Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Alaaddin Mah. Ortapazar Caddesi Menekşe Sokak No:2

Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 9 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 16 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Bursa ilinde Ortapazar Cad. Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242238200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Sağıroğlu Diğer

  Mememe kanseri teşhisi konulduktan sonra bütün yapılan işlemler ve tetkikleri esnasında şahsıma gösterilen ilgi alaka ve itina ile tedavide yardımcı olan Bursa onkoloji hastahanesi uzman doktor Mehmet Sağıroğlu na çok teşekkür ederim. Doğru seçim yaptığım için. Doktorumu herkese tavsiye ederim. Var olsun sağ olsun.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Çakmak Diğer

  Kendisine prostat hastalığım nedeni ile gittiğimde doğru teşhis ve uyguladığı tedavi sayesinde eski sağlığıma kavuştum. Kendisi alanında son derece yetkin ve bir o kadar da iletişimi kuvvetli bir insan. Hasta ayrımı yapmadan gösterdiği ilgiden ve emeklerinden dolayı minnettarım. Bu alanda rahatsızlığı olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  Op. Dr. Serdar Çakmak

  Çok teşekkür ederim. Sağlıklı, uzun ve güzel bir ömür dilerim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Çakmak Üroloji Randevusu

  Mikrocerrahi yöntemiyle varikosel ameliyatımı gerçekleştiren tek kelimeyle muhteşem bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İletişimi, hastaya olan ilgisi ve güler yüzü zaten işini ne kadar severek yaptığını da gösteriyor. Tekrardan hocama çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Bağçivan Diğer

  Erol beye göğsümde tespit edilen kistler için gittim. Daha önceki randevumda başka bir doktordan acil ameliyat yanıtı almıştım. Aşırı endişeli ve stresliydim. Tesadüf eseri Erol bey ile yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş. Güler yüzü, detaylı bilgi vermesi, süreci anlatması ve karşısındaki kişiye ılımlı yaklaşımı ile muhteşem bir insan. Keşke her hekim böyle olsa diyorum. Kendisine ve güleryüzlü asistanına burdan teşekkür ediyorum. Böyle insanlar iyi ki var.
  Serpil Barışık

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nejla Berktaş Diğer

  Hocam Ben 2002 yılında hayattan üzerine ümidini kesmiş,sizinle tanıştıktan sonra bana uyguladığınız kemotorapi ve radyoterapi ile tekrar hayata tutunan Kütahya Tavşanlı dan Ahmet Koca.Belki şöyle tanırsınız saçlarını çok seven ve sizin tedavinizle kematorapi görmeme rağmen saçlarım bile dökülmemişti.Allah sizden razı olsun.Ellerinizden öperim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Bağçivan Diğer

  19.01.2022'de Guatr ameliyatı oldum. Çok iyi ve güler yüzlü bir doktor. Ameliyatım Erol Hocamın sayesinde çok güzel geçti. Sadece bir doktor değil sihirli elleri olan mucizelere imza atan işini severek yapan iyi kalpli harika bir insan. Kendisine Teşekkürü borç bilirim.
  Ahsen ALAGÖZ

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Bağçivan Diğer

  1 Aralık 2021 de Dr. Erol beye meme ca den ameliyat oldum.Hastalariyla çok ilgili , hastalığı , ameliyati,ameliyat sonrasını güzelce bilgilendirdi.Hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe İlknur Samur Ceylan Diğer

  Akciğer ca için doktorumdu halada devam ediyor çok sağlıklı iletişimimiz oldu hastalarıyla çok ilgili çok teşekkür ederim iyiki tanımışım.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuba Güllü Koca Diğer

  Annemin tiroitleri için gittik. Doktor hanımdan memnun kalmadık. İlgi alaka ve zaman konusunda tam bir hayal kırıklığıydı bizim için. Randevularımıza hep 1 saat geç alındık. Yetersiz açıklamalardan dolayı tekrar başka bir doktora randevu aldık. Üzülerek görüşüm bu şekilde.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Veysi Samsa Diğer

  Annemizin bir süredir takip altında olan pankreasa komşu tümörü mevcuttu. Mehmet Bey ameliyatın zorluğunu, risklerini ve neler yapılacağını bize uygun bir şekilde anlattı. Bu kadar zor ve riskli bir ameliyatı mükemmel bir şekilde yaptı. Iyi ki doktorumuzu tanımışız, Mehmet Bey'e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar