Mustafa Akın, Kardiyoloji Bornova

Prof. Dr. Mustafa Akın

Kardiyoloji

7 görüş

Adres

Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi, Bornova
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
R

Sayın Mustafa AKIN hocam eşim Fatma GÖKTAŞ için vermiş olduğunuz gereken bilgiler, gereken ilgi ve alakanız , titizlikle tedavisini yol belirlediniz.Çok teşekkür ediyoruz.


F

20 sene önce by pass ameliyatı olmuş babamı 3 ay önce kalp ağrısı ile acile götürdük. yapılan muayene ve anjio sonucu aynı damarda %80 tıkanıklık tesbit edildi. ya tekrar ameliyat olacaktı ya da stent takılacaktı. ama her ikiside cok cok riskliydi.kafamızda pek cok soru ile ege ünv kardiyoloji servisine yatırıldık. mustafa akın hocamla tanışmamızda bu vesile ile oldu. mesleğini bu kadar severek yapan insani duygularını kaybetmemiş her zaman ilgili ve anlayışlı tavrı ile bizleri aydınlattı. ve babamın cok cok riskli olan stent takma işlemini gerçekleştirdi.babamızı bize tekrar verdi. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM İYİKİ ALLAH BİZİ SİZİNLE KARŞILAŞTIRDI.


H

1996 yılıydı ve annemi bozyakadan ege üniv.öldü diye sevkettiler..kardiyoloji bölümüne yatışımız yapıldığında tanıdım mustafa beyi ve 17 yaşındaydım daha..2,5 ay yattık yoğun bakımda bozyaka da uygulanan yanlış tedavi yüzünden ciddi süreçler atlattık amerikadan cihaz geldi ve biz malesef ki o savaşı kaybettik.ama o süreçte mustafa beyin göstermiş olduğu çabayı insanlığı biz başka hiçbir hekim de görmedik.bizimle üzülen bizimle umutlanan gecenin 3 ü 5 i demeden hastasının durumu için arayıp soran kocaman yüreği olan bir adam o...bugün 36 yaşındayım ve hala herşey için bir teşekkürü borç bildiğim için yazdım bu yorumu.sağolun varolun hocam.. o kocaman insanlık dolu yüreğiniz hiç yorulmasın inşallah..


H

sayın mustafa akın hocama her şey için ççok teşekkür ederim.hastanede bizimle çok güzel ilgilendi.hastasının hep arkasında oldu.hocama sağlıklı günler dilerim.


M

SAYIN MUSTAFA AKIN HOCAMA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.BENİ TEKRAR HAYATA BAĞLAYAN VE YAŞAMIMIN DEVAMINI SAĞLAYAN KİŞİ,NE KADAR MİNNET DUYSAM AZDIR.İYİ Kİ VARSINIZ.İYİ Kİ DÜNYAYA GELMİŞSİNİZ..SAYIN HOCAMA UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAM DİLER;BAŞIMIZDAN EKSİK OLMAMASI DİLEĞİMLE...SAYGILARIMI VE SEVGİLERİMLE....


M

sevgili hocama,sevgiler ve saygılar dilerim.2012yılının sağliklı ve mutlu geçmesini dilerim.MEHMET ERDÖL.


H

benim icin dunyada gelmis gecmis en iyi hekimlerden birisidir allah basimizdan eksik etmesin.uzun omurler versin hocam


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet