Son 30 gün içerisinde 313 profil ziyareti var

Adres

Atatürk Caddesi, Maltepe , İstanbul
Mert Ergin Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kredi kartı, Nakit
0850 333.....

Normal Randevu

Bel - Boyun Fıtığı

El Rehabilitasyonu +11 daha fazla

Evde Fizyoterapi

Fizik Tedavi

Kardiyak Rehabilitasyon

Tümünü göster
Zühtüpaşa Mahallesi, İstanbul
Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Nakit
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Fenerbahçe futbol takımında çalışmaktayım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Omuz Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • Marmara Üniversitesi-Doktora- FTR (2018-)

Fotoğraflar


Hizmetler

Evde Fizyoterapi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kinezyolojik Bantlama (Kinezyotape)


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kardiyak Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


El Rehabilitasyonu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Nörolojik Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


İnme Rehabilitasyonu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Medikal Masaj


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Fizik Tedavi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Manuel Terapi


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Manipülasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Kuru İğneleme


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Ortopedik Rehabilitasyon


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Bel - Boyun Fıtığı


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi


Normal Randevu


Atatürk Caddesi, İstanbul

Mert Ergin Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
49 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: başka bir yer omurga sorunları

Herkese Merhaba
Öncelikle doktor takvimi uygulamasına teşekkür etmek istiyorum.. Böyle kaliteli sağlık profesyonellerine ulaşmamıza vesile oldukları için. Ben 28 yaşındayım ve 2 yıldır tüm omurgamda ciddi ağrılar yaşıyordum. Çok stresli bir iş hayatı olan avukatım bazen sabahlara kadar çalışmak zorunda kalıyorum. Çok doktor gezdim, spora başladım vs geçmedi. Hastanede fizik tedavi de aldım ama bana mısın demedi. Sonra MERT hocama ulaştım. Allah'a binlerce şükürler olsun. Harika bir insan, harika bir fizyoterapist. Detaycılığı, ayırıcı tanıdaki başarısı, doktorlara yönlendirmesi ve tedavisi ile tam bir profesyonel. 4-5 seans manuel terapi ve egzersiz sonrası o ızdırab dolu ağrılar çok çok çok azaldı.iş hayatında nelere dikkat etmem gerektiğini bir psikoterapist gibi beni dinleyerek çözümledi. Herkese tavsiye ediyorum.. Buradan defalarca teşekkür ediyorum kendisine.. Çalışmalara devam ediyoruz hocam :)

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Çok teşekkür ediyorum.. Çok güzel ifade ve dilekleriniz için..


Konum: başka bir yer bel

Herkese merhaba
sözlerime nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum.. 28 yaşında spor hocasıyım. birdenbire kalçamda başlayan belimi kilitleyen ve bana hayatı zindan eden ağrılarım vardı. Ortopedist nöroşirurji uzmanı ve spor hekimlerinden geçtim sırasıyla.. Ağrım artmakla kalmayıp her biri bambaşka şeylerle süreye de neden oldular. en sonunda doktor takviminden Mert hocama ulaştım.. Telefonda bile o kadar ilgili o kadar harika bir yaklaşımı vardı ki.. evde rehabilitasyonlara başladık.. Harika bir şekilde detaylı detaylı dinledi beni.. Sorguladı.. Düzenli spor yapan işi egzersiz olan ben, o kadar yanlış o kadar eksik o kadar hatalı spor yapmışım ki.. Yaptığı her manuel terapi işlemini anlayacağım şekilde beni de bilgilendirerek yaptı.. başıma ne geleceğini ne hissedeceğimi bilmem en çok da güven duymamı sağladı.. Çok şükür 4 seans sonunda ağrımdan eser kalmadı.. inanır mısınız doğru egzersizler yapabilmek adına kendisiyle egzersiz seanslarına başladık..
konu medikal bir durum ise, sakatlık durumunda iseniz, hasta iseniz şayet muhakkak bir fizyoterapiste danışın..
Mert hocam sizi karşıma çıkaran şansıma, doktor takvimine ve size minnettarım..
İyi ki fizyoterapistler var..

Uzm. Fzt. Mert Ş. Ergin

Sen de iyi ki varsın.. Bu vizyonu geliştirmek hiç kolay değil aslında.. Bakış açın ve yaklaşımın için ben teşekkür ediyorum.. Sağlıkla nice güzel başarılar dilerim..


D
Konum: başka bir yer

Annem uzun bir süre sol elinden rahatsızlık çekti öyle ki baş parmağını kullanamaz hale gelmişti.Mert bey sayesinde manuel terapi ile ilk seansta baş parmağını kullanabilir hale geldi. İşin uzmanına gitmek gerektiğini bir kez daha anladık. Teşekkürler Mert bey


Konum: Mert Ergin Muayenehanesi Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Mert Bey konusuna çok hakim birisi ve hasta ile iletişimi açısından gerçekten çok iyi. Tedaviden önce 10 üzerinden 8-9 seviyesinde olan ağrılarım 6 seansta 1-2 seviyelerinde indi ve şuan hayatımı daha rahat devam ettirebilecek hale geldim. Oturmak en zor hareketti benim için ve sürekli seyahat etmek zorunda olduğum bir işim var. Buna rağmen başarısı için kendisine çok teşekkür ediyorum.


Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Merhaba,
Bundan 2 ay önce belime aniden giren tutulma sonrası yaşadığım kilitlenme ve hareket kısıtlığı ve dayanılmaz ağrı sonrasında hemen doktora gittim. Çekilen mr sonrası doktor bel düzleşmesi ve fıtık başlangıcı bile denemeyecek ufak tefek disk aşınmaları olduğunu söyledi. Mr sonucunda doktora göre kayda değer bir şey çıkmamasına rağmen yaşadığım ağrının neden çok şiddetli olduğuna şaşırdı doktor. 5 tane iğne verdi ve iğnenin ikinci günü nöral terapi yaptı. Ancak o günden sonra ağrılarım ve hareket kısıtlığım daha fazla arttı. Buna rağmen iğneleri bitirdim ancak iyileşemedim.
Doktordan umudu kesince google'da fizyoterapist araştırmaya başladım ve bu sitede bana yakın konumda olan ve birçok olumlu yoruma sahip olan Mert beyi gördüm. Benim için Mert beyin özgeçmişi oldukça iyi idi ve hala eğitimine devam edip kendisini geliştiriyor olması da mükemmel bir ayrıntı idi. Kendisine yapılan yorumları en az 3-5 kez okudum ve içime bir ümit doğdu. Benden çok daha kötü durumda olan hastalar iyileşmişse ben hayli hayli iyileşirim diye düşündüm ve Mert beyi arayarak randevu aldım.

Mert bey bana yapılan nöral terapi sonrası belimdeki uyuyan tetik noktaların da uyanarak beni komple kilitlediğini belirtti. Ayrıca doktorun ya da hemşirenin yaptığı iğneler sonrasında siyatik sinirime dokunulmuş olabileceğini de belirtti. Yani mr sonucuna göre çok fazla ağrı çekmemin nedenini anlamış oldum.

Mert bey ile ilk görüşmemizden bu yana oldukça yol kat ettik ve ben şu an %80 çok daha iyiyim. Manuel terapi ve egzersiz tedavisi ile kendime geldim. Tedavi sürecim devam ederken yaşadığım bir kaza sonrası oluşan travma olmasa şimdi %100 iyiydim ve biz sadece egzersiz tedavimize çoktan başlamıştık bile.

Onu karşıma çıkaran Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bilgisi, tecrübesi, sabrı, görgüsü ve güleryüzlü olması ile kendini belli eden bir tıp insanı. Kendisi sadece bir fizyoterapist değil benim için aynı zamanda psikoterapist. Aslında bütün fizyoterapistler böyle olmalı. Mert beyi iyi ki tanıdım , alanında uzman ve çok insancıl bir fizyoterapist. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve tüm hastalara acil şifalar diliyorum.


A
Konum: başka bir yer Bel ağrısı

Herkese merhaba..
Mert hocam ile tavsiye üzerine tanıştık..bir yakınımızı tedavi etmişti daha önceden..Abimin çok ciddi bel ağrıları vardı ve yıllardır bu ağrılardan muzdarip idi..Mert Hocam sağolsun hem eve gelip hastamızı yormadi hem de süreci çok iyi yönetti..4 ya da 5 seansta hem ağrılardan kurtuldu abim hem de çok ciddi hareket yeteneği arttı.. yollarımız kesiştiği için çok mutluyuz.. minnettarız..herkese kesinlikle tavsiye ediyorum..iletişimı çok yüksek..Çok güleryüzlü..Harika bir fizyoterapist..


Z

Benim annem yatağa bağlı hasta.İki sene bir başkasına tedavi ettirmiştim. Ondan sonra kaslarda bozulmalar, zayıflamalar olmuştu.Mert Bey'e geleli bir seneyi geçti, son derece memnunum kendisinden.Düzelmeler oldu, annem daha dinamik oldu.Hastamız da çok memnun, onunla irtibatı çok iyi,annemi güldürebiliyor.Herkese tavsiye ediyorum.Biz de bir tavsiye ile gelmiştik.Keşke bütün fizyoterapistler aynı olsa.


Konum: başka bir yer Omuz Ameliyatı Sonrası Rehabilitasyon

Herkese merhaba.
22 yaşında yaptığım spora bağlı olarak 2 yıl önce yırtık teşhisi ile ameliyat oldum. Binlerce lira ameliyatım için ödeme yaptım. Tamamen iyileşme olacağı belirtildi ancak daha kötü sorunlar yaşadım. Aylarca omuzumu kullanamadım. İlgili hastanenin fizik tedavi ekibinden aylarca tedavi aldım ama elektrik bağlanıp zorla germeler yapmaktan öteye gitmediler. 2 yıla aşkın süre sonunda Mert hocamı kendisinden tedavi alan bir yakınım sayesinde buldum, kendisine ulaştım.. Telefonda bile o kadar samimi, ilgili ve yardımsever ki. Başta inanamadım bile böyle bir yaklaşıma. Burnundan kıl aldırmayan sağlık profesyonellerinin tam aksine, çok güven veren bir yaklaşım görünce tereddütsüz tedavilere başladık. Çok gecikmiş ve adeta yarım tedavi almış olmam sonucunda omuz hareketlerim çok kısıtlı ve hala bile ağrılıydı. Uyguladığı sabırlı seanslar, tedaviler sonucunda adım adıma neler olacağının bilgisini aktarmasıyla mental anlamda da çok yol almamı sağladı. Kesinlikle eşsiz bir fizyoterapist, eşsiz bir doktor ..Doktor diyorum çünkü beni o iyileştirdi. Fizyoterapistlerin yasal haklarına kavuşmasını, daha çok kişiye ulaşmasını temenni ederim. Keşke Mert Hocam gibi binlerce sağlık profesyonelimiz olsa. Egzersiz bilgisi eşsiz, iletişimi eşsiz. Tecrübesi yaşının gençliğine rağmen muazzam.. Kesinlikle kendisine ulaşın.. Herkesin huzurunda minnet duyar teşekkür ederim..


Konum: başka bir yer Bel - Boyun Fıtığı

Yaklaşık yıldır süregelen bel boyun problemlerim için Mert Bey e internetten ulaştım.. Hayatımın en doğru kararı oldu bu.. 3 4 seans sonrasında ağrılarımdan tamamen kurtuldum.. İletişimi bilgisi yaklaşımı egzerizlere olan etkin yaklaşımı ve öğreticiliği harika..Herkese tavsiye ediyorum.. Muhteşem bir fizyoterapist..


F
Konum: Mert Ergin Muayenehanesi

Herkese merhaba, 10 yılı aşkın süredir boyun fıtığı ve sırt ağrılarım konusunda gezmediğim doktor kalmadı. Fizik tedavisi ve iğne tedavisinden de etkili bir sonuç alamadım. Açıkçası hiç ümidim yoktu iyileşmeye dair ve ağrılarım iş ve özel hayatımı çok olumsuz bir şekilde etkiliyordu. Ciddi odaklanma sorunları yaşıyordum.Buradaki yorumları okuyup Mert bey ile tanıştım ve bu hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri oldu :) Birkaç seans itibariyle ağrılarım ciddi oranda azaldı ve sürekli iyileşme gösteriyorum. Şimdiye kadar gördüğüm en ilgili sağlık personeli kendisi. sabırlı, sürekli araştıran ve kendini geliştiren, pozitif ve sürekli hastasını takip eden birisi. Mert bey ile tanıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Hayat kalitem oldukça arttı ve kendi vücudumu ve limitlerimi çok daha iyi tanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, harika bir insan ve fizyoterapist.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Fenerbahçe futbol takımında çalışmaktayım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Omuz Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • Marmara Üniversitesi-Doktora- FTR (2018-)

Deneyimler

 • Lokman Hekim Hastanesi (2012- 2013)
 • Liv Hospital Ulus (2013- 2014)
 • Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı (2015- 2016)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj