Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Medicabil Hastanesi

  Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1

  Nilüfer,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Faruk Bilgen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • 2014 yılında ömer hocama ameliyat oldum kalça kemigimdeki bozulmaları düzeltti kardeşimede kalça protezi ameliyatı yaptı çok başarılı geçti allah ondan razıolsun herkeze tavsiye ediyorum

  • A

   Ayşegül,
   Babamın geçmeyen kalça ağrısı sebebiyle birçok doktor gezdikten sonra Ömer Hocaya gittik ve daha sonra babamın kalça kemiğinde bir kitle olduğunu öğrendik. Hocamız ilgili tavrı ve tecrübesiyle bizi çok doğru yönlendirdi şu an onun sayesinde hızlı bir tedavi sürecimiz başladı. Ömer Hocaya minnettarız. Ayrıca sıcakkanlı ekibine de çok teşekkürler. Saygı ve tüm içten sevgilerimizle.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Ömür Tatlıkazan

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • mükemmel bir doktor ve insan herkese tavsiye ederim


 • Mustafa Şenyurt

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • mükemmel bir doktor sakin ,kararlı yapısıyla güven veren bir hekim kendisine başarılar diliyorum


 • Hasan Kara

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • DR HASAN KARA YA SONSUZ TESEKKURLER AMA NE YAZIKKI CANAKALEDE GOREV YAPIYORMUS KENDISIYLE TANISMAMIZ DAHA ONCEKI DR SAYFASINDA YAPTIGIM DEGERLENDIRMEDE BAHSETTIGIM UZERE AMERIKADAN GELEN ABLAMIN ACIL OLARAK YALOVA DEVLET HASTAHANESINE ACIL YATMAMIZLA BASLADI AMERIKA DA MAYO KLINIGI HASTASI OLAN ABLAMIN KIRILAN KALCA KEMIGI AMELIYATINDAN SONRA MAYO KLINIGINDE YAPILAN KONROLUNDA COK BASARILI BULUNAN AMELIYATI ICIN TESEKKUR ETMEK VE DIZ PROBLEMIMI KENDISIYLE PAYLASMAK ISTERDIM YINEDE SONSUZ TESEKKURLER.


 • Ali İhsan Civaner

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • sayın doktorumuz ali ihsan bey, kültürüyle hekimlik bilgisiyle mükemmel bir kişilik.bizim rahatsızlıgımıza çare oldu.çok şükür tedavisinden sonra çok hafif ataklarımız oldu .zamanla inşallah bunlarda geçecek. sizin gibi başarılı işinin ehli olan doktorlara ihtiyacımız var. allh size sağlıklı uzun ömürler versin.


 • Halil Özgüç

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • uludag unuversiteside beni reflü ameliyatı yaptı allah ondan razı olsun 4yıl tüm şikayetlerim bitti 20 yıl çektigim bir türlü geçmeyen rahat sızlıma tanı koydu şu an 45 yaşındayım yeniden dogmuşum gibiyim hocam o mübarek ellerinden öperim

  • 3 yıl önce aşırı kiloya bağlı bir çok hastalıklara bağlı olarak yaşıyordum.Hocamın beni ameliyat etmesiyse yeniden yaşama döndüm.65 kiloyu bir buçuk senede vererek 65 kiloya düştüm .bu benim için imkansız bir olayı hocam sayesinde elde ettim .kendisine ömür boyu minnettarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Faruk Fidan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • . medicabil doğum hastanem diye 4 ay bu adama dayanabildik. 4. ayda çocuk hafif öksürüyor gibiydi ama çiğerlerde çok fena hırıltı vardı. o haliyle çocuğa aşı yaptı hasta olduğunu söylememe rağmen. sonuç ne oldu çocuğun hastaliğı aşının da etkisiyle arttı ve 39-40 derece ateşlerde seyretti ve 3 gün 3 gece çocuk çıplak halde kucağımda yattı. sırf bu insan yüzünden medicabilin yakınından dahi geçmiyorum.

  • faruk bey ; çocuk hastalıklarında son nokta bir doktor....ondan güler yüz sohbet bekleyenlerin gayesini anlıyamıyorum..... doğduğundan beri ona götürüyorum...ölçümü sohbeti ebeler hemşirelerde yapabiliyor. önemli olan ciddi hastalıklardaki tavrı..faruk bey nokta atışı yapıyor.... şöyle söyliyeyim.. oğlum büyünene kadar emekli olmasından korktuğum tek doktor.......hee birdee arabanızı tamire götürdüğünüzde şurasından burasından ses geliyor vb.. yorumlarınız sorularınız olmassa tamirci içinde biryerlerde bir hasar yapan parça olup olmadığını bilemez.. bu adamda peygamber değil... bi bakışta çözsün....bence gereksiz ilaca karşı... gereksiz endişeyede karşı.....ciddi şeylere müdahelesi tam..hakınnı yemeyelim....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at


 • Sevil Güçlü

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Kesinlikle çok profösyenel bir dortor. Hastalığım süresince sanki aileden bir birey gibi karşılandık. bir çok hastahane ve doktor'la karşılaştık ama Sevil GÜÇLÜ hanım efendi çok ayrı bir kategori ve sekmentte. tekrar, tekrar teşekkürler.

  • Gerçekten çok iyi bir doktor. Annemi kurtarmak için tatil izin demedi kendi annesi gibi ilgilendi. Allah ondan razı olsun. Hastane için aynı şey söylenemez maalesef ama. Hipokrat yeminini unutmayan sonuna kadar hakkını veren çok değerli bir hekim. Annemde ona haklarını helal edip ayrıldı aramızdan.


 • Mehmet Recai Özdemir

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • 2002 yılında halı sahada ön çapraz bağ koptu ve menisküs yırtığı olustu hocam sağolsun menisküsleri ameliyat etti ön c çapraz bağ yapmadı gerek yok top oynamayacaksan dedi ALLAH CC razı olsun 14 sene oldu dizim süper başka yerde olan arkadaşlar namazda dizini zor kırıyor derdi olan herkese tavsiye ederim.Nedim Nallar

  • allah ondan razı olsun diz pretesi ameliyati oldum basarılı amelıyatıyla bana yol actı ne zaman ıhtıyacım olsa ulasabıldım allah boyle ıyı hekımlerı basımızdan eksık etmesın şiddetli sancılarım sona erdi allah sağlık ve uzun ömür versin cevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at


 • Hayati Aygün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç. Dr.

  • merhaba ben Engin Ekici ilk olarak şunu belirtmek istiyorum Doç.dr.Hayati Aygün bey ve ekibine çok teşekkur ederim ve böylesine kıymetli ve bilgili bir doktoru Bursa'ya kazandırdığı için Medicabil hastahanesine ayrıca teşekkür ediyorum . 2009 yılında bir tarfik kazası sonucu belim kırıldı . Daha öncesinde iki defa ameliyat oldum iki ameliyatta ne ağrılarımı dindirdi nede vücudumdaki fiziki bozuklukları düzeltti . Ağrılarım çok şiddetlendi yaşam kalitesi nedir 7 yıldır bilmiyorum , 7 yıldır Bursa da gitmediğim doktor kalmadı taki internetten araştırma yapıp Hayati Aygün beyin başarılarını duyana kadar . Medicabil hastahanesinden Doç.dr.Hayati Aygün beyden randevu aldım ve muayneye karşısına geçtiğimde hiç birşey söylememiştim sadece baktı ve muayne etti benim aklıma takılan beni rahatsız eden herşeyi bir bir saydı ameliyata karar verdi . Ameliyatım çok ağar ve riskliydi doktor beyin teşhisleri beni okadar çok sevindirdiki çünki bugüne kadar hangi doktora gittiysem sanki hasta olan ben değilmişimde onlarmış gibi benim adıma kararlar verip geri gönderiyorlardı bundan usanmıştım . oyüzden Hayati bey ile karşılaşmak beni çok mutlu etti ve ameliyatı kabul ettim ALLAH sonsuz kez razı olsun ameliyattan çıktığımda şikayetim haricinde başka şikayetlerimide gidermiş . Sağ bacağım tutmuyordu o düzelmiş güç gelmiş , belim sola 30 drce eğikti o düzelmiş , ağrılarım bile ameliyat yaralarım bir ay olmasına rağmen eskisinden çok az Rabbime Hamd olsun çok iyi insanlar tüm hastahane çalışanları tavsiye ediyorum herkeze . son olarakta Doç.Dr.Hayati Aygün bey Allah'ın Şafi isminin bir esmasıdır bir aynasıdır bunu hastalara uyguladığı tedavilerden görüyoruz tebrik ederim.

  • ben Huseyn Hasanov Doç.Dr.Hayati Aygün beni tedavi ediyor hızla iyleşiyorum Allah razı olsun Hayati aygun işlerinde başarılar dilerim.