Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 167 profil ziyareti var

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kamp dönemleri fizyoterapistliğini yapmaktayım.. Galatasaray SK Kadın Basketbol A Takım… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: başka bir yerHizmet: Manuel Terapi

  Merhaba.. Ben Mert hocamla kuzenimin tedavisi sebebiyle tanıştım.. Çok ciddi el bileği omuz sırt boyun agrıları yasıyordum..Gitmediğim yer kalmamıştı ve yaşam kalitem çok ciddi etkileniyordu..Birkaç seans manuel tedavi ve egzersiz ile çok iyi bilgilendirme ile sıkıntılarımdan kurtardı beni.. iletişimi çok yüksek bilgisi derin ve güleryüzlü bir doktor.. Herkese öneririm..

 • Yer: başka bir yerHizmet: Manuel Terapi

  Mert hocam daha önce arkadaşımı tedavi etmişti..kendisine ulaşmak için İzmir'den gittim..Çok ciddi diz ve bel ağrılarım vardı..4 seans manuel terapi ve egzersiz ile tüm şikâyetlerim geçti..Çok güler yüzlü iletişimi çok iyi bir uzman..kendisine teşekkür ederim..herkese öneriyorum..

 • Ş
  Yer: Mert Ergin MuayenehanesiHizmet: Bel ve boyun ağrısı

  Yıllardır yaşadığım bel ve boyun ağrılarım sebebıyle birçok fizyoterapist le görüştüm.. yapılan bütün uygulamalara rağmen etkin bir sonuç alamadım.. daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Mert Ergin beyle görüştüm ve sıkıntılarımı anlattım.. uyguladığı tedaviler sayesınde ciddi bir rahatlama yaşadım ve daha rahat hareket etmeye başladım.. şu anda günlük hayatımda çok daha rahat edıyorm ve nerdeyse hiç ağrı yaşamıyorum Sadece belge boyun ağrılarım değil omuzlarındaki düşüklüğü De egzersizler sayesınde hafifletmeyi başardık.. kendısıne çok teşekkür ederim.. işini Engin bilgisi ve başarıyla yapan, her daim Güler yüz gösteren biriyle çalışmak mükemmel birşey.. herkese tavsiye edıyorm

 • Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  Mert hocam İzmir e geldiğinde kendisinden tedavi alma şansım oldu.. Belimde üç dört gündür tüm hareketlerimi kısıtlayan ağrı tutukluluk ayaklarımda uyuşukluk şikayetlerim vardı.. Tek seansta yüzde seksen şikayetlerim geçti.. iletişimi güleryüzü muhteşem bir fizyoterapist.. Herkese tavsiye ediyorum..

 • Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  Bel eklemimin bir tanesi görece daha geride kaldığı icin cok ciddi agri ve yurume bozuklugu șikayetlerim vardı..Bir yakınımın tedavisini sürdürürken iki seans tedavi ile tüm sıkıntılarımdan kurtardı beni..iletişimi samimiyeti güleryüzü ile muhteşem bir uzman...Herkese tavsiye ederim..

 • I

  Mert hocamdan tedavi almak için Van dan İstanbul a gittim..çok ciddi bel ağrılarım vardı..Kesinlikle ameliyat öneriyorlardı..kendisi sağolsun 5 seansta beni tüm ağrılarımdan kurtardı..bel fıtığı hakkında çok ciddi bir şekilde bilgilendirme yaptı..günlük yaşamımda nelere dikkat etmem gerektiğini öğretti..o günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım.

 • Yer: başka bir yerHizmet: diz ağrısı

  Birkaç aydır çok ciddi sırt ve diz ağrıları yaşıyordum..Mert hocamı internetten araştırıp buldum..çok ciddi şekilde egzersiz yapamayan biri olarak vücudumu adapte etti..yaklaşımı bilgisi iletişimi çok yüksek..Şu anda hiçbir ağrım yok..Düzenli şekilde egzersiz yapıyorum..Arada bir birkaç seans tedavi alıp vücut farkındalığımı arttırıyorum..Herkese tavsiye ederim..Hocama çok teşekkür ederim..

 • Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  Mert beyi İstanbul'a taşındığım ilk zamanlarda taşınmaya bağlı oluşan çok ciddi bel ağrılarım sonucunda buldum..Hastane hastane dolasip durdum..İğneler ağrı kesiciler ameliyat önerileri neler neler..Kendisi sağolsun birkaç seans Manuel tedavi ve egzersiz tedavisi ile ilk günden sorunlarımı azalttı ve beni bu illetten kurtardi..Hala takibini yapar ve iletişimi koparmaz...çok guleryuzlu iletişimi çok iyi bir profesyonel. .Hocamı herkese tavsiye ederim...

 • D

  Herkese merhaba..Ben yıllardır el bileği ve boyun fıtığı problemleri yaşıyordum..İstanbul seyahatim sırasında arkadaşımın önerisi ile Mert Bey e ulaştım..kendisi gerek iletişimi, gerek hastaya olsn tavrı, bilgisi ile eşsiz bir fizyoterapist..İki üç seanslik Manuel terapi ve egzersiz tedavisi ile tüm sıkıntılarım geçti..Egzersiz takibini düzenli olarak hala yapiyor..Hasta ile iletişimi hiçbir şekilde kesmiyor..Kendisine çok teşekkür ederim..Herkese tavsiye ediyorum..

 • Ş

  Ben Mert bey'den gerçekten çok memnun kaldım. Bende menüsküs yırtığı vardı. Mert bey gerçekten probleme nokta atışı yapan hakikaten problemin nerde olduğunu bulan ve yaptığı tedavilerle sonuç aldığım bir fizyoterapist. Eşimde de bel fıtığı vardı.Onda başlangıç vardı .Tedaviden sonra şikayeti geçti. Ailecek hepimiz çok memnunuz. Hepimiz Mert bey'i yakınlarımıza tavsiye ettik.

 • Z

  Bende boyun düzleşmem ve belde düzleşmem vardı. Mert bey'in bir kerelik tedavisi olsa dahi nokta atışıyla hemen tedavi etti. Bir kaç seans aldım ama gerçekten çok memnun kaldım çok iyi geldi. İhtiyacı olan herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim.

 • A

  Kendisini yakından tanıyorum. Daha önce kendileriyle manuel terapi gördüm. Çok da memnun kaldım. Hatta neredeyse daha da iyi oldum. Tekrardan bir rahatsızlığım olursa Mert bey'i tercih ediyor olacağım. Hem kişisel olarak hem de bilimsel olarak iyi bir fizyoterapist. Çok teşekkür ederim kendilerine. Çok ilgilendiler hatta yakın zamanda eşimi de kendilerine muayene için götüreceğim.

 • D

  Mert bey benim ve annemin fizyoterapistiydi. Annemin belinde bel fıtığı vardı. Kendisi bunu annem ameliyat olmadan önce bunu fark etti ve annem şu an gayet iyi durumda. Annem işini ve günlük faaliyetlerini çok iyi bir şekilde yapıyor. Benim sağ kolumda karpal pünel sendromu ileri derecedeydi. Kendisinin tedavisiyle sızı hissetmeden aynı şekilde günlük faliyetlerimi kolaylıkla halledebiliyorum. Ağır bir işte çalışmama rağmen aksaklık yaşamıyorum. Kendisinden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Annemi göre soran herkesi yönlendiriyorum.

 • E

  Belimden ve dizimden çok rahatsızdım bana tedavi uyguladı. Mert bey'in tedavisinden sonra ağrım kalmadı. Aynı zamanda benim migrenim de vardı. Onlar da geçti. Çok memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

 • G
  Yer: başka bir yerHizmet: Normal Randevu

  Kendisi hastalarıyla ilgili güleryüzlu olması yanında gayet bilgili, tedavi aşamasında ve sırasında sürekli süreci takip eden meslek ahlakı üst düzey bir manuel terapi uzmanı.Beni 2 seansta yürüyecek pozisyona getiren hocama da burdan teşekkür ediyorum

 • C

  Saygıdeğer Mert Hocamı internetten araştırarak buldum..3-4 yıldan fazladır süregelen çok ciddi boyun sırt ve bel ağrılarım vardı. Defalarca doktora gittim, bir çok ilaç kullandım. Skolyoz tanısı kondu, belde boyunda fıtıklar olduğu söylendi hatta 2015 yılında ameliyat dahi önerildi. Kendisi ile 3-4 seans manuel terapi ağırlıklı tedavi süreci geçirdikten sonra çok ciddi şekilde ağrılarımdan kurtuldum. Daha sonra egzersiz sürecimiz başladı ve iki aydır egzersiz programı ile takip sağlıyor. Kendisi gerek bilgisi, yeteneği ile gerek güler yüzlü iletişimi, samimiyeti ile harika bir profesyonel. Ciddi anlamda yaşam kalitemi yükseltti. Mesai saatleri dışında kendi evimde tedavi almamı sağlamasıyla da iş hayatımın sekteye uğramasını engelledi.. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..Kendisine sağlığımı borçluyum..Çok teşekkür ederim..

  Mert Ş. Ergin2018-04-02

  O kadar harika yazmışsın ki sevgili Can.. Ben çok teşekkür ederim.. Sağlıkla ve aynı dikkat azimle başarılı nice zamanlara..

 • M

  Ben bir dönem arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mert bey ile tanıştım. Çok uzun olmasa da tavrı ve davranışı hastalık sürecindeki tutumu bana karşı çok iyiydi. Zaten çok seanslarım olmadı ama bu süreçte gayet memnun kaldım Mert bey'den. Ben de sonrasında birkaç arkadaşımı yönlendirdim. Onlar da gayet memnun kaldılar.

 • A

  Bilgi birikimi ve yaklaşımıyla hastasının fizyoterapisti değil psikoloğu da diyebilirim. Çünkü bu tür rahatsızlıklarda önemli olan psikolojik rahatlık bunu bana sağladığı için çok teşekkür ederim. Tedavi sürecini olabildiğince kısalttığını söyleyebilirim. İhtiyacı olan herkese de seve seve tavsiye ederim.

 • M

  Masör olan kuzenimin tavsiyesi ile iletişime geçtim. İyi ki de geçmişim. Spor sonrası klimalı odaya girerek ani soğuma yüzünden belimde oluşan kasılma veya spazm sonucu iki fıtık oluşmuş ve siyatik sinirime baskı oldukça şiddetli idi. İlk seansta fıtıkları yerine oturtan Mert Bey daha sonra iletişimi kesmeyerek hastasını yakından takip ediyor. Bu oldukça güven verici bir yaklaşım. İkinci seansta siyatik sinirime baskı yapan bölgeyi tedavi ettikten sonra çocukları da muayene etti. Duruş bozukluklarından kaynaklı sıkıntıları düzeltti. Artık onların bir Mert abileri var. Tavsiyeleri, tedavi sırasında ve sonrasında ki açıklamaları çok başarılı. Güler yüzü ve bilgisi ile herkese tavsiye edebileceğim bir fizyoterapist.

 • G
  Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  Bel ağrısı ve el uyuşukluk şikayetlerim ile ilgili olarak tavsiye üzerine kendisine 2 ay önce ulaşmıştım. Manuel terapi uygulaması ile 1997 den beri olan şikayetlerimden kurtulmuş durumdayım. Ellerimde uyuşukluklar için 2014 te ameliyat demişlerdi. Onlar da hafifledi ama bir kez daha kendisini ziyaret etmem gerektigini düşünüyorum. Ameliyat olmadan muhakkak kendisini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

 • A

  Mert Bey ile dedemin solunum sıkıntısı üzerine çalıştık, her gece inanılmaz öksürüklere boğuluyordu, 90 yaşında olduğu için bir yere gitmek onu çok yoruyor bu yüzden sağ olsun Mert Bey eve gelerek dedem için solunum terapisi uyguladı. Öksürüğünün geçmesi yanında uykuya girme problemi de önemli ölçüde azaldı. Babam ve ben de birkaç seans manuel terapi aldık. Babamın da benim de duruş bozukluğumuzdan kaynaklı sırt ağrılarımız vardı, terapilerden sonra inanılmaz ölçüde rahatlama gördük. Hayat kalitesini düşüren bu ağrıların geçmesini sağlayan bir uzmana başka kişiler de ulaşsın diye bu memnuniyetlerimizi yazmak istedim. Umarım herkese bizim kadar faydası olur.Teşekkür ederim.

 • Yer: başka bir yer

  Mert ile tavsiye üzerine tanıştık ve felç sonrası kalça protezi ameliyati geçiren annemin rehabilitasyon sürecini hem ortopedik hem nörolojik olarak yürüten doktorumuza katkilarindan dolayi tesekkur ediyoruz.

 • Yer: başka bir yerHizmet: bel fıtığı

  Sevgili Mert ile arkadaşım sayesinde tanıştım.2 tane profesör tarafından yanlış konulan bel fıtığı teşhisinden sonra iyi kide tanıştım kendisi ile. Acil ameliyat dediler fakat etrafımdaki insanların bel fıtığı ameliyatı sonrasında da şikayetlerinin devam ettiğini bildiğim için olmak istemedim.Mert beni gördükten sonra kalçamda kayma olduğunu bel fıtığı ameliyatı olsam da şikayetlerimin geçmeyeceğini söyledi ve biz tedaviye başladık. Bacaktaki kasılma öyle şiddetliydi ki gündelik hayatımı ciddi anlamda etkiliyordu.Yürüyemiyordum ,ayakta duramıyordum .Ve ben 5 seans sonra Mert in sihirli elleriyle iyileştim şükürler olsun. Uyguladığı manuel terapi ve masaj sayesinde eski sağlığıma kavuştum.Çok teşekkür ederim.Sevgiler...

 • K
  Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  çok ciddi ve yıllardır süren ağrılarımı birkaç seansta gidermeme yardımcı oldu. yardıcı oldu diyorum çünkü egzersiz konusunda o kadar tembel biri olduğum halde sabrıyla ilgisiyle güleryüzü ve derin bilgisi ile düzenli egzersiz yapan biri olmamı sağladı. kesinlikle eşsiz bir fizyoterapist.

 • E

  Mert Bey'e araştırarak gittim. Çok memnun kaldım. Çok güler yüzlü birisi, yaptığı tedavileri çok güzel, hastanın memnuniyeti doktorunda memnuniyeti oluyor. Herkese tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum.
  Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kamp dönemleri fizyoterapistliğini yapmaktayım..
  Galatasaray SK Kadın Basketbol A Takım fizyoterapistiyim..
  Türkiye Kürek Federasyonu Dünya Şampiyonası Elemeleri kapsamında kamp dönemi fizyoterapistliğini yaptım..
  Sporcu sağlığı üzerine gerek yaralanmaların önlenmesi, sağlığın korunması, gerekse yaralanma sonrası tedavi süreci ve rehabilitasyon programında hizmet verilir.

Okullar / Eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fak Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimleri-Doktora (2018-)

Deneyimler

 • Lokman Hekim Hastanesi (2012- 2013)
 • Liv Hospital Ulus (2013- 2014)
 • Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı (2015- 2016)
 • Türkiye Kürek Federasyonu Kamp Dönemi - Türkiye Futbol Federasyonu( 2014 - ...)
 • Fizyoform İstanbul (2017 - ...)
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Rehabilitasyon süreci bir sakatlık varlığında iyileştirme, normale döndürmeye çalışma aynı zamanda koruyucu yaklaşımlarla hastalıkların önüne geçme süreci olduğundan dolayı insanlara kaliteli yaşamlarını geri sunmaya çalışmak, var olan kaliteli yaşamı korumak ve kalitesini arttırmak adına.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Genelde travmalar, kötü olaylar ve süreçler yaşamış, kronik ağırlıklı ya da aşırı ajite olayları barındıran bir popülasyonla çalışmak. Ayrıca bazı durumlarda uzun soluklu ve sabır gerektiren bir sürecin olması. Kendini sürekli değiştirmek ve geliştirmenin, günceli yakalamanın zorunluluğu.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Sporcu ve ortopedik rahatsızlıklarla daha ağırlıklı çalışmak. İyileştirmenin vermiş olduğu mucizevi hazzı manuel terapi ve egzersiz gibi invaziv modalitelerle sağlamak. Hastalarımızın gözlerindeki o mutluluk ışığını yakalamak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Milli takımlarda kamp dönemlerinde milli sporcularımızla birlikte çalışmak her zaman için çok büyük keyif ve onur vermiştir. Milli takım sporcularımızla geçirdiğim her anın keyif verici ve akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum