Adres

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı, Başiskele
Doç. Dr. Meki Bilici (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Meki Bilici  Dicle Üniversitesi Fakültesinde Tıp öğrenimini tamamladıktan sonra, 2003 yılında Dicle Üniversitesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Çarpıntısı
  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Kalbin Hızlı Atması
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Kontrol Randevusu

Kızıma anne karnındayken hipoplastik kalp teşhisi konmuştu 1. Ameliyatı olmuş ikinci ameliyatı olması gerekiyordu 1. Ameliyatta yaşadığımız bir takım sorunlar yüzünden ortada kalmıştık yurt dışına kadar dr araştırıyorduk, kendisiyle karşılaştığımızda çok ilgilendi ne yapmamız gerektiğini ne yapmamamız gerektiğini tek tek anlattı ona güvendik gösterdiği yoldan gittik kızım ikinci ameliyatını da sağsalim atlattı. Allah sizden razı olsun hocam her şey için teşekkürler. Ayrıca çok ilgili ve bilgili bir doktorumuz gece yarısı bile ona danışmamız gerekmiş üşenmeden gecenin bir yarısı cevap vermiş ilgilenmiş. İşini aşk ile sevgi ile yapan değerli bir doktorumuz.

Doç. Dr. Meki Bilici

Merhabalar, kalp hastalığı olan çocuklarımızın ailelerine gerekli tavsiyeleri yapıp her vakit yardımcı olmaya gayret ediyoruz. sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Sağlıklı güzel günler diliyorum..


M
Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Çocuğumuzun dogusdan asd li dogmasi ve takip edilmesi

Oldukça ilgili, güleryüzlü, sorduğumuz her soruya ilgili bir şekilde cevap veren bilgili bir doktor.Görevim nedeni ile diyarbakirdayken cocugumuzun tedavisi icin devamlı doktorumuzla irtibat halindeydik.Diyarbakirdan farklı bir ile tayinimiz çıktıgi halde hocamizin arayip hastayi sormasi çok hoşumuza gitti.Ayrıca geldiğimiz ilde doktor tavsiyesinde bulundu.Asd kapatıldı.Şu anda çocuğumuzun durumu gayet sağlıklı.Gorevinde cok basarili bir doktor.Kesinlikle tavsiye ederim.

Doç. Dr. Meki Bilici

Memnuniyetiniz bizleri de mutlu etmiştir. Çok şükür çocuğunuz kalbindeki delik kapatıldı. Sağlıklı, mutlu uzun bir yaşam diliyorum...


A
Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Perikardiyal efüzyon

2018 yılının Ocak ayından beri her ay hocamızı perikardiyal efüzyonumun kontrolü için ziyarete gidiyorum. Gördüğüm en sakin en iyi kalpli doktor. Sizi hastalığınız hakkında bilgilendiriyor ve bıkmadan size defalarca anlatıyor. Kendisine kuşkusuz güvenebilirsiniz ve eminim ki ülkenin en iyi doktorlarından biri. Ve benim yeniden hayata dönmemi sağladığı için ölene kadar minnettar kalacağım. Her şeyiyle en mükemmel doktor

Doç. Dr. Meki Bilici

Merhabalar,
Aşan isimli genç hastamızı 1 yıldan uzun bir süredir tanıma ve tedavi etme imkanımız oldu. Kendisi hastalığıyla ve sağlık çalışanlarıyla çok ilgili oldu.

Tedaviden fayda görüp iyileşmesi hepimiz oldukça mutlu etti. Sağlıklı mutlu yıllar dilerim Aşan kızım...


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici

Hiç beklemediğim durumdu... Dicle Üniversitesi Fakülte Hastanesine nasil yetiştik bilmiyorum. Çok korkmuştuk...Meki hocam çok sağolsun...Özenli muayenesi sonucunda bizi hastalik hakkinda detayli bilgilendirdi...
Çocugumun şah damarinda darlik varmis. Bu durum hemen farkedilmemis olduğu için kalbine oldukça zarar vermiş...
Anjiyo yada ameliyat gerekliymis ancak anjiyonun sonuc vereceginden şupheli olduğunu söyleyip kendi çocugum olsa mutlaka ameliyat yaptirirdim demesi bizi ameliyata ikna etti...
Kendi hastanesinde bu yaştaki bebekler için ameliyat olanaklari yetersiz olduğundan bizim için hastane araştirdi kendince en uygun koşullari olan hastaneye sevkimizi yaptrdi...Nitekim dediklerinde hakliymiş, sevkli gittiğimiz Istanbul Halkali Aci Badem hastanesinde bebegime once anjiyo uyguladilar anjiyoda damarinda kanama olmuş ve acil ameliyata almak zorunda kalmişlar...Keşke direk ameliyat yapilsaymiş...Ancak sonuç sevindirici...Ameliyattan sonra bebeğim hizla sağliğina kavuştu gelişimi diğer bebeklerinkiyle paralel gitmeye başladi...Şimdi üç buçuk yaşinda...Rutin kontrolleri için hala Diyarbakir Fakulte Kalp hastanesin de görevli Doç Dr Meki Bilici hocama gideriz... Ilgi ve alakasi yüksek mesleğinde süper bir hocamiz..!

Doç. Dr. Meki Bilici

Yendioğan döneminde Aort Koarktasyonu hastalığı nedeniyle hastamızı teşhis edip tedavi sürecine koyduk. Bebeğimiz şu anda 3,5 yaşında ve gayet sağlıklı. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Değerli ve olumlu düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Bebeğimiz için kardiyolojik muayene

Gebelikte ve doğduktan sonra bebeğimiz için kardiyolojik muayeneye gittik. Çok ilgili ve açıkayıcı bir doktor.

Doç. Dr. Meki Bilici

Kıymetli değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim...


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Kardiyomiyopati

Hastanede dilatekardiyomiyopati hastası teşhisi konulan 3 aylık oğlumuzun yatış sebebi ile tanıştık. Yaklaşık 1 ay boyunca oğlumuzu kendi çocuğundan ayırt etmiyerek ilgilendi bütün aklımıza takılan sorulara hiç üşünmeyerek ve detaylı bir şekilde cevapladı. Her zaman bana ve eşime destek oldu. Çok olumlu elinden gelenin kat ve kat fazlası ile yapan bir hoca .Hem bilgisi hemde insanlığı ile harika bir insan. Şimdi oğlumuz 4 yaşında çok şükür.Eskişehir e taşınmamıza rağmen bütün tahlil sonuçlarını gece gündüz demeden yorumluyor ve bize yol gösteriyor.Çok teşekkürler hocam iyiki var

Doç. Dr. Meki Bilici

Çağan bebeği ve ailesini bebeklik döneminde tanıma fırsatımız oldu. Oldukça genişlemiş ve yetersizliğe girmiş bir kalbi vardı. Uyguladığımız tedavi ve ailenin yakın desteği ve sevgisiyle bebeğimiz beklediğimizden de daha iyi bir yanıt verdi.
Daha sağlıklı olmasını diliyorum. Selam ve saygılarımla...


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici

Meki hoca aileye çok destek, çok bilgili ve kıymetli bir insan, biz Dicle üniversitesi hastanesine yatış yaptığımız zaman çok yoğun bir çalışma temposu olmasına rağmen birebir ilgilendi, her kontrolde ayrıntılı olarak bilgilendirdi bizi, aklımıza takılan sorulara cevap verdi, en önemlisi pozitif yaklaştı ve bizim çocuğumuzun durumunun iyiye gitmesine ailemizden biri kadar sevindi, tüm hastaları gerçekten sahiplenen çok cana yakın bir doktor, hep minnet ve teşekkür ile anıyoruz adını.

Doç. Dr. Meki Bilici

Merhabalar,
Hastamıza tedavi uygularken aileleri de tedavini her aşamasında bilgilendirmek gerektiğinin, özellikle annelerin kaygılarını gidermenin farkında olduğumuz için bu konuda ailelere yardımcı olmaya gayret ediyorum.
Oğlunuz sizin gibi ilgili bir annesi olduğu için çok şanslı inşallah hastalığının üstesinden gelecektir.


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici

Meki hocam kardeşimin doktoru.. ritim bozukluğu şikayetiyle gittik hastaneye.. Meki hoca çok ilgilendi, çeşitli testlerden geçtik.. 1 yıldır kontrollerimiz sürüyor.. kardeşimde olumlu manada gelişme oldu.. Durumu şuan daha iyi.. Meki hoca çok ilgili bir doktor, ailenizden biri gibi.. çevremde çocukları kardiyolojik sorun yaşayan herkese tavsiye ediyorum.. burdan tekrar ilgisi için teşekkür ediyorum..

Doç. Dr. Meki Bilici

Merhabalar,
İhsan isimli hastamızı her seferinde sabırla ve sevgiyle getiren ablasının sabrını ve ilgisini her zaman takdir etmişimdir.
Kendisiyle beraber İhsan için tedavi sürecini belirliyoruz. Şu anda ilaç almadan takip ediyoruz.

Kardeşi de gayet sağlıklı...
Size ve kardeşinize sağlıklı bir hayat diliyorum...


M
Konum: Doç. Dr. Meki Bilici Çocuk göğüs ağrısı şikayeti.

Şu an 9 yaşında olan kızımda göğüs ağrısı şikayeti başladı. Yapılan kalp ekosunda mitral yetmezlik teşhisi konuldu. Doktorumuz yapmış olduğu muayene sonucunda gerek tıbbi tecrübesi gerekse yakın ilgi ve samimiyeti ile anne baba olarak bizleri o kadar rahatlattı. Kontrol ve telefon takibi ile de bizleri sürekli araması en küçük bir şüphede telefonla görüşmemizde olumlu telkinleri gerek mesleki gerekse de insani olarak samimiyeti bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Mesleğinde başarılar diler gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederiz. Gülşen KURT Hasta annesi

Doç. Dr. Meki Bilici

Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Her zaman için pozitif düşünüp hastaya ve aileye olumlu enerjiyi vermeye gayret ediyorum.

Esenlikle kalın...


Konum: Doç. Dr. Meki Bilici

Çocuğum kavasaki hastalığına yakalanmıştı. Tadavisi için gitmistim. Sağolsun bir dizi tahlil yapmıştı aynı zamanda kendi muayenehanesinde kalp ultrasonu ile kalp kapakcigina bakmıştı. Allah razı olsun. Hasta sahiplerine o kadar insancıl yaklaşımı vardı. Hastanın durumunun iyi olmasına en az hasta sahipleri kadar sevindigine şahit olmuştum. Allah razı olsun sayın hocadan.

Doç. Dr. Meki Bilici

Merhabalar, Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Şüphesiz ki muayene ettiğimiz her çocuğu kendi evladımız gibi görüp ona göre tedavi etmemiz gerekiyor. Bu şekilde olunca aileyle beraber sevinmek ve süreci takip etmek mümkün oluyor sizlere de yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Size ve ailenize sağlıklı mutlu bir hayat diliyorum...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Meki Bilici  Dicle Üniversitesi Fakültesinde Tıp öğrenimini tamamladıktan sonra, 2003 yılında Dicle Üniversitesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Çarpıntısı
  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Kalbin Hızlı Atması
Tümünü göster

Diğer içerikler