Adres

Alaaddin Mah. Ortapazar Caddesi Menekşe Sokak No:2, Osmangazi
Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
C
Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Kalın bağırsak kanseri

Mehmet Bey babamın kalın bağırsak ameliyatını gerçekleştirmiştir.Hastalık öncesi ve sonrası her şey için çok teşekkür ederiz. Kendisinden ekibinden ve çalıştığı kurumdan çok memnun kaldık,ne desek az kalır... Allah razı olsun.


M
Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Tesaduf eseri Allahin bize bir lutfu Mehmet Veysi Bey.Babama mide ca teshisi kondu ve acilen ameliyat olmazsa cok az vakti kaldigi soylendi. Yapilan tetkiklerle karaciger metastaz olabilecegi soyleniyordu.Acilen Ali Osman sonmez Hastanesine gittik ve bizi Mehmet Veysi Beye yonlendirdiler.Mehmet bey imkansizi oldurarak bizi birkac gun sonra ameliyata aldi.hatta ayni gun icinde iki zor ameliyat yapmayi goze alarak, sabahtan aksam mesai bitimine kadar dinlenmeden ve ogle yemegi bile yemeden ameliyatta kalma pahasina bile olsa...Onun cesareti ve basarisi sayesinde Babam suanda ameliyat sonrasida herhangi bir komplikasyon olmadan ayakta cok sukur..Onun gibi bir doktorla karsilastigimiz icin cok sansliyiz.Ve Mehmet beye tum ailem adina sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum..Iyiki varsiniz..


M
Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi bağırsak rahatsızlığı

Sayın Doktor Mehmet Veysi SAMSA eşim Meral AKAY ın bağırsak rahatsızlığı ile ilgili teşhisi ve 10/08/2018 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı bir ameliyat sonrasında tamamen iyileşme sağlaması sebebiyle kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.Ayrıca kendisinin ekibine ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Hakan AKAY


Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Ince bağırsak tümörü

Eşimin bağırsağında bulunan 10cmlik tümörü çok başarılı bir operasyonla alan mehmet veysi beye ve ekibine çok ama çok teşekkür ediyorum. Riskli bir ameliyatti ve doktorumuz sayesinde çok başarılı geçti. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Örnek bir hekimsiniz basarilariniz devamını diliyorum.(Hasta yakını)


Annemin bağırsağında bulunan 15 cm'lik kisti başarılı bir operasyonla gerçekleştiren Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi doktorlarından Mehmet Veysi Samsa ve ekibine,güler yüzlü hemşirelerine ilgi ve alakalarından dolayı hepsine tek tek teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum.Allah hepinizden razı olsun...( hasta yakını)


I

Bursa Onkoloji Hastanesi Doktorlarından Mehmet Veysi SAMSA ve Erol BAĞCIVAN kendilerini hastalarına adamış,mesleğini seven,nazik ,kibar,anlayışlı,güler yüzlü hekimlerdir.Hastanın en zor zamanında muayene ederken rahatlatıyor,güven veriyor ve moralini yükseltiyorlar.Hastamla çok yakından ilgilendiler. Kendilerinden çok memnunuz ilgi ve alakalarına çok teşekkür ediyoruz. İbrahim ÜNAL (Hasta Yakını)


N

Genelde doktorların yanında gerilirim ama Mehmet Veysi Bey'in yanında kendimi iyi hissediyorum. Kendisine çok güveniyorum, her zaman nazik ve dikkatli, teşekkür ederim


O

doktorumuz kasık fıtığı amaliyatını gerçekleştirdi .çok memnun kaldık .göstermiş olduğu tüm ilgiler için doktorumuza çok teşekürler borçuluyuz böyle doktorlar gerçekten pek yok .


M

Bir çok doktorun çok riskli bulduğu ,annemin safra kesesi ameliyatını başarılı bir şekilde kapalı gerçekleştiren doktorumuza çok teşekkür ederim.ameliyat sonrası çok ilgili olması biziçok memnun etti.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet