Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Danışmanlık


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Psikoloji Randevusu

Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Aile Danışmanlığı +19 daha fazla

Aile Terapisi

Beck Anksiyete Ölçeği Değerlendirme

Bender Gestalt Motor Algı Testi

Tümünü göster

Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Mahallesi Bağlar Caddesi No:101/105, Serdivan


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Psikoloji Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Bahçelievler Mahallesi Bağlar Caddesi No:101/105, Serdivan

Ücretler Hakkında

Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Merve TOK KAĞIT,
Yakın Doğu Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2009-2013)
Üsküdar Üniversitesi Kli...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Yakın Doğu Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
  • Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji
  • Üsküdar Üniversitesi Aile Danışmanlığı

Deneyimler

  • Okulda psikolojik danışman ve rehber öğretmenlik( ana okul, ilkokul ve ortaokul eğitim gören öğrenciler,veliler). (Sakarya, 2014)
  • Danışmanlık Merkezi Klinik Psikolog
  • Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bilinen Diller

  • İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (16)

Röportaj

108 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Kendimi kaybolmuş boşlukta hissediyordum.ait hissetmeme anlamsızlık topluluk önünde heyecan yüz kızarması hepsini yaşıyor dum merve hanımla konuştukça kendimi farkettim anladım kendimi onayladım takdir ettim kendimi sevdim okbb konusunda takıntılar konusunda birçok şeyi astimmm o beni yeniden dogurduu kendimi anlsdimm kendimle olan savaşım bitti

G
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Bir tanıdığımın önerisiyle Merve hanıma başvurdum. İş ve ilişkim de yaşadığımın problemleri sebepleri terapi sürecine başvurmayı tercih ettim. Sürecim de özverili yaklaşımı, disiplinli oluşu kendimi güvende hissetme sebep oldu. Hayatım da değişimlere sebep oldu. Kişiliğim de hayatım da ciddi değişimler yaşadım. Fark edilecek kadar büyük değişimler yaşadım. Kendime öz şefkatli ve değer vermeyi öğrendim. Kendimle ilgilenmeyi öğrendim en önemlisi kendimi tanıdım.

S

Bir ayrılık süreci yaşıyordum ve bu tek başıma atlatabileceğim bir boyutta değildi. Yardım almam gerektiğini düşündüm ve Uzm. Kl. Psk. Merve hocama doktor takvimi sitesinden ulaştım. İlk seansımızdan sonra her hafta görüşme yapmamızın daha uygun olacağı kanaatine vardık. Sınava hazırlanıyordum aynı zamanda sürecime destek oldu eğitim koçluğu yaptı bana. Bu terapiler sayesinde kendimle yüzleştim kendimi buldum. Bence herkesin terapi alması gerekiyor. Toplum, insanın hayatında tramvatik bir şey yaşamasına gerek duymadan düzenli olarak terapiye gitmesi olgusunu kabul etmesi gerekiyor bence. Merve hocamın içtenliği ve uzmanlığı sayesinde çok kısa zaman içinde geldiğim bu noktadan çok memnunum herkese tavsiye ederim.

C
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikoloji Randevusu

Kendimi tanıma ve kaygılarımı yenmede benim için ışık oldu Merve hanım ..

Z
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Merve hanıma gitme nedenim ikili ilişkilerde yaşadığım sorunlardı. Ama Merve hanımla sadece ikili ilişkilerde yaşadığım sorunlara değil hayatımda genel olarak tüm ilişkilerimde, kendimle olan ilişkimde bile yaşadığım tüm sorunlara ve nedenlerine yoğunlaştık. Kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum. Çünkü Merve hanım hayatıma öyle güzel dokundu ki kendimi hatırladım. Hayatıma yeni bir bakış açısı kattı. Var olduğumu, yaşıyor olduğumu hissettim. Kim olduğumu, ne istediğimi hatırladım. Şu ana kadar başkalarını memnun etmeye çalışırken unuttuğum benliğimi onun sayesinde yeniden hatırladım. Yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Tanıdığım en mükemmel psikologsunuz. İyiki varsınız.

B
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Merve Hanım’la yaklaşık 1 aydır bir süreç içerisindeyiz ve açıkçası gidişattan oldukça memnunum. Kendisi sayesinde kendimle ve hayatımla ilgili birçok şeyin farkına vardım ve farkına varmaya da devam ediyorum, tespitlerini de çok yerinde buluyorum. Bunlar dışında size olan ilgisini seans esnasında da sonrasında da hissediyorsunuz. Görüşmelerin nasıl geçtiğini anlamıyorum bile ama her bir görüşmenin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Seans süresince tavrı, iletişim biçimi ve duruşuyla karşısındaki kişiye kendisini güvende hissettirdiğini de söyleyebilirim.

D
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Uzun zamandır Merve hanımla çalışıyoruz. Merve hanıma gidiş sebebim güvensizlik duygusu, güvenli bağlanamayan, anda kalmamama gibi sebeplerden ötürüydü. Kendimle ilgili farketmediğim noktaları düzelttik ve artık daha Pozitif bakıyorum olaylara, içselleştirmiyorum. öyle noktalara değiniyor ki siz nerede neyi yaptınız anlıyorsunuz taşlar yerine oturuyor. Hastalarına her zaman özenli, dakik ve seans dışında da iletişimde oluyor gerektiğinde.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Merve hanımı seçmiş olmam büyük bir nimet. İlk seansta bile oldukça yerli tespitlerde bulundu. Çok kısa sürede çözüm için tekniklere başladık. Ödevler verip ilgiyle şefkatle takip edip destekliyor olması bence ayrıcalık. Bu şekilde terapi sürecinin hızlandığını düşünüyorum. Kendimde güzel davranışsal değişiklikler görüyorum, daha güçlü bir insan oluyorum. Mutlulukla tavsiye ediyorum :)

M
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Merve hanımın samimiyet i guleryuzlulugu bize olan davaranisi çok güzel insan oraya gidince bile kendini değerli hissediyor.ozguven ozsefkat özsaygı konusunda sosyal fobi ve takıntılar konusunda bana çok katkısı oldu hala devam ediyor uz dahada güzel olacağına inanıyorum

S
Doğrulanmış
Konum: Momento Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Buradaki yorumları okuyarak randevu almıştım.Çok memnunum iyiki tanımışım .Seansları iple çekiyorum ve her seansta kendimi yeniliyorum.Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular