Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medicabil Hastanesi

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1

Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Faruk Bilgen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • P
   Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Diğer

   Doğuştan Kalça Çıkıklığı (her iki bacak) nedeniyle hocamızla 25 yaşımda tanıştım.Bir buçuk ay arayla her iki bacağımdan kalça protezi ameliyatı geçirdim. İki ameliyatımda da ilk iki günü takip eden sürede ayağa kalkıp yürüyebildim. Ameliyatlarımın üzerinden yaklaşık bir buçuk yıl geçti. Ağrısız ve aksamadan yürüyebiliyor, hareket açıklığımın farkındalığını görebiliyorum.Ömer Hocanın artroplasti bilgisi (tecrübesi) ve beraberindeki naif samimiyetinin verdiği güvenle aldığım ameliyat kararım yaşam kalitemi bir anda değiştirdi. Sağlığıma vesile olan Ömer Hocam'a minnettarım. Aynı sağlık problemini paylaşan herkese huzurla tavsiye ederim. Sadece Türkiye'de değil Dünya Artroplasti'sinde bir numara bir hekim kendisi.

  • Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Omuz Kilitlenmesi

   Acıdan Ağlayarak ve omuzumu milim kımıldatamayarak gittim kendisine .. ve iyi ki kendisini tanımak nasip oldu bana, o kdr güler yüzlü , Çalışkan en önemlisi işine aşık ..işinde profesyonel Kişiler bulmak zor bu zamanda ben buldum şükür şimdi omuzum gayet iyi .. bu arada 5 Dr gezdim ! Ömer bey’i geçde olsa buldum . Allah başımızdan eksik etmesin böyle doktorlarımızı

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Ali İhsan Civaner

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • S

   sayın doktorumuz ali ihsan bey, kültürüyle hekimlik bilgisiyle mükemmel bir kişilik.bizim rahatsızlıgımıza çare oldu.çok şükür tedavisinden sonra çok hafif ataklarımız oldu .zamanla inşallah bunlarda geçecek. sizin gibi başarılı işinin ehli olan doktorlara ihtiyacımız var. allh size sağlıklı uzun ömürler versin.


 • Halil Özgüç

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • E

   uludag unuversiteside beni reflü ameliyatı yaptı allah ondan razı olsun 4yıl tüm şikayetlerim bitti 20 yıl çektigim bir türlü geçmeyen rahat sızlıma tanı koydu şu an 45 yaşındayım yeniden dogmuşum gibiyim hocam o mübarek ellerinden öperim

  • G

   3 yıl önce aşırı kiloya bağlı bir çok hastalıklara bağlı olarak yaşıyordum.Hocamın beni ameliyat etmesiyse yeniden yaşama döndüm.65 kiloyu bir buçuk senede vererek 65 kiloya düştüm .bu benim için imkansız bir olayı hocam sayesinde elde ettim .kendisine ömür boyu minnettarım.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Nihat Gök

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • A

   Nihat beyi tanığımın için kendimi çok şanslı hissediyorum benim için özel çok önemli 4 kayıp ardından tüm ümidimin bittiği anda nihat beyi tanıdım ve kızımı kucağıma aldım kendisine ne desem azdır hem doktorum hem pisikoloğum hemde ailemden biri oldu bıkmadan usanmadan benim sıkıntılarımı dinledi iyiki tanımışım işinde çok mükemmel harika bir doktor hiç tereddütsüz tavsiye ederim iyi varsınız nihat gök bey iyiki tanımışım sizi.... Ayşe demirtaş

  • M

   2005 de oğlum dünyaya geldi nihat bey sayesinde allah razı olsun herkese tavsiye ederim mükemmel bir doktor kesinlikle hastanın derdinden anlıyor

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Berkan Arık

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • 3.5 yaşındaki çocuğumda bademcik ve geniş etinden dolayı uyku apnesi sorunu vardı. Geceleri mümkün değil uyuyamıyordu. Kendisine muayene için gittim. Çocuğumla çok güzel ilgilendi onla konuştu rahatlattı. Ve çocuğum ameliyata moralli bir şekilde girdi. İşini çok seven ve ciddiyetle yapan pozitif enerji veren bir hekim. biz çok memnun kaldık. Çocuğum rahat nefes alıyor. Kendisine sonsuz teşekkürler. Çalışma hayatında başarılar. Doktorların borcu asla ödenmez diye düşünüyorum.

  • M

   Çok ilgili ve saygılı bir Doktor. İşini severek yaptığı her halinden anlaşılıyor. Bütün Doktorlar Berkan bey gibi olsa, hastanelerde ne kavga olur ne gürültü. Halden anlayan ve insanlara değer vererek ilgilenen bir insan. Buradan teşekkürlerimi sunuyor ve meslek hayatınızda başarılar diliyorum. İyi ki sizin gibi Doktorlar da var.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Osman Yaray

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Tayyibe Oya Bayram ben. 19.06.2017 de parçalı kırık ile gittiğim Medikabil Hastanesi'nde
   20.06.2017 tarihinde başarılı bir operasyon sonrası​ 21.06.2017 de taburcu oldum. Dr Osman Yaray a başarılı cerrahlığı yanında inanılmaz beyefendi hasta mahremiyetine saygılı ve son derece nitelikli açıklamaları ile teşekkürü borç bilirim.

  • M

   Çok başarılı bir cerrahtır. Tavsiye ederim gitmek isteyen her hastaya
   Başka bir sehirde bile bulurum doktorumu


 • Özhan Kula

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Konum: Özel Medicabil Hastanesi

   Rahatsızlığım sebebi ile hangi doktora gitti isem antibiyotik verip gönderdi ve rahatsizligim her defasinda nuks etti. Ancak özhan hoca vesilesi ile kalici sifa buldugumu soyleyebilirim. Allah kendisinden razi olsun.

  • I

   Doktor Özhan Kula, 65 yaş üstü pnömoni teşhisi koyduğu hastasına yatış yapması gerektiği halde yapmadı. Hasta yakınları olarak bizi bu hastalık hakkında bilgilendirmedi. Doktor sadece antibiyotik tedavisi verdiği için biz bu hastalığı küçümsedik ve hastamızı ne olduğunu anlamadan toprağa verdik. Daha fazla söze gerek yok. Sadece her doktorlun her dediğine güvenmeyin başka hekimlerede danışın, kendinizde araştırın ve özellikle okuyun, bilgilenin.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Sevil Güçlü

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • W
   Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Nefes almada zorluk. Göğüs kafesinde daralma

   2014 yılından bu yana hastasıyım. Teşhisi yerinde, yönlendirmesi harika. Bir keresinde cerrahi müdahaleye, bir defa da anjiyo yönlendirdi. Mutat kontrollerini de bir kaç defa yaptı. Kendisine teşekkür ederim.

  • G

   Kesinlikle çok profösyenel bir dortor. Hastalığım süresince sanki aileden bir birey gibi karşılandık. bir çok hastahane ve doktor'la karşılaştık ama Sevil GÜÇLÜ hanım efendi çok ayrı bir kategori ve sekmentte. tekrar, tekrar teşekkürler.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Gültekin Akbulut

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • N
   Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Burun ameliyati

   Gultekin hocaya once kardesim sonra ben burun ameliyati olduk .hic bir terslik yasamadan 1 haftaya iylestik.hocam alaninda basarili ve samimidir.tum hastalara israrla tavsiye ederim.

  • H
   Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Faranjit

   Çok ağır bir faranjit geçirdim. Tam iyileşmediğimi belirterek tekrar kontrole gittim fakat bana burun spreyi ve alerji hapı vererek çok su içmem gerektiğini söyledi. ilaçları kullanmama rağmen şikayetlerim geçmedi tekrar gittim boğazımda yanma başladı bana mide ilacı verdi, midede ki asitten yandığını söyledi bütün ilaçları bırakıp başka bir doktora gittim faranjit üstelemiş ve şuan antibiyotik iğne oluyorum. Boşuna geçen zaman kaybıyla üç haftadır iyileşmeye çalışıyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Mehmet Recai Özdemir

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Konum: Özel Medicabil HastanesiHizmet: Sağ diz menüsküs

   2017 ekim ayı sağ dizim yolda yürüme esnasında kitlendi canım çok yanıyordu ozel birhastanede ortopedi Dr una göründüm ters hareket yapmissin dizin şişliği geçer dediler ben araştırdım ve Recai hocayı buldum biraz internetten birazda çevreden aldığım duyumlar sayesinde muayene oldum ve meniskus yırtığı oluştuğunu ve kapalı bir operasyon yapılması şart dedi bizde Dr umuza Güvendik ve şuan sağ dizim gayet güzel Dr Recai bey e tesekkur ederim .

  • 2002 yılında halı sahada ön çapraz bağ koptu ve menisküs yırtığı olustu hocam sağolsun menisküsleri ameliyat etti ön c çapraz bağ yapmadı gerek yok top oynamayacaksan dedi ALLAH CC razı olsun 14 sene oldu dizim süper başka yerde olan arkadaşlar namazda dizini zor kırıyor derdi olan herkese tavsiye ederim.Nedim Nallar

  Tüm görüşlere (12) göz at