Uzm. Dr. Murat Esin

Kardiyoloji

Muratpaşa, Antalya 2 adres

12 görüş

Adresler (2)

Antalya Özel Anadolu Hastanesi
Çaybaşı Mahallesi 1352. Sokak No:8, Muratpaşa

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Kardiyoloji Randevusu


Antalya Şehir Hastanesi
Göçerler, Kepez, Antalya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Kardiyoloji Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Çaybaşı Mahallesi 1352. Sokak No:8, Muratpaşa

Antalya Özel Anadolu Hastanesi


Göçerler, Antalya

Antalya Şehir Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Meslek hayatıma 2005 yılında kazandığım Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladım. 2011 yılında mezun olarak mecburi hizmet görevi için Muş KETEM ...

Daha fazla

Diğer içerikler

Röportaj

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Antalya Özel Anadolu Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Yoğun bir kalp krizi geçirirken gece 1 de evinden kalkıp gelen,ben can havliyim ama beni hiç tanımadığı halde sanki oğluyum gibi gözlerini gözlerimden ayrimadan bende daha telaşlı yanımdan ayrilmayan doktor murat abiye minnettarım,Allah onununda karşısına onun gibi iyilikler çıkarsın,kişisel deneyimin kabul ediniz ,konum tesisde bekleme suresi yogunlaga göre degisebiliyor ,doktorların sekreter ekipleri çok kalabalık asistanlar vs ,o süreyi yoğunluk onlarada engel olacağı için planlayıp düzene koyabiliyorlar ,kontrol sırasında izleyip karar verdigim bir geribildirimdir net,inşallah kimse yaşadığımı yasamaz ama hastalık bu eyer sahet yasarlarsa inşallah bu hocaya murat esin e denk gelir

Saygılarımla

Mert sözer

G
Doğrulanmış
Konum: Antalya Özel Anadolu Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Bütün soruların cevabını verdi. Teşekkürler. Sorunsuz bir şekilde anjiyo oldum.Korktugum gibi olmadı. Dr.çok önemli bir kez daha bunu yasayarak tecrübe edindim.Wmegi geçen personellerin ayrıca teşekkür ederim.Hele hemşireler .Her biri ayrı ayrı ilgilendiler..

S
Doğrulanmış
Konum: Antalya Özel Anadolu Hastanesi Diğer

Yorgunluk, çarpıntı ve Kalp ritminde bozukluk rahatsızlığım vardı, Murat bey sağolsunlar bizimle çok iyi ilgilendiler.Tahlillerimiz çabucak çıktı, rahatsızlığımın teşhisi net olarak kondu ve tedaviye başladık.Tedavi süresince hep aradı, ilgilendi, moral verdi. Sağolun Murat hocam, iyi ki varsınız.

Z
Doğrulanmış
Konum: Antalya Özel Anadolu Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Uzun süredir devam eden, birçok doktora gitmeme rağmen çözüm bulamadığım çarpıntı şikayetimi tedavi eden, işinde özverili,hastaya değer veren doktorum Murat Beye sonsuz teşekkür ediyorum.İyi ki kendisini tanımışım...

O

Genel müdürlük yaptım ve geçen sene emekli oldum. Milli eğitim bakanlığındaki sağlık sistemi bana bağlıydı. 3 ay evvel kalp rahatsızlığı geçirdim. Ambulansla hastaneye getirdiklerinde Murat Bey benimle tüm hastalarıyla ilgilendiği gibi olağanüstü ilgilendi. Anjiyo işlemi yapıp stent taktı. İnsanlığından, tedavisinden, bilgisinden, başarısından son derece memnunum. Birçok kalp profesörü arkadaşı var ama tedavimi kendisine yaptırıyorum çünkü bana o güveni verdi. Türkiye'nin işini iyi yapan insanlara ihtiyacı var Murat Bey de bunlardan bir tanesi. Keşke herkes kendisi gibi işini yapsa. 40 yıl devlete hizmet verdim. İşimi doğru yapan insanlarla oldum Murat Bey de onlardan birisi oldu.

A

Murat Hoca'dan çok memnunum. Ben Mersin'de yaşıyorum kendisi bulunduğum yerde değil ama bulunduğum süreç boyunca kendisinden çok memnundum. Çok kişiye tavsiyelerde bulundum. Hala daha görüşüyoruz. 2000 yılında mitral kapağım değişti ilaç kullanıyordum ve takiplerini kendisi yaptı.

H

Murat Bey çok iyi bir doktor. Kendisi anjiyo işlemimi yaptı ve stent taktı. Kontrollerime kendisi sağlıyor. Murat Bey takiplerimde bilgilendirmelerde bulunuyor.

N

Doktorumdan çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Murat Bey çarpıntı şikayetimden dolayı 4 yıldır kontrollerimi sağlıyor. Kendisi hangi hastanede çalışmaya gidiyorsa bende peşinden gittim.

F

Murat Bey Mersin'de görev yapıyorken tanıştık ve memnunduk. Kalbimin delik olduğunu kendisi teşhis etti. Yeterli ekipman olmadığı için farklı bir kuruma anjiyo işlemimim için yönlendirmek zorunda kaldı. Anjiyo işlemimden sonra takiplerimi kendisi sağladı.

F

Doktorumuzdan memnunum. Damar tıkanıklığı olmuştu Murat Bey anjiyo işlemi yaparak stent taktı. Kontrollerime kendisiyle devam ediyorum. Kendisiyle herhangi bir sorun yaşamadık. Murat Bey olması gerekenden iyiydi. Kendisi gerek yaklaşımı gerek doktor olarak en iyisini yapan bir insan.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular