Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 a... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Alaaddin Mah. Ortapazar Caddesi Menekşe Sokak No:2

Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 9 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 16 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Bursa ilinde Ortapazar Cad. Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242238200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe İlknur Samur Ceylan Diğer

  Akciğer ca için doktorumdu halada devam ediyor çok sağlıklı iletişimimiz oldu hastalarıyla çok ilgili çok teşekkür ederim iyiki tanımışım.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuba Güllü Koca Diğer

  Annemin tiroitleri için gittik. Doktor hanımdan memnun kalmadık. İlgi alaka ve zaman konusunda tam bir hayal kırıklığıydı bizim için. Randevularımıza hep 1 saat geç alındık. Yetersiz açıklamalardan dolayı tekrar başka bir doktora randevu aldık. Üzülerek görüşüm bu şekilde.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Veysi Samsa Diğer

  Annemizin bir süredir takip altında olan pankreasa komşu tümörü mevcuttu. Mehmet Bey ameliyatın zorluğunu, risklerini ve neler yapılacağını bize uygun bir şekilde anlattı. Bu kadar zor ve riskli bir ameliyatı mükemmel bir şekilde yaptı. Iyi ki doktorumuzu tanımışız, Mehmet Bey'e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Veysi Samsa Diğer

  Doktor mehmet Veysi beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum babamın mide ameliyatı çok başarılı geçti ameliyat sonrası hiçbir sıkıntımız olmadı tekrar dan çok teşekkürler

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Bağçivan Guatr Ameliyatı

  Salı günü AOS Onkoloji Hastanesinde Dr.Erol Bağcivan tarafından guatr ameliyatı oldum. Erol Bey’in her sorumuza hiç üşenmeden cevaplaması ve güleryüzü sayesinde çok iyi geçti. Kendisine, asistanına, hasta iliş. Serdar Bey’e ve hastane ekibine çok teşekkür ederiz.
  Hatice Oktay


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Uygar Düzci Tahlil gösterdim

  07.05.19 tarihinde ca 19 9 kolon tahlil sonucumu kötü çıkması sonucu onkoloji ye yönlendirilip o gün sonuçlarla Uygar Düzci nin ilgilendiği söylenip sıra aldım tahlil sonucunu Uygar hoca ya gösterene kadar diğer doktorlar net birşey söylememekle beraber kötü bir psikolojiye soktular ama Uygar hocam sadece sonuca bakıp güzel moral verdi bu ayın 29 unda kolonoskopi olacağım baska bir doktor tarafından ama ne olursa olsun sonucumu Uygar hocamla paylaşacağım ki eğer başka bir tektik gerekirse ucunda ne kadar beklemek olursa olsun Uygar beyden randevu olacağım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alaattin Güler tiriot ndul ameliyati

  2018de tiroid modül ameliyatı oldum nodülümçok buyumustu başarılı bir ameliyat gecirdim Allah'a şükür girip tüm bir alındı ilaç kullanmama gerek kalmadı bir ömür Allah razı olsun hocamdan


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Uygar Düzci

  10 gün önce mide ameliyatımı oldum. doktoruma her zaman çok güvendim, inandım ve şimdi de, güvenmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimin farkındayım. ilk günden beri, ilgisi, hastalık hakkında verdiği açıklayıcı bilgiler ve özellikle sabrı çok ilgimi çekmişti. ameliyat sonrasında da aynı şekilde, sabırla, tekrar tekrar sorduğum hatta sormadığım herşeyi tek tek anlattı. hastasını çok rahatıyor bu davranış şekli. önemsendiğimi sonuna kadar hissettim.
  ayrıca, olası tüm riskleri öngörüp, önlemini alması çok ama çok önemli bir özelliği. tek cümleyle; sımsıkı sarılıp, "iyi ki seni tanımışım ve ameliyatımı sen yapmışsın" demek istediğim bir doktor. çok çok çok teşekkür ediyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Uygar Düzci Ameliyat

  Safra kesesi ameliyatimı gerceklestiren Uygar Düzci hocama cok teşekkür ediyorum insana güven veren duruşu konusması ameliyat öncesi ve sonrası yaklaşımı sekreterinden çalıştığı ekipten çok memnun oldum kendisine ömür boyunca duacıyım bütün hastalarınında çok memnun olduklarına şahit oldum böyle doktorlarımızdan Allah razı olsun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Veysi Samsa Kalın bağırsak kanseri

  Mehmet Bey babamın kalın bağırsak ameliyatını gerçekleştirmiştir.Hastalık öncesi ve sonrası her şey için çok teşekkür ederiz. Kendisinden ekibinden ve çalıştığı kurumdan çok memnun kaldık,ne desek az kalır... Allah razı olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar