Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 113 profil ziyareti var

2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum. Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kamp dönemleri fizyoterapistliğini yapmaktayım.. Galatasaray SK Kadın Basketbol A Takım… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hakkımda

Hakkımda

 • 2015 Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Mezunuyum.
  Türkiye Futbol Federasyonu Kadın Futbol Takımı kamp dönemleri fizyoterapistliğini yapmaktayım..
  Galatasaray SK Kadın Basketbol A Takım fizyoterapistiyim..
  Türkiye Kürek Federasyonu Dünya Şampiyonası Elemeleri kapsamında kamp dönemi fizyoterapistliğini yaptım..
  Sporcu sağlığı üzerine gerek yaralanmaların önlenmesi, sağlığın korunması, gerekse yaralanma sonrası tedavi süreci ve rehabilitasyon programında hizmet verilir.

Okullar / Eğitimler

 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-Lisans (2008-2012)
 • Yeditepe Üniveristesi - Sporcu Fizyoterapisi- Master- (2013-2015)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fak Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimleri-Doktora (2018-)

Deneyimler

 • Lokman Hekim Hastanesi (2012- 2013)
 • Liv Hospital Ulus (2013- 2014)
 • Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı (2015- 2016)
 • Türkiye Kürek Federasyonu Kamp Dönemi - Türkiye Futbol Federasyonu( 2014 - ...)
 • Fizyoform İstanbul (2017 - ...)
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Rehabilitasyon süreci bir sakatlık varlığında iyileştirme, normale döndürmeye çalışma aynı zamanda koruyucu yaklaşımlarla hastalıkların önüne geçme süreci olduğundan dolayı insanlara kaliteli yaşamlarını geri sunmaya çalışmak, var olan kaliteli yaşamı korumak ve kalitesini arttırmak adına.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Genelde travmalar, kötü olaylar ve süreçler yaşamış, kronik ağırlıklı ya da aşırı ajite olayları barındıran bir popülasyonla çalışmak. Ayrıca bazı durumlarda uzun soluklu ve sabır gerektiren bir sürecin olması. Kendini sürekli değiştirmek ve geliştirmenin, günceli yakalamanın zorunluluğu.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Sporcu ve ortopedik rahatsızlıklarla daha ağırlıklı çalışmak. İyileştirmenin vermiş olduğu mucizevi hazzı manuel terapi ve egzersiz gibi invaziv modalitelerle sağlamak. Hastalarımızın gözlerindeki o mutluluk ışığını yakalamak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Milli takımlarda kamp dönemlerinde milli sporcularımızla birlikte çalışmak her zaman için çok büyük keyif ve onur vermiştir. Milli takım sporcularımızla geçirdiğim her anın keyif verici ve akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: başka bir yerHizmet: bel fıtığı

  Sevgili Mert ile arkadaşım sayesinde tanıştım.2 tane profesör tarafından yanlış konulan bel fıtığı teşhisinden sonra iyi kide tanıştım kendisi ile. Acil ameliyat dediler fakat etrafımdaki insanların bel fıtığı ameliyatı sonrasında da şikayetlerinin devam ettiğini bildiğim için olmak istemedim.Mert beni gördükten sonra kalçamda kayma olduğunu bel fıtığı ameliyatı olsam da şikayetlerimin geçmeyeceğini söyledi ve biz tedaviye başladık. Bacaktaki kasılma öyle şiddetliydi ki gündelik hayatımı ciddi anlamda etkiliyordu.Yürüyemiyordum ,ayakta duramıyordum .Ve ben 5 seans sonra Mert in sihirli elleriyle iyileştim şükürler olsun. Uyguladığı manuel terapi ve masaj sayesinde eski sağlığıma kavuştum.Çok teşekkür ederim.Sevgiler...

 • K
  Yer: başka bir yerHizmet: Bel - Boyun Fıtığı

  çok ciddi ve yıllardır süren ağrılarımı birkaç seansta gidermeme yardımcı oldu. yardıcı oldu diyorum çünkü egzersiz konusunda o kadar tembel biri olduğum halde sabrıyla ilgisiyle güleryüzü ve derin bilgisi ile düzenli egzersiz yapan biri olmamı sağladı. kesinlikle eşsiz bir fizyoterapist.

 • E

  Mert Bey'e araştırarak gittim. Çok memnun kaldım. Çok güler yüzlü birisi, yaptığı tedavileri çok güzel, hastanın memnuniyeti doktorunda memnuniyeti oluyor. Herkese tavsiye ederim.