkale ilinde Yazıcızade mahallesi Celal İleri sokak adresinde bulunmaktadır. Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2865661035 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Faki Özer Diğer

  Hipotiroid hastalıgım kaynaklı kan değerlerimin durumu ve ilaç kullanımına ilişkin kontrol nedeniyle ilgili doktoru ziyaret ettim, sorduğum sorulara sürekli ters yanıtlar verdi, iletişim kurmakta çok zorlandım, azarlar gibi konuştu ve çok doğal hakkım kendisinin de görevi olmasına rağmen sağlıklı bir hizmet alamadım,mecbur kalınmadıkça gidilmemesi gereken bir doktor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar