Uzm.Dr.

Murat Öksüz

Gastroenteroloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • hiç memnun değilim

  Şimdi anlatacaklarımı abartısız şekilde anlatacam. Özel bir hastaneden bu doktor önerildi bana. Yanına gittiğimde 1 aydır miğde ağrısı çekiyordum bana endoskopi ve kolonoskopi olacaksın dediler ertesi güne randevu verdiler. Daha sonra operasyonları geçirdikten sonra bana temiz raporu verildi ama benim miğde sancılarım hala vardı daha sonra gittiğimde özel hastane doktoru olmasına rağmen 5 saat sıra bekleme sonrası odasına girdiğimde "sancılarım devam ediyor dedim" beni aşağılayarak ve kızarak raporun burada hiçbirşeyin yok ben sana birşey yapamam vb. dedi ve beni gönderdi. İleriki zamanda gece yarısı miğde şikayetinden devlet hastanesine acile gittiğimde Miğde kanamam olduğunu öğrendim ve acilen yoğum bakıma yatırıldım. Devlet hastanesinde endoskopi olduğumda ise miğdemde anormal rahatsızlıklar raporu verildi. Ben bu adamı ve hastanesine dava açmayı düşünüyordum vazgeçtim. Ama içimde kaldı, buradan yorumumu yazayim dedim en azından birileri görür buna göre karar verir dedim. Dediklerimi kanıtlayacak raporlarım ve kayıtlarım var isteyenlere ulaştırabilirim. İyi günler.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • hiç memnun değilim

  Hic uyuşturmadan benden bagirsagimdan bagittira bagittira parca aldi sikayetciyim kesinlikle gitmeyin hic merhamet etmedi bir gecmis olsun bile demedi..


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • hiç memnun değilim

  Yapılan yorumlara bakıyorum da özellikle olumlu olanlar seçilmiş sanki..Murat bey belki iyi bir Dr olabilir ama tedavi sürecinde hiç yardımcı olmadı..Hasta ile diyaloğu tamamen hastanın psikolojisini bozmaya yönelik:( Kendisinden hiç memnun kalmadım ne yazık ki...!!


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  ben uğur esen 25 02 2015 tarihinde murat beye muayne oluyorum çok met etiler. ve bende murat beyi tercih etim inşalah çok memun kalırım allahın izni ile sonra inşalah bu sitede buluşur ve duygu düşüncelerimi hayırlı olarak belirtirim inşalah allah tüm doktor ve hastaların yardımcısı olsun amin.

 • çok memnunum

  gerçekten Adana'daki en iyi doktor.mide fıtığım var daha önce özel güney adanaya gittim hiç memnun kalmadım.murat beyin verdiği ilaç mide bulantılarımı kesti şu an daha iyiyim.kontrole devam edecem.teşekkürler doktor gerçekten çok önemli.

 • çok memnunum

  Hem dedemi hem annemi kolon kanserinden kaybettiğim için check-up amacıyla Adana Özel Ortadoğu Hastanesine giderek check-up amacıyla Dr. Murat ÖKSÜZ'e muayene oldum.Bugüne kadar korktuğum için hem endoskopi hem de kolonoskopi yaptırtmamıştım. Ama hem Dr.hem hastane personeli çok yardımcı oldu. 10-15 dak.da ikisi birden uygulandı. Hiçbir rahatsızlık hissetmeden yürüyerek evime gittim. Herkese öneririm.

 • çok memnunum

  Evvel Allahın,Sonrada MURAT ÖKSÜZ doktorumun sayesinde şuan yaşıyorum.bilği ve beceri yönünden murat doktorumla yarışacak türkiyede az doktor olduğunu düşünüyorum.Ancak bu süper insan tercihini özel insanlardan yana yaptı,ve ğaribanları öksüz bıraktı.

 • çok memnunum

  Allah razı olsun çok uzman bir doktor.Babm için erpc çekti çok başarılıydı....