Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Antalya Özel Anadolu Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Özel Anadolu Hastanesi Antalya ilinde Çaybaşı mahallesi Burhanettin Onat Cad. 1352.sokak adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (71)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Burak Hoşcan Diğer

  dün varikosel ameliyatı oldum. güleryüzlü ve ilgili birisi.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Deniz Özgür Sucu Botoks

  Deniz hocamı iyiki tanımışım. Onun ufacık dokunuşları sayesinde 20 yaş genç görünüyorum görünüyorum. Israr etmeme rağmen:-) ihtiyacım olmayan hiçbir işlemi yapmıyor yani cebine tamah etmiyor. Özgür hocam sizi çok seviyorum

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Burak Hoşcan Nefrektomi

  Antalya'da merkezde tüm devlet hastaneleri ve artı olarak Antalya'nın en iyisi diye bilinen 2 tane özel hastanedeki profesörlerin ben bu ameliyatı yapamam bebeğini aldırda gel diyerek gönderildiğim parsiyel nefrektomi ameliyatını henüz doçentken hiç tereddütsüz yaparım diyen ve hem beni sağlığıma kavuşturup hem bebeğimi bana bağışlayan bir doktor.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Esin Kardiyoloji Randevusu

  Yoğun bir kalp krizi geçirirken gece 1 de evinden kalkıp gelen,ben can havliyim ama beni hiç tanımadığı halde sanki oğluyum gibi gözlerini gözlerimden ayrimadan bende daha telaşlı yanımdan ayrilmayan doktor murat abiye minnettarım,Allah onununda karşısına onun gibi iyilikler çıkarsın,kişisel deneyimin kabul ediniz ,konum tesisde bekleme suresi yogunlaga göre degisebiliyor ,doktorların sekreter ekipleri çok kalabalık asistanlar vs ,o süreyi yoğunluk onlarada engel olacağı için planlayıp düzene koyabiliyorlar ,kontrol sırasında izleyip karar verdigim bir geribildirimdir net,inşallah kimse yaşadığımı yasamaz ama hastalık bu eyer sahet yasarlarsa inşallah bu hocaya murat esin e denk gelir

  Saygılarımla

  Mert sözer

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Ali hocayla karşılaşmamız tamamen en büyün sanşımızdı diyebilirim. Doğum yaptığım hastanede kendisini tanıdık. Oğlum kolik bir bebekti ve altıncı ayımıza kadar gecelere kadar ağlama krizleri geçiren bir bebeğim vardı. Ali bey tüm soğuk kanlılıgıyla birlikte her mesajımıza sorumuza gerekiyorsa yanına muayeneye cagırıp kontrol edip bizlerin bile pskolojisini toparlayıp güler yüzüyle yapmamız gereken şeyleri söyleyip muayenesini yapıp bir çok kez geri göndermistir. Güler yüzlülüğüyle gerek oğlumu muayene etmesiyle gerçekten işinin uzmanı hakkını sonuna kadar veren her türlü anlayışı gösteren eşim ve benim bile ruhuna dokunmuş son derece iyi bir doktor. Her mesajımda telefonumda anında yanıt vermiştir. Sorularımı sordugumda fotografla görmek bile istemistir. Kendisi gercekten antalyada nadir denilecek kadar harika bir kişi. Bu zorlu sürecimizde yaptıgı tedavisiyle oglumu hep dogal yollarla kolikliginin gecmesi icin elinden geleni yapmıstır. Dogal olmayan hic bir ilac bile önermedi. Allah doktorumuzdan razı olsun. Anadolu hastanesinden ayrıldıgını öğrenince çok üzüldük. Anadolu için büyük bir kayıp nadir doktorlarımızdan aynı zamanda empati yapabilen bir aile babası. Teşekkürlerimizi sunuyoruz kendisine.

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  6 Kasım 2022 Pazar günü bebeğimiz dünyaya geldi. Doğumdan bir kaç saat sonra bebeğimizi solunum probleminden dolayı yoğun bakıma aldılar.10 gün boyunca bebeğimize oldukça özenli ve ilgili davranan iyileşmeleri için ellerinden geleni yapan Ali bey ve yoğun bakım ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim .Her gün önce Allah a sonra Ali bey e emanet ederek gittiğim yoğun bakım kapısından bebeğimle ayrıldım çok şükür. Ali Bey e ilgisinden , çabasından ve pozitif yaklaşımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim. İyi ki siz Ali hocam.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Deniz Özgür Sucu Meme Büyütme

  Doktor, hasta arasındaki güven bağını çok iyi kuruyor. Çok kibar, bilgili ve tecrübeli doktorum. Her ayrıntıyı anlatıp soru işareti bırakmıyor olması benim için önemliydi. Ameliyat öncesi ve sonrası herşeyden çok memnun kaldım. Göğüs Ameliyatı oldum ben sonuçtan çok mutluyum.Doğru karar verdiğim için ayrıca mutluyum. Hastane personeli özellikle 3. Kat hemşirelerim mükemmeller hiç incitmeden ilgilendiler bebek gibi baktılar hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  07.11.2022 tarihinde doğan kızımı aynı günün akşamında solunum sıkıntısı sebebi ile yeni doğan yoğun bakıma sevk ettiler. Doktorumuz Ali Bey zaman kaybı olmadan tedaviye başladı ve kısa sürede tedavi yanıt vermeye başladı. Kızımı bugün kucağıma alıp emzirebiliyorsam, onu koklayabiliyorsam önce Allah'ın izni sonrasında Ali Bey'in çabaları sayesinde. Kendisine ilgi alakasindan çok teşekkür ediyorum iyi ki karşımıza çıktı iyi ki tanıştık bundan sonraki sürecte de çocuk doktoru olarak tercihimiz Ali Bey olacak.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Annagür Diğer

  Bebeğimiz Mekonyum aspirasyonu nedeniyle yoğun bakıma alındığı anda Ali hocamla tanıştık, tüm süreci bize adım adım açıkladı o kadar profesyonel yönetti ki bu süreci bebeğimiz şuanda çok sağlıklı ve kucağımızda, kusursuz bir hamilelik geçirmiş olmama rağmen asla belirti göstermeyen Mekonyum aspirasyonunun boyutlarının ne kadar ciddi olduğunu sabahlara kadar okuyup öğrenmiştim. Ali hocam bizim en büyük şansımız oldu. Bu süreçte onunla tanışmamış olsaydık ne durumda olurduk düşünmek bile istemiyorum. Tam zamanında teşhis koyup tam zamanında tedaviye başladığı için oksijensiz kalmadı yavrum. Allah şifalı ellerinden razı olsun. Her gün yarım saat emziren annelerin süt izni dolayısyla girdiğimiz yoğun bakım odasında o kadar şevkatli sevecen bir ekip var ki asla gözüm arkada kalmadı. Alanında çok başarılı, sizi bu süreçte ailenizden bile daha çok rahatlatan özverili bir doktor iyi ki tanımışız. Ben hayatımda hiç hem bu kadar hassas hem de işinde bu kadar başarılı bir doktor tanımamıştım. (Doktor çevremiz de oldukça fazladır). Teşekkür ederiz Ali hocam, ailece minnettarız, iyi ki varsınız
  Önaçan Bebek ve Ailesi sizi çok seviyor

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Esin Kardiyoloji Randevusu

  Bütün soruların cevabını verdi. Teşekkürler. Sorunsuz bir şekilde anjiyo oldum.Korktugum gibi olmadı. Dr.çok önemli bir kez daha bunu yasayarak tecrübe edindim.Wmegi geçen personellerin ayrıca teşekkür ederim.Hele hemşireler .Her biri ayrı ayrı ilgilendiler..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Çaybaşı Mahallesi 1352. Sokak No:8, Muratpaşa 07100 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)
İlgili aramalar