Mustafa Güden, Kalp Ve Damar Cerrahisi İstanbul

Prof. Dr. Mustafa Güden

Kalp ve damar cerrahisi

31 görüş

Kaydet


Adres

Göztepe Mahallesi 34214, Bağcılar, İstanbul
İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1965 yılında Kayseri’de doğdu. Kadıköy Anadolu Lisesinin ardından 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini bitirdi. Kalp Damar Cerrahis...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Kapağı Problemleri
  • Koroner Arter Hastalığı
  • Aort Genişlemesi (Anevrizması)
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
31 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Diğer

Merhaba ben kenan giray.Hocam ın yorum kısmını ilk defa gördüm ,hiç bakmamıştım çünkü hocam bizim ve tüm insanlar için yorumsuz. Allah bizleri önce onun gibi bir insan,doktorlarımız da onun gibi yetenekli bir doktor yapsın. Ben hocam ı annemin kalp ameliyatı ile ilgili 15 yıl önce tanıdım ve çok hasta yönlendirdim,hep şifa bulduk. 4 kelime (MÜKEMMEL İNSAN,MÜKEMMEL DOKTOR).


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Diğer

Ucuncu kalp ameliyatimin yapilmasi gerekiyordu.Ama ben cok korkuyordum.bu korkumun sebebi birde takayasu hastasi olmamdi.yani itihapli damarlara sahibim.buda ameliyatimin risklerini arttiriyordu.gittigim diger doktorlarin gozunde o endiseyi gordum.esimin arastirmalari sonucu mustafa hocayia gittik.ilk bakis cok onemli tabi.sekermi seker tatlimi tatli bir doktor.korkularimi yenmeme yardimci oldugu gibi allahin izni ile ameliyatimi oldum.suan 11 gunluk ameliyatliyim.33 yasinda bir bayanim.Suan sag saglim cocuklarimin basinda oturup nefes alabiliyorsam bunu sadece mustafa hocama borcluyum.rabbim ellerinize guc kuvvet versin.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hakan Avşar ismim 2016 yılında Mustafa hocam ve ekibi mitral kapak tamiratı yaptilar kalbim saat gibi çalışıyor maasalah Allah razı olsun hocam


A
Doğrulanmış kullanıcı

2016 yılında Ankilozan spondilit teşhisiyle başlayan zorlu hastane sürecinde 2019 yılı başlarında enfeksiyon kaynaklı kalp kapakçığımın yetersizliği nedeniyle ameliyat olmam ve kapakçığın değişmesi gerektiğini tedavi aldığım hastane dahil birkaç daha dış klinikten şahsıma söylediler.Tabi bu süreçte araştırmalar sonucunda bu operasyonu yapabilecek kişi arayışımız da Mustafa güden hoca ile bağlantı kurdum.Kendisi ve ekibi harika bir operasyon sonrası kalp kapakçığımın tamirini yaparak sağlıklı bir şekilde taburcu ettiler. Kapakçığın tamir olması benim için çok önemli bir durumdu bu işide Mustafa hoca ile ekibi yaptılar hepsine teşekkürler.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi

Teşekkür Mustafa GÜDEN hocam...

İsmim Cafer Parlak, 1965 Kahramanmaraş doğumluyum 32 yıldır, İstanbul 'da ikamet etmekte olup ticaretle uğraşmaktayım. 2011 yılındı kalp krizi sonucu bypas ameliyatı oldum 4 damarım değişti. 2016 yılında tekrar rahatsızlandım anjio oldum damarlarımda bir problem olmadığı tespit edildi. Daha sonra eko ve BT taramasında aort damarımın 6mm genişlediği ve 3 kalp kapakçığımın hasarlı olduğu tespit edildi. Elimdeki sonuçlarla birlikte Mustafa GÜDEN hocamla tanıştım. Mustafa hocam 2.açık kalp ameliyatı olmam gerektiğini, ikinci ameliyat olduğu için riskin yüksek olduğunu, fakat bu ameliyatı kendisinin yapabileceğini belirtti. Kendisine güvenmemi ve endişe etmememi belirtti. Ancak ben Mustafa hocama daha sonra geleceğimi söyleyerek oradan ayrıldım. Ayrıldıktan sonra 5 ay içerisinde farklı hastanelerde 9 tane Kalp cerrahı Profesörle görüştüm. Ancak hiç biri endişelerimi gideremedi daha da artmasına yol açtılar, hatta bir hocamız masada kalabileceğini söyledi. Risk oranımın %20 olduğunu söylediler. Bu süre içerisinde bir çok doktor arkadaşlardan ve çevreden 2. Baypas ameliyatını Türkiye de en iyi yapabilecek sayılı cerrahlardan birini Mustafa GÜDEN hocam olduğunu öğrendim. Bunun üzerine tekrar Ağustos 2018 de Mustafa hocama geri döndüm. Ameliyata karar verdiğimi ve kendisine çok güven duyduğumu söyledim. 3 Ekim 2018 yılında ameliyat olunmasını karar verildi hocama o kadar güvenmiştim ki sanki küçük bir ameliyat oluyormuş gibi içimde hiçbir korku hasıl olmadı. Sağ salim ameliyatım gerçekleşti. ALLAH ıma şükürker olsun 10 gün hastanede yattıktan sonra evime aileme ve çocuklarıma döndüm. Şu anda 52 gün oldu rahatım çok iyi.

Bu vesile ile başta Mustafa GÜDEN hocama ve ekibine çok çok teşekür ediyor saygılarımı sunuyorum. İyiki varsınız Mustafa hocam diyorum. Bundan sonra eş dost ve çevreme bu tür sıkıntısı olanın muhakkak Mustafa hocamla görüşmelerini öneriyorum.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Aort Kapak Replasmanı

Mustafa hocam doktordan öte bir abi bir kardeş mükemmel kişiliği ve becerisi olan bir doktor Rabbim ona sağlık sıhhat versin ona ve onun gibi doktorlara insanlığın ihtiyacı var 2015 yılında aort kapak amaliyatı oldum o günden bu yana irtibatımız devam ediyor olaylara soğukkanlı yaklaşımı ve insana güven vermesi bir harika hiç tereddüd etmeden teslim olacağım ve tavsiye edeceğim bir doktor şuan tüm tedavilerimi hocamın bulunduğu hastanede yaptırıyorum o nereye ben oraya Rabbim Yar ve yardımcısı olsun


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Kalp ameliyatı

Saygı değer hocamızın yanına tavsiye üzerine gittik.Yapılması gereken işlemin mitral kapak onarımı ve trikospit onarımı için ameliyat olman gerekiyor dedi.İçimden bir ses ona güvenmem gerektiğini söyledi. İyikide içimdeki o sesi dinlemişim.prof. MUSTAFA GÜDEN benim için ne ifade ediyor? Rabbimin bana vesile edip bu günleri yaşatan gerçek gönül insanı.Rabbimin verdiği Büyük maharet ve büyük yeteneği ellerinde uygulayabilen, müthiş bir profesör.Yıldızmı! yıldızlar sönük kalır.Kendisi gibi müthiş ekibiyle büyük işler yapabilen büyük bir yürek.Ameliyata karar vermekte zorlananlara şunu söylemek isterim, şahidim önce yüce Allah'ım sonra ben.Mustafa hocam ve ekibine güven.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Mitral Kapak Tamiri

Bugün 23 nisan 2018 ve ben 7 yaşındaki kızımla bugünün tadını cikarabiliyorsam Mustafa hocam ve ekibi sayesindedir. 6 yıldır MY hastası olarak çalıştığım hastanede takip edilmekteydim. Yaşım ilerledikçe rahatsızlığıma farklı tanılarda eklenmeye başlamiştı. Hamile kalmamam gerektiğini söyleyen Dr' lar bile olmuştu. Ama ben o dönemde anladımki kendini emanat edeceğim ve güvenebilecegim Dr çok çok önemliydi. Halsizligim, yorgunluğum ilerledikçe artık ameliyat safhasına yaklaştığımı hissediyordum.
Ve güvenebilecegim kişilerin tavsiyesiyle Mustafa hocanın yanına gittim 4 sene kadar Ekokardiyografi tahlilerimle takip edildim ve kalbim bu sene başında bana nesliii ben çok yoruldum. Kızın basamakları çok hızlı çıkıyor. Sense sadece bir kat çıkabiliyorsun dedi. Mustafa beyin kapısında sıramı beklerken kapıda hastalarıyla nasıl konuştuğunu nasıl kendinden emin ifadelerde bulunduğuna tanık oldum. Veee artık 10 yıllık yorgun kalbim 34 yaşında Prof. Dr. Mustafa GÜDEN hocama emanetti. Bu küçük kalbin arkasında kocaman bi aile vardı. Yıllardır ailesinde ölümler gören her yıl bi acıyla daha yıkılan kocaman aileme bi acı da ben yaşatmak istemiyordum. Ama çok şükür açık kalp ameliyatımı oldum. Yoğun bakımda 1 gün kaldım ve
Açık Kalp kapak tamirim sıfır Kaçakla sonuçlandı. Kontrollerimde Eko mu çeken başka doktorlar süper bir tamir olmuş dedikçe. Ben Mustafa hocaya vr ekibine dua ettim. Ilk poliklinik muayenemden yattığım kvc katındaki Sekreterlere, hemşirelere. Hocamın yanında olan Doç, Uzman, Asistanına kadar öyle bir ekip kurmuşki Mustafa hocam harikaaaalar yaratmış. Onlar sizinle ilgilendikce gülen yüzünüze kurban diyosunuz emin olun :)


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Mitral Kapak Tamiri

Ben Bartın'dan Müfit Küçükturgut. 36 yaşındayım. 15 yıllık geçmişi olan mitral kapak rahatsızlığım ilaç kullanmamam, kendime dikkat etmemem ve diş sağlığıma özen göstermemem sonucu rahatsızlığım ilerledi ve sınıra dayandı.
Uzun süren araştırmalarımız sonucu Kapakçık Tamirindeki üstün başarı oranı, güler yüzlü ve samimi kişiliği ile Sayın Mustafa Güden Hocamızı 2015 yılında Sema Hastanesinde tanıdım ve muayene oldum. Mitral kapak tamiri için Ameliyat olmam gerekiyordu ama düşünmek için biraz zaman isteyerek ayrıldım. 3 yıl kadar düşündüm(!). Ama korkunun ecele faydası yoktu ve sanki günden güne kalbimin büyüdüğünü hissediyordum. En nihayetinde 23 Mart 2018 tarihinde açık yöntemle ameliyat oldum.
Şükürler olsun ki Sayın Mustafa Güden Hocam ve Değerli ekibi sayesinde mitral kapağım başarılı bir şekilde onarıldı ve kaçak giderildi. Hastane personeli ve değerli hocalarımızın yoğun ilgisi ile 4 gün sonra taburcu olabilir düzeye geldim fakat ayıp olmasın diye 1 gün daha yattım :) 28 Mart tarihinde taburcu oldum ve 8 saat yolculuk ile evime ulaştım. (Yolda alışveriş için Decathlon'a uğramayı da ihmal etmedim). Çok şükür şuan herşey yolunda.
Sayın Mustafa Güden Hocam ve ekibine; Kalbime dokunan mübarek ellerinizden öpüyorum.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Üniversite Hastanesi Muhayne

Annemizi kalp yetmezliğinden dolayı Mustafa güden hocamıza getirdik.ilgi ve alaka Süper hastaya yaklaşımı on numara elinden gelen her türlü yardımı esirgemedi .Diğer hocalarimizinda feyz almaları gerekli..Adam gibi adam tesekkurler hocam.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1965 yılında Kayseri’de doğdu. Kadıköy Anadolu Lisesinin ardından 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini bitirdi. Kalp Damar Cerrahis...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Kapağı Problemleri
  • Koroner Arter Hastalığı
  • Aort Genişlemesi (Anevrizması)
Tümünü göster

İlgili aramalar