Son 30 gün içerisinde 246 profil ziyareti var

Adres

Atatürk Caddesi, Maltepe, İstanbul
Mert Ergin Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kredi kartı, Nakit
0850 333.....

Evde Fizyoterapi

Kinezyolojik Bantlama (Kinezyotape)

Kardiyak Rehabilitasyon +11 daha fazla

El Rehabilitasyonu

Nörolojik Rehabilitasyon

İnme Rehabilitasyonu

Tümünü göster
Zühtüpaşa Mahallesi, İstanbul
Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Nakit
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Fenerbahçe futbol takımında çalışmaktayım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Omuz Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • Marmara Üniversitesi-Doktora- FTR (2018-)

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
43 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Z

Benim annem yatağa bağlı hasta.İki sene bir başkasına tedavi ettirmiştim. Ondan sonra kaslarda bozulmalar, zayıflamalar olmuştu.Mert Bey'e geleli bir seneyi geçti, son derece memnunum kendisinden.Düzelmeler oldu, annem daha dinamik oldu.Hastamız da çok memnun, onunla irtibatı çok iyi,annemi güldürebiliyor.Herkese tavsiye ediyorum.Biz de bir tavsiye ile gelmiştik.Keşke bütün fizyoterapistler aynı olsa.


Konum: başka bir yer Omuz Ameliyatı Sonrası Rehabilitasyon

Herkese merhaba.
22 yaşında yaptığım spora bağlı olarak 2 yıl önce yırtık teşhisi ile ameliyat oldum. Binlerce lira ameliyatım için ödeme yaptım. Tamamen iyileşme olacağı belirtildi ancak daha kötü sorunlar yaşadım. Aylarca omuzumu kullanamadım. İlgili hastanenin fizik tedavi ekibinden aylarca tedavi aldım ama elektrik bağlanıp zorla germeler yapmaktan öteye gitmediler. 2 yıla aşkın süre sonunda Mert hocamı kendisinden tedavi alan bir yakınım sayesinde buldum, kendisine ulaştım.. Telefonda bile o kadar samimi, ilgili ve yardımsever ki. Başta inanamadım bile böyle bir yaklaşıma. Burnundan kıl aldırmayan sağlık profesyonellerinin tam aksine, çok güven veren bir yaklaşım görünce tereddütsüz tedavilere başladık. Çok gecikmiş ve adeta yarım tedavi almış olmam sonucunda omuz hareketlerim çok kısıtlı ve hala bile ağrılıydı. Uyguladığı sabırlı seanslar, tedaviler sonucunda adım adıma neler olacağının bilgisini aktarmasıyla mental anlamda da çok yol almamı sağladı. Kesinlikle eşsiz bir fizyoterapist, eşsiz bir doktor ..Doktor diyorum çünkü beni o iyileştirdi. Fizyoterapistlerin yasal haklarına kavuşmasını, daha çok kişiye ulaşmasını temenni ederim. Keşke Mert Hocam gibi binlerce sağlık profesyonelimiz olsa. Egzersiz bilgisi eşsiz, iletişimi eşsiz. Tecrübesi yaşının gençliğine rağmen muazzam.. Kesinlikle kendisine ulaşın.. Herkesin huzurunda minnet duyar teşekkür ederim..


Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Yaklaşık yıldır süregelen bel boyun problemlerim için Mert Bey e internetten ulaştım.. Hayatımın en doğru kararı oldu bu.. 3 4 seans sonrasında ağrılarımdan tamamen kurtuldum.. İletişimi bilgisi yaklaşımı egzerizlere olan etkin yaklaşımı ve öğreticiliği harika..Herkese tavsiye ediyorum.. Muhteşem bir fizyoterapist..


F
Konum: Mert Ergin Muayenehanesi

Herkese merhaba, 10 yılı aşkın süredir boyun fıtığı ve sırt ağrılarım konusunda gezmediğim doktor kalmadı. Fizik tedavisi ve iğne tedavisinden de etkili bir sonuç alamadım. Açıkçası hiç ümidim yoktu iyileşmeye dair ve ağrılarım iş ve özel hayatımı çok olumsuz bir şekilde etkiliyordu. Ciddi odaklanma sorunları yaşıyordum.Buradaki yorumları okuyup Mert bey ile tanıştım ve bu hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri oldu :) Birkaç seans itibariyle ağrılarım ciddi oranda azaldı ve sürekli iyileşme gösteriyorum. Şimdiye kadar gördüğüm en ilgili sağlık personeli kendisi. sabırlı, sürekli araştıran ve kendini geliştiren, pozitif ve sürekli hastasını takip eden birisi. Mert bey ile tanıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Hayat kalitem oldukça arttı ve kendi vücudumu ve limitlerimi çok daha iyi tanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, harika bir insan ve fizyoterapist.


S
Konum: başka bir yer Bel ve bacak ağrıları

Mert Hocama internet aracılığı ile ulaştım. Telefon numarasını edindikten sonra kendisini aradım, sabırla uzun uzun tedavi sürecinden bahsetti. Seanslara başladık bunun yanı sıra bana uygun egzersizler verdi. Seans ve egzersizler sayesinde bel ve bacak ağrılarım azaldı. Mert Hocamla tanışmadan önce ağrılarımdan kurtulmak için çok çabaladım fakat 1 yıl boyunca gösterdiğim çabalar pek sonuç vermedi. Mert Hocamla tanıştıktan sonra aslında bu araştırmalarımın sadece kafamı karıştırmaktan ibaret olduğunu farkettim. Sağolsun kendisi bilgi ve tecrübesiyle yaşadığım sorunun neden kaynaklandığını ve bunun için neler yapmamız gerektiğini ayrıntısıyla anlattı ve bu uygulamalar sayesinde ağrılarım hafifledi. Yardımlarından dolayı burdan kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese bol sağlıklı günler diliyorum :)


B
Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Merhaba.Ben 26 yaşındayım.Beş aydır ciddi anlamda ağrım acım uyuşmam vb vardı.Çok doktora göründüm tedavi uygulayanlar oldu hayatım boyunca kullanmadığım kadar ilaç kullandım ama hiç faydasını görmedim fizik tedaviler manuel tedaviler uyguladılar hiç bir sonuç alamadım. Ameliyatsız düzelmez diyen çok doktor oldu.En sonunda mert bey'e ulaştım benim için çok büyük bir şanstı İlk seansta ciddi anlamda yol aldık gerçekten beklemediğim kadar iyiyim tedaviye devam ediyoruz çok iyi bir insan iletişimi kuvvetli anlayışlı ilgili biri gerçekten umutların yok olduğu esnada karşıma çıktı çokk teşekkür ediyorum.


B
Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Herkese merhaba.. Kelimelerimi nasıl ifade edeceğimi, nasıl şükran duyabileceğimi inanın bilmiyorum..5 6 yıldır bir türlü tam geçemeyen, sürekli fırsatını bulup beni kilitleyen, iki büklüm olmama neden olan bel ağrılarım vardı.. Ameliyat dediler, iğneler, ilaçlar verdiler.. Anlık rahatlamalar sağlandı, sonra tekrar bir hapşırma, öksürme ile nüksetti.. Bunun acısını yaşarken duruşumu ve boynumu da mahvettim. Çaresiz şekilde internette çözüm ararken Mert hocamın profiline denk geldim. Aradım. Sağ olsun, telefonda bile dakikalarca tüm sorularıma cevaplar verdi, açıkladı, dakikalarca fizyoterapiyi açıkladı. 4-5 seansta tüm ağrılarımdan kurtuldum, egzersiz yapmaya başladım.. En önemlisi bundan sonra başıma ne gelebileceğini, nasıl gelişebileceğini, bu durumda neler yapmam gerektiğini, egzersiz ve hareketin en önemlisi fizyoterapistlerin hayatımızda ne denli önemli olduğunu öğrendim. Seanslarımız devam edecek ve ben düzenli bir hareket kabiliyeti olan biri olacağım. Mert hocam gibi fizyoterapistlerin sayısının artmasını dilerim. Bu kadar genç, başarılı, güler yüzlü, iletişimi yüksek, enerjisi yüksek, bilgili birine denk geldiğim için şükürler olsun.. Herkese özenle tavsiye ediyorum..

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Burçak, ne kadar naif , samimi, ne kadar içten tarifler bunlar.. O kadar mutlu oldum ki..
Fizyoterapi ve rehabilitasyona yolu düşmeden bilen anlayan olmuyor maalesef ki..Meslek adına, tıp adına bu güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim..
Yolumuz var daha..
Nice sağlıklı günler diliyorum..


K
Konum: başka bir yer Boyun Fıtığı

Merhaba. 26 yaşında profesyonel sporcuyum. 4 yıla yakındır her antrenmanda göğüs kafesimde ve boyun bölgemde çok ciddi spazmlar ve ağrılar oluyordu. Israrla antrenörlerim bir problem olmadığını ve yüklenmelere devam etmem gerektiğini söylediler. Ve ben hep onları dinledim. Doktora gittim hiçbir şey çıkmadı, tonla ilaç verdiler, hepsini de içtim sonuç aynı. Kamp döneminde Mert hocamla çalışan bir milli sporcumuz tavsiye etti hocamı. İlk fırsatta yoğun programlarımıza en uygun şekilde başladık tedaviye.. Tamamen aşırı ve yanlış antrenman ve yüklenmeler sonucu yaşadığım ve hep nefesimi tuttuğum için bu problemleri yaşamışım. O kadar bilgili, o kadar güzel ve anlayışlı bir üslüpla yaklaşıyor ki hastalarına.. Zaten sohbetle bile iyi olacağınıza ikna oluyorsunuz. Amatör branşlar dahil her sporcunun yanında muhakkak fizyoterapisti olmalı diye düşünüyorum. Nolur fizyoterapistlerin yasal haklarını ve biz hastaların onlara ulaşma şanslarını bizlere verin.. Mert Hocam ile düzenli şekilde çalışmalara devam edeceğiz. Kendisi çok önemli bir değer. İyi ki var..

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Sen de çok önemli bir sporcusun :)
Çok teşekkür ediyorum..
Çok başarılı günlerin olacak, eminim..
Sağlıklı günler diliyorum


E
Konum: başka bir yer

Merhaba yaklaşık iki yıl ve üstü eklem kas ve halsizlik sırt ve diz boyun bölgeleri rahatsızlığı nedeniyle doktur muanesi ve ilaç tedavisi gördüm. fakat bunu açık konuşmam gerkirse bi faydasini göremedim taki sizinle yaptgımz manuel tedavinin ardından nihayet rahat hareket etmeye ve bu sayede Ensevdiğim spor yapma ozeligime tekrar kavuştum. Mert bey bizm için verdiginiz emek ve gösterdiginz duyarlı ilgiye çok teşekkür ederim dilerim ki aldığınız dualar şükranlar sayesinde mesleginizin en güzel sevyelrinde sizleri görebilmek en büyük arzumuzdr.


Ü

İki yıldır süren ve bana gündelik hayatta zorluklar çıkaran yürüme mesafemi, günlük aktivite düzeyimi oldukça etkileyen bir ağrıdan şikayetçiydim. İş vesilesiyle gittiğim İstanbul şehrinde ismini de daha önceden sıkça duyduğum Mert Bey ile konuşma fırsatı buldum. Ağrımın hangi sebeple kaynaklandığını, neleri yapmamız gerektiğini sabırla ve özenle anlattı. İlk seans sonrasında bacağıma yayılan batıcı zonklayıcı ağrımın manuel terapi ile neredeyse tamamıyla geçtiğini, yaptırdığı etkili egzersizler ve sonrasında uzaktan haberleşme ile sorunumu kökten hallettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ne diyebilirim ki iyi ki fizyoterapistler var iyi ki Mert Bey ile tanışma fırsatı bulmuşum. Her şey için çok teşekkür ederim..


Hizmetler

Evde Fizyoterapi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kinezyolojik Bantlama (Kinezyotape)


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kardiyak Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


El Rehabilitasyonu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Nörolojik Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


İnme Rehabilitasyonu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Medikal Masaj


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Fizik Tedavi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Manuel Terapi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Manipülasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kuru İğneleme


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Ortopedik Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Bel - Boyun Fıtığı


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Normal Randevu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
43 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Z

Benim annem yatağa bağlı hasta.İki sene bir başkasına tedavi ettirmiştim. Ondan sonra kaslarda bozulmalar, zayıflamalar olmuştu.Mert Bey'e geleli bir seneyi geçti, son derece memnunum kendisinden.Düzelmeler oldu, annem daha dinamik oldu.Hastamız da çok memnun, onunla irtibatı çok iyi,annemi güldürebiliyor.Herkese tavsiye ediyorum.Biz de bir tavsiye ile gelmiştik.Keşke bütün fizyoterapistler aynı olsa.


Konum: başka bir yer Omuz Ameliyatı Sonrası Rehabilitasyon

Herkese merhaba.
22 yaşında yaptığım spora bağlı olarak 2 yıl önce yırtık teşhisi ile ameliyat oldum. Binlerce lira ameliyatım için ödeme yaptım. Tamamen iyileşme olacağı belirtildi ancak daha kötü sorunlar yaşadım. Aylarca omuzumu kullanamadım. İlgili hastanenin fizik tedavi ekibinden aylarca tedavi aldım ama elektrik bağlanıp zorla germeler yapmaktan öteye gitmediler. 2 yıla aşkın süre sonunda Mert hocamı kendisinden tedavi alan bir yakınım sayesinde buldum, kendisine ulaştım.. Telefonda bile o kadar samimi, ilgili ve yardımsever ki. Başta inanamadım bile böyle bir yaklaşıma. Burnundan kıl aldırmayan sağlık profesyonellerinin tam aksine, çok güven veren bir yaklaşım görünce tereddütsüz tedavilere başladık. Çok gecikmiş ve adeta yarım tedavi almış olmam sonucunda omuz hareketlerim çok kısıtlı ve hala bile ağrılıydı. Uyguladığı sabırlı seanslar, tedaviler sonucunda adım adıma neler olacağının bilgisini aktarmasıyla mental anlamda da çok yol almamı sağladı. Kesinlikle eşsiz bir fizyoterapist, eşsiz bir doktor ..Doktor diyorum çünkü beni o iyileştirdi. Fizyoterapistlerin yasal haklarına kavuşmasını, daha çok kişiye ulaşmasını temenni ederim. Keşke Mert Hocam gibi binlerce sağlık profesyonelimiz olsa. Egzersiz bilgisi eşsiz, iletişimi eşsiz. Tecrübesi yaşının gençliğine rağmen muazzam.. Kesinlikle kendisine ulaşın.. Herkesin huzurunda minnet duyar teşekkür ederim..


Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Yaklaşık yıldır süregelen bel boyun problemlerim için Mert Bey e internetten ulaştım.. Hayatımın en doğru kararı oldu bu.. 3 4 seans sonrasında ağrılarımdan tamamen kurtuldum.. İletişimi bilgisi yaklaşımı egzerizlere olan etkin yaklaşımı ve öğreticiliği harika..Herkese tavsiye ediyorum.. Muhteşem bir fizyoterapist..


F
Konum: Mert Ergin Muayenehanesi

Herkese merhaba, 10 yılı aşkın süredir boyun fıtığı ve sırt ağrılarım konusunda gezmediğim doktor kalmadı. Fizik tedavisi ve iğne tedavisinden de etkili bir sonuç alamadım. Açıkçası hiç ümidim yoktu iyileşmeye dair ve ağrılarım iş ve özel hayatımı çok olumsuz bir şekilde etkiliyordu. Ciddi odaklanma sorunları yaşıyordum.Buradaki yorumları okuyup Mert bey ile tanıştım ve bu hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri oldu :) Birkaç seans itibariyle ağrılarım ciddi oranda azaldı ve sürekli iyileşme gösteriyorum. Şimdiye kadar gördüğüm en ilgili sağlık personeli kendisi. sabırlı, sürekli araştıran ve kendini geliştiren, pozitif ve sürekli hastasını takip eden birisi. Mert bey ile tanıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Hayat kalitem oldukça arttı ve kendi vücudumu ve limitlerimi çok daha iyi tanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, harika bir insan ve fizyoterapist.


S
Konum: başka bir yer Bel ve bacak ağrıları

Mert Hocama internet aracılığı ile ulaştım. Telefon numarasını edindikten sonra kendisini aradım, sabırla uzun uzun tedavi sürecinden bahsetti. Seanslara başladık bunun yanı sıra bana uygun egzersizler verdi. Seans ve egzersizler sayesinde bel ve bacak ağrılarım azaldı. Mert Hocamla tanışmadan önce ağrılarımdan kurtulmak için çok çabaladım fakat 1 yıl boyunca gösterdiğim çabalar pek sonuç vermedi. Mert Hocamla tanıştıktan sonra aslında bu araştırmalarımın sadece kafamı karıştırmaktan ibaret olduğunu farkettim. Sağolsun kendisi bilgi ve tecrübesiyle yaşadığım sorunun neden kaynaklandığını ve bunun için neler yapmamız gerektiğini ayrıntısıyla anlattı ve bu uygulamalar sayesinde ağrılarım hafifledi. Yardımlarından dolayı burdan kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese bol sağlıklı günler diliyorum :)


B
Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Merhaba.Ben 26 yaşındayım.Beş aydır ciddi anlamda ağrım acım uyuşmam vb vardı.Çok doktora göründüm tedavi uygulayanlar oldu hayatım boyunca kullanmadığım kadar ilaç kullandım ama hiç faydasını görmedim fizik tedaviler manuel tedaviler uyguladılar hiç bir sonuç alamadım. Ameliyatsız düzelmez diyen çok doktor oldu.En sonunda mert bey'e ulaştım benim için çok büyük bir şanstı İlk seansta ciddi anlamda yol aldık gerçekten beklemediğim kadar iyiyim tedaviye devam ediyoruz çok iyi bir insan iletişimi kuvvetli anlayışlı ilgili biri gerçekten umutların yok olduğu esnada karşıma çıktı çokk teşekkür ediyorum.


B
Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Herkese merhaba.. Kelimelerimi nasıl ifade edeceğimi, nasıl şükran duyabileceğimi inanın bilmiyorum..5 6 yıldır bir türlü tam geçemeyen, sürekli fırsatını bulup beni kilitleyen, iki büklüm olmama neden olan bel ağrılarım vardı.. Ameliyat dediler, iğneler, ilaçlar verdiler.. Anlık rahatlamalar sağlandı, sonra tekrar bir hapşırma, öksürme ile nüksetti.. Bunun acısını yaşarken duruşumu ve boynumu da mahvettim. Çaresiz şekilde internette çözüm ararken Mert hocamın profiline denk geldim. Aradım. Sağ olsun, telefonda bile dakikalarca tüm sorularıma cevaplar verdi, açıkladı, dakikalarca fizyoterapiyi açıkladı. 4-5 seansta tüm ağrılarımdan kurtuldum, egzersiz yapmaya başladım.. En önemlisi bundan sonra başıma ne gelebileceğini, nasıl gelişebileceğini, bu durumda neler yapmam gerektiğini, egzersiz ve hareketin en önemlisi fizyoterapistlerin hayatımızda ne denli önemli olduğunu öğrendim. Seanslarımız devam edecek ve ben düzenli bir hareket kabiliyeti olan biri olacağım. Mert hocam gibi fizyoterapistlerin sayısının artmasını dilerim. Bu kadar genç, başarılı, güler yüzlü, iletişimi yüksek, enerjisi yüksek, bilgili birine denk geldiğim için şükürler olsun.. Herkese özenle tavsiye ediyorum..

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Burçak, ne kadar naif , samimi, ne kadar içten tarifler bunlar.. O kadar mutlu oldum ki..
Fizyoterapi ve rehabilitasyona yolu düşmeden bilen anlayan olmuyor maalesef ki..Meslek adına, tıp adına bu güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim..
Yolumuz var daha..
Nice sağlıklı günler diliyorum..


K
Konum: başka bir yer Boyun Fıtığı

Merhaba. 26 yaşında profesyonel sporcuyum. 4 yıla yakındır her antrenmanda göğüs kafesimde ve boyun bölgemde çok ciddi spazmlar ve ağrılar oluyordu. Israrla antrenörlerim bir problem olmadığını ve yüklenmelere devam etmem gerektiğini söylediler. Ve ben hep onları dinledim. Doktora gittim hiçbir şey çıkmadı, tonla ilaç verdiler, hepsini de içtim sonuç aynı. Kamp döneminde Mert hocamla çalışan bir milli sporcumuz tavsiye etti hocamı. İlk fırsatta yoğun programlarımıza en uygun şekilde başladık tedaviye.. Tamamen aşırı ve yanlış antrenman ve yüklenmeler sonucu yaşadığım ve hep nefesimi tuttuğum için bu problemleri yaşamışım. O kadar bilgili, o kadar güzel ve anlayışlı bir üslüpla yaklaşıyor ki hastalarına.. Zaten sohbetle bile iyi olacağınıza ikna oluyorsunuz. Amatör branşlar dahil her sporcunun yanında muhakkak fizyoterapisti olmalı diye düşünüyorum. Nolur fizyoterapistlerin yasal haklarını ve biz hastaların onlara ulaşma şanslarını bizlere verin.. Mert Hocam ile düzenli şekilde çalışmalara devam edeceğiz. Kendisi çok önemli bir değer. İyi ki var..

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Sen de çok önemli bir sporcusun :)
Çok teşekkür ediyorum..
Çok başarılı günlerin olacak, eminim..
Sağlıklı günler diliyorum


E
Konum: başka bir yer

Merhaba yaklaşık iki yıl ve üstü eklem kas ve halsizlik sırt ve diz boyun bölgeleri rahatsızlığı nedeniyle doktur muanesi ve ilaç tedavisi gördüm. fakat bunu açık konuşmam gerkirse bi faydasini göremedim taki sizinle yaptgımz manuel tedavinin ardından nihayet rahat hareket etmeye ve bu sayede Ensevdiğim spor yapma ozeligime tekrar kavuştum. Mert bey bizm için verdiginiz emek ve gösterdiginz duyarlı ilgiye çok teşekkür ederim dilerim ki aldığınız dualar şükranlar sayesinde mesleginizin en güzel sevyelrinde sizleri görebilmek en büyük arzumuzdr.


Ü

İki yıldır süren ve bana gündelik hayatta zorluklar çıkaran yürüme mesafemi, günlük aktivite düzeyimi oldukça etkileyen bir ağrıdan şikayetçiydim. İş vesilesiyle gittiğim İstanbul şehrinde ismini de daha önceden sıkça duyduğum Mert Bey ile konuşma fırsatı buldum. Ağrımın hangi sebeple kaynaklandığını, neleri yapmamız gerektiğini sabırla ve özenle anlattı. İlk seans sonrasında bacağıma yayılan batıcı zonklayıcı ağrımın manuel terapi ile neredeyse tamamıyla geçtiğini, yaptırdığı etkili egzersizler ve sonrasında uzaktan haberleşme ile sorunumu kökten hallettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ne diyebilirim ki iyi ki fizyoterapistler var iyi ki Mert Bey ile tanışma fırsatı bulmuşum. Her şey için çok teşekkür ederim..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Fenerbahçe futbol takımında çalışmaktayım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Omuz Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • Marmara Üniversitesi-Doktora- FTR (2018-)

Deneyimler

 • Lokman Hekim Hastanesi (2012- 2013)
 • Liv Hospital Ulus (2013- 2014)
 • Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı (2015- 2016)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Röportaj