Adres

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1, Nilüfer
Özel Medicabil Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Diğer

Recai hocaya 2007 yılında 18 yaşındayken menisküs ameliyatı olmuştum. Şu an dizim gayet iyi. 12 yıldan fazla geçti hala önemli bir şeyim olduğunda kendine giderim. İyi bir doktordur tavsiye ederim.


Konum: Özel Medicabil Hastanesi Sağ diz menüsküs

2017 ekim ayı sağ dizim yolda yürüme esnasında kitlendi canım çok yanıyordu ozel birhastanede ortopedi Dr una göründüm ters hareket yapmissin dizin şişliği geçer dediler ben araştırdım ve Recai hocayı buldum biraz internetten birazda çevreden aldığım duyumlar sayesinde muayene oldum ve meniskus yırtığı oluştuğunu ve kapalı bir operasyon yapılması şart dedi bizde Dr umuza Güvendik ve şuan sağ dizim gayet güzel Dr Recai bey e tesekkur ederim .


2002 yılında halı sahada ön çapraz bağ koptu ve menisküs yırtığı olustu hocam sağolsun menisküsleri ameliyat etti ön c çapraz bağ yapmadı gerek yok top oynamayacaksan dedi ALLAH CC razı olsun 14 sene oldu dizim süper başka yerde olan arkadaşlar namazda dizini zor kırıyor derdi olan herkese tavsiye ederim.Nedim Nallar


Ş

allah ondan razı olsun diz pretesi ameliyati oldum basarılı amelıyatıyla bana yol actı ne zaman ıhtıyacım olsa ulasabıldım allah boyle ıyı hekımlerı basımızdan eksık etmesın şiddetli sancılarım sona erdi allah sağlık ve uzun ömür versin cevremdeki herkese tavsiye ediyorum.


N

24 yıl bursasporun doktoru olarak çalışmış önemli bir insan. ön çapraz bağ yırtığı olanlar nerede olursanız olun bu doktora gidin kesin net sonuç alırsınız.


M

övgüler üzerine ilk kez gittiğim doktorun teşhisleri mantıklı geldi ve çözüm için tek yol cerrahi dedi. menisküs ameliyatı oldum. her nekadar anlamasam bile herşeyi açıkladı . iyi bir doktor tavsiye ederim .


H

acl parsiyel yırtığa ameliyat denmesine rağmen recai hoca ameliyata gerek olmadığını söyledi biraz uzun sürede toparlaması cabası olsa bile güvenebileceğiniz bir doktor


H

Ben amatör liginde futbol oynuyorum maçta saol ayağımdan sakatlandım. 3. derece menüsküs yırtıgı meydana geldi. 7 ay once Recai hoca operasyonu gercekleştirdi. Şuan hiçbi sıkıtım yok hıcbızamada olmadı amilyat olduktan 2 ay sonra kısa kısa maçlara cıktıgım oldu hiçbişekilde korkunuz olmasın kesinlikle dizinden sorunu olan recai hocaya korkmadan gidebilir.


T

acl menisküs yırtıkları konusunda güvenebileceğiniz bir doktor kesin teşhis net sonuç ve zaman kaybı olmadan bir an önce spora dönüş istiyorsanız bu doktora gitmelisiniz. ameliyat olmadan dinlenme ve güçlendirme ile acl parsiyel yırtıktan ve iç menisküs transverse yırtıktan kurtuldum. inş işiniz düşmez ama düşerse ilk düşüneceğiniz doktor olmalı sağlıklı günler


Y

Spor hekimliği konusunda uzman bir doktor bir çok doktorun ameliyat diyerek gönderdiği hastaların şu anda sağlıklı olduğunu duyuyorum ve kendi geçirdiğim acl parsiyel yırtık femur medial condildeki ciddi hasarın ne kadar süreceği ve neler gerekeceği hakkında net bilgiler aldım. acl parsiyel yırtığın ameliyata gerek olmadığını fakat dinlendirmem gerektiğini söyledi doktoruma güveniyorum kesinlikle paragöz birisi değil spordan anlayan ve hastalara çok güzel yaklaşan bir doktor. Not: başka doktorlara inanıp şu an ameliyat olsaydım 2000- 10000 tl arası bir miktar cebimden çıkacaktı. şu an çapraz bağlarım konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet