Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Antalya Özel Anadolu Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Antalya Özel Anadolu Hastanesi

Çaybaşı Mahallesi 1352. Sokak No:8

07100 , Muratpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Antalya Özel Anadolu Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Özel Anadolu Hastanesi Antalya ilinde Çaybaşı mahallesi Burhanettin Onat Cad. 1352.sokak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  28 haftalık doğan bebeğimiz sizin tecrübeniz,bilginiz ve anlayışınız sayesinde kucağımızda.Minnettarız


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Dr. Ali Bey'le tanışmamız canımızın cananı minicik kızımızın çok erken aramıza katılmaya karar vermesiyle gerçekleşti.. Gökçe kızımız 32 haftalık doğdu ve beraberinde pek çok sıkıntılı süreci de getirdi...Nefes, beslenme, enfeksiyon derken tam 60 günün sonunda kavuştuk nurumuza.. Bu süreci atlatabilmemizi sağlayan ise pozitif kişiliği ve konuşmalarıyla, dikkatiyle, çabası ve inancı ile Ali Hocam oldu.. iyi ki Rabbim çıkardı karşımıza.. iyi ki oradaydı.. Gözümüz hiç arkada kalmadı..


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Bende erken doğum yaptım bebeğimin durumu iyi değil di ama Allah ali hocayı karşımıza çıkardı zorlu bi süreçti ama çok şükür her iyi gitti ve bebeğimiz evimizde iyiki varsınız ali hoca..


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Ali Bey ile tanıştığımıza her gün şükür ediyoruzBebeğimiz erken doğdu ve 800 gram çok zor ve uzun bir süreçti fakat Ali bey sayesinde bebeğimiz çabuk toparlandı . Bu süreçte bize doktor olarak değil insan olarak çok destekledi çok motive etti onun sayesinde biz de içimize ferah tuttuk ve bebeğimize pozitif enerjimize yansıtmaya çalıştık
  Teoman İçin başka doktoru istemezdik


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  İkiz gebelik sonucu erken doğum yaptım denizim vefat etti aradan biraz zaman geçti Ali Hocamızla tanıştık özgürümü de bizi de hayata bağladı kendi deyimiyle fasülyesi artık evimizde. Tabiri caiz ise dokunduğu yerler yeşilleniyor güzelleşiyor her şey için çok teşekkür ederiz hocam iyi ki varsınız


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Doğum sonrasında bebeğimizde başlayan kusma, kakasını yapamama ve artan sarılık sebebiyle Ali Bey ile tanıştık. Yoğun bakım ünitesinde tedavisine başlanan bebeğimiz ameliyat da dahil olmak üzere bir çok zorlukla karşılaştı henüz bir haftalıkken. Tedavimiz bir ayı aşkın süreye yayıldı. Ali Bey'in her gün aynı anlayış, aynı sabırla aklımızdaki her türlü soruyu anlaşılır bir şekilde bize açıklamasıyla, tedavimizin her aşamasında bizi bilgilendirmesiyle içimiz hep ferahtı.Yaşadığımız zorlukları onun bize verdiği bu güven sayesinde çok daha kolay atlattık. Ali Bey in titizlikle sürdürdüğü tedavi sonunda evladımız sağlığına, biz de evladımıza kavuştuk. En kıymetlimizi, çocuğumuzu; gönül rahatlığıyla emanet edebileceğimiz mesleğinde bu denli başarılı ve ilgili bir doktorumuz olması büyük bir şans.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Doğan Erdoğan Diğer

  Babama direk baypass yapmaya karar verdiler. Doğan hoca ileri derece tıkalı damarları stent ile sorunsuz açtı. Güleryüzlülüğü ve pozitif hali bize de umut verdi. Kesinlikle mükemmel doktor. Teşekkür ederiz


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Mevlitoğlu Yenidoğan Takibi

  Doğumdan sonra arkadaş tavsiyesi ile gittik ama iyiki gittik ve iyiki tanıdık. 3 buçuk aylıkkken alerjimiz oldu ve Süleyman Bey sayesinde aştık.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Mevlitoğlu Diğer

  Oğlumun doğumundan şuan ki yaşına kadar yani 6 yıldır, özveriyle, ilgiyle sabırla bize destek olan sevgili doktorumuz, 3. ebeveynimizdir Süleyman Bey.
  Oğlumun anne sütüyle büyümesinde en büyük destekçisi, şu yaşına kadar reçeteli ilaç, antibiyotik kullanmamasının en büyük sebebidir. Geç bir saat ya da izin günleri bile olsa anlamlı, anlamsız hiç bir sorumuzda bizi geri çevirmedi.
  7/24 ulaşılabilir olması özellikle 0-4 yaş döneminde ki tüm hastalıklarında ve endişelerimde benim için en büyük kurtarıcı oldu. Ne yapacağımı bilmediğim bir sürü farklı konu ve soruda doktorumuz hep çözüm buldu, sakinleştirdi.
  Sadece hastalıkla ilgili değil farklı bir çok konuda oğlumla ilgili karar gerektiren tercihlerimizde, psikolojik sorularımızda da destek ve yönlendirici oldu.
  Oğlumuzun; doğru kararlar veren, gerçekten sağlığını ve yarınını düşünen bir doktoru olduğunu bilmek bizim için çok önemli ve kıymetli.
  Hani çocuğumun bir doktoru olsun ama her konuda bilgisi olsun, 7/24 ulaşabileyim, doğru teşhis koysun ve ezbere ilaç yazmasın istiyorsunuz ya o doktoru biz bulduk, size de tavsiye ederiz


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serdar Akça Diğer

  5 yıldır rahatsızdım ve gittiğim her doktor hemoroid dedi. Sonrasında Serdar beyle karşılaştım. Kolonoskopi sonrası ülseratif kolit tanısı koydu ve tedavime başladı. Üstelik benim gibi kaygılı birini rahatlattı,sorularımı yanıtladı ve hastalığım hakkındaki detaylı tüm bilgileri verdi. Var olun hocam . Ne kadar teşekkür etsem az


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar