Murat Cem Miman, Kulak Burun Boğaz Karşıyaka

Prof. Dr. Murat Cem Miman

Kulak burun boğaz

72 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Nakit, Kredi kartı
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olunca aynı yıl aynı fakültenin KBB Anabilim Dalı’nda asistanlığa başladım. 1997 yılında asist...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Solunum yolu enfeksiyonları
  • Anosmi (Koku Alamama)
  • Nazal Valv Yetmezliği
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
72 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi Orta kulak iltihabı ve işitme kaybım vardı

Kendisine minnettarım tek kelimeyle mükemmel bir dr kulaklarımda işitme kaybı ortakulakta çökme vardı işitmeyi sağlayan organlarım çekiç ve örs kemiklerim erimişti.yaptığı başarılı ameliyattan sonra sesli dünyama kavuştum.hala 6-7 yıl geçmesine rağmen bir problemim olmadı.çok iyiyim .rabbim ömrünü uzun kılsın sağlık sıhhat versin.mutluluk versin ona ve ailesine kendisine çok teşekkür ediyorum.çok memnun kaldım tavsiye ediyorum


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi Burun Estetiği

Murat beye samimi güven duygusu hastasına yaklaşımından dolayı tercih ettim burun ameliyatım burun eğriliği et ve kemik birde küçük bir dokunuş yaptı burnumda çok doğal,ameliyat sonrası morarma acı olmadı çok konforlu geçti,çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi Endoskopik Sinüs Cerrahisi

16 Şubat 2018 tarihinde kendisinden muayene oldum.
Yaklaşık 10 senedir Griple başlayan ve 3 ay geçmeyen öksürük şikayetimden dolayı kendisine gittim. Kendisine bu süreç zarfında kullandığım ilaçları ve yeni çekilmiş bir sinüs tomografisini gösterdim. Sinüzitlerimin olmasına tamamen tesadüf senin öksürüğün tamamen göğüs hastalıkları ile ilgili, bir daha KBB sakın gitme dedi. Içime sinmedi, başka bir doktora gittim. Sinüzit ameliyatı olmamı söyledi ve hemen ameliyatı oldum ve yaklaşık 2 aydır devam eden öksürüğüm ameliyatla beraber anında kesildi.
Kendisinin teşhisini, bu kadar kesin konuşmasını beğenmedim.


Doğrulanmış kullanıcı

Murat Bey son derece güler yüzlü, saygılı bir doktordur. Ameliyat sonrasında morarma kesinlikle yaşamamış olmam gerçekten tskdire değerdir. Ancak burun ameliyatımda nefes alma problemime çözüm olmadığını belirtmek isterim. Ayrıca hokka gibi bir burun istememe rağmen, şekli ile ilgili isteğim dışında bir duruş ortaya çıkmıştır. Kontrol için gittiğimde biraz zaman geçmesi gerektiğini belirtmiştir. Fakat ameliyatımın üzerinden 1 yıl 2 ay geçmesine rağmen nefes alma ile ilgili olumlu bir gelişme gerçekleşmemiştir. Tekrar ufak bir operasyon yapabileceğini belirten olumlu yaklaşımı son derece kibar bir davranış olmasına rağmen, bıçak altına yatıp tekrar aynı kişinin nasıl bir ameliyat yapabileceği riskini göze alamamaktayım. Zaten iş yerinde , ameliyat olmamdan dolayı 10 günlük istirahat sürecinin yarattığı derin baskı ve zalim iş yaşamının 1 yıl bıraktığı etki üzerine, hemen de bir ameliyat olmam da mümkün olamayacak. 10 yıl boyunca doğru doktoru arayıp , ameliyat olup hem rahatsızlığıma çare bulamamak ve hem de görüntü olarak isteğim dışında bir sonuç almak beni son derece kötü etkilemiştir. Bu yüzden doktoru tavsiye edemeyeceğim.


O
Doğrulanmış kullanıcı

Murat hocama çok teşekkür ederek görüşlerimi paylaşmak istedim bunda üç dört yıl önce orta kulağımda yırtılma vardı akıntı vardı çok kötü koku oluyordu ameliyat olmaya karar verdim İstanbulda bir özel hastanede​ ameliyat oldum ameliyat tan sonra beni taburcu ettiler iyi oldun dediler bu arada memlekete döndük 2 gün sonra yine orta kulakta yine akıntı olmaya başladı bu durum beni iyice tedirgin etmeye başladı daha yeni Ameliyat olmuştum bir sene orta kulakta intaapla gezmeye başladım çok rahatsız oluyordum bir arkadaşım tavsiyesi üzerine Murat Cem hocamı tavsiye etti bunun üzerine İzmir'e gelmeye karar verdim Murat Cem hocama tanışmaya ve muyane olmaya geldim rendavu aldıktan sonra hoca beni muyane etti benim çok acil kulak ameliyatı olmam gerektiğini söyledi nedenini sordum daha ameliyat 1 yilonce olduğumu söyledim murat hocam söylediği orta kulakta intaaplanma var akıntı var eğer ameliyat olmasan kulak kemiklerin erir beyin felci olursun de tabiki çok korktum kulak ameliyatı oldum başarılı bir ameliyatla olduğunu söyledi beni o gün taburcu etti su an bir yıl oldu gayet çok iyim herhangi bir sıkıntı yok Allah murat Hoca'dan razı olsun gerçek söylüyorum yanlış anlaşılsın buyle murat cem hocaları Allah başımızdan eksik etmesin teşekkür hocam ellerine sağlık Allah sana uzun. Ömürler versin


Doğrulanmış kullanıcı

COCHLEAR İMPLANT , Prf Dr SAYİN MURAT CEM MİMAN ve muhteşem ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum.
Çocukluk yıllarımda başlayan hastalığım iki kulağımda da işitme kaybına yol açtı.
Ve sonunda sol kulağımi tamamen kaybederken sağ kulağımda ileri derecede işitme kaybı oluştu. Durum bu kadar kötü iken sayın doktorum Murat Cem Miman 21/3/2016 tarihinde yapmış olduğu başarılı ameliyat ile beni sessiz dünyamdan alıp bambaşka bir dünyaya götürdü. Ameliyat sonrası ağrı şişlik yada morarmadan eser yoktu.
Yeniden işitmek istiyorsanız.
Guvenebileceginiz en iyi hekim ve en iyi isim Prf Dr Murat Cem Miman
Kesinlikle tavsiye ediyorum


Doğrulanmış kullanıcı

Sayın Prof. Dr. Murat Cem Miman, yapmış olduğu titiz ve dikkatli muayene sonucu 'kolesteatom' teşhisi koydu. Kendisine, daha öncesinde gitmiş olduğum doktorlara nazaran vermiş olduğu güven sonucu, ameliyat olmaya karar verdim. Çok memnunum. Gerek muayene, gerek tedavi sürecimde göstermiş olduğu samimi ilgi ve alaka ve güler yüzünüz için size sonsuz teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda bolca başarılar dilerim. Sevgiler.


Doğrulanmış kullanıcı

Kemerli ve rahat nefes alamadığım burnumu yüzüme uygun hale getirip sağlıklı nefes almamı sağladığı için Murat bey'e gönülden teşekkür ederim. Bırakın morarma ve şişliği acı bile neredeyse hissetmedim. Kesinlikle tavsiye ederim. kendine ve ekibine minnettarım.


E
Doğrulanmış kullanıcı

Murat Bey tarafından 23 Şubatta burun deviasyonu ameliyatım gerçekleştirildi Çok başarılı geçen bir ameliyatın ardında şu an bir burun deliğim daha varmış diyorum ve çok rahat nefes alıyorum. Ameliyat sonrasındaki süreçte de hiçbir sıkıntı yaşamadım. Amaliyatımda tampon kullanılmadı ve sonrasında ağrı, kanama, morarma vs gibi hiçbir olumsuz şey yaşamadım. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.


Doğrulanmış kullanıcı

Merhaba, 04.02.2016 tarihinde Murat beye nazal septum deviasyonu ameliyatı olmak için İstanbuldan geldim. Çok başarı bir ameliyat gerçekleşti.İlk gün dahi ağrı ve morarma yoktu. Tampon kullanılmaması da çok iyidi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ede belirim. En başta doktorum Murat beye başarısından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Sekreteri Reyhan hanıma da güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olunca aynı yıl aynı fakültenin KBB Anabilim Dalı’nda asistanlığa başladım. 1997 yılında asist...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Solunum yolu enfeksiyonları
  • Anosmi (Koku Alamama)
  • Nazal Valv Yetmezliği
Tümünü göster

Diğer içerikler

İlgili aramalar