Son 30 gün içerisinde 371 profil ziyareti var

Adres

Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep
Mustafa Karakan Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Ağrı Tedavisi

Kanser Ağrısı Tedavisi

Omuz, Kol ve Bacak Ağrılarının Tedavisi +8 daha fazla

Zayıflama

Randevu

Normal randevu

Tümünü göster
Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara
Mustafa Karakan Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit

Randevu

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu

Genel Anestezi +16 daha fazla

Özgeçmiş

Hakkımda

Mezun olunan okullar:Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1998Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1985 - 1991


Tedavi edilen hastalıklar

 • Migren
 • Sırt Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1998
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1985 - 1991


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi Normal randevu

Bir hekim olarak; ilk geldiğimde kafamda soru işaretleri olduğunu itiraf etmem gerekli. Muayene teknikleriniz , hasta ve hasta yakınlarıyla iletişiminiz beni çok şaşırttı. "ne şikayetin var" sorusunun sığlığına takılıp kalmış hekimlik mesleğine çok derinlerden baktığınızı gün geçtikçe anladım. bugüne kadar elde ettiğiniz önce "Doktor" sonra "Uzman Doktor" ünvanlarınızın kapınızda ve masanızda olmamasının bana verdiği net mesaj hakim olan, hüküm veren, hükmeden hekimliği daha çok benimsediğiniz oldu.
iyi ki sizi tanımışım. tavsiyelerinizle ve isteğimle başlayacağım eğitim sonunda sizin gibi iyi bir hekim olmak en büyük arzum.


B
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi

Mustafa Bey’in yanına bel ağrısı şikayeti ile gittim özellikle yoğun bası hissi mevcuttu.
Muayne sırasında tek şikayetimin bu olmadığını anladım.
İşe bağladığım sürekli yorgunluk,uyanamama, bir görünüp
Bir kaybolan alerjim kilo verme sorunum, geçmeyen ama iştendir
strestendir dediğim baş ağrımın varlığı açığa çıktı ve bunların aslında normal olmadığını
yaşam kalitemi düşürdüğünü anladım.
Mustafa Bey muayne sırasında bel ağrımın sebebinin barsak sistemimi ciddi ölçüde etkileyen candida dan olduğunu teşhis etti
Aynı zamanda diş filmimde 20 yaş dişlerimin baş ağrıma sebep olduğunu öğrendik.
Gıda intolerans testi ile hangi besinlerin bende sorun yarattığını öğrendik
Aldığım nöral terapi ve ozon tedavisi en sonunda ise bel ağrılarıma belimi güçlendirmek için kök hücre tedavisi ile
Tedavimi sonlandırdık.
Tedavi üzerinden yaklaşık 3 ay geçti aynı beslenme düzenini devam ettiriyorum. Bel ağrılarım alerjilerim ve baş ağrım
Sonlandı. Mustafa Bey e doktorluğu, enerjisi için teşekkür ediyorum

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Güveniniz ve tedaviye katılımınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.


A
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi vertigo,ritm bozukluğu,yüksek tan.

15 yıldır vertigo hastasıydım .Son 1 yıldır yüksek tansiyon,ve ritm bozukluğu vardı.Kullandığım ilaçlar ın faydası olmadığı gibi.yan etkileri oluyordu.Yaşam kalitem düşmüş ve kendimi kötü hissediyordum.
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mustafa Hocama tedavi olmaya başladım.Daha ilk haftada faydasını görmeye başladım.Kullandığım ilaçları bıraktım.Bir kabus gibi olan.Vertigo,Yüksek Tansiyon.Ritm bozukluğu 4 aylık bir tedavi sonunda inanılmaz bir şekilde düzeldi.Dr Mustafa Karakan hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.İYİKİ VARSINIZ.SAYGILARIMLA.......

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sizleri sağlıklı, zinde görmek en büyük teşekkür. Yüzünüz hep sağlıkla gülsün.


“Şifa bulacak her hastanın yolu Sayın Mustafa Karakan’ın kliniğinden geçer” şeklinde meşhur atasözümüzü güncelledim. Ben yurt dışı ve ülkemiz içinde birçok uzman hekime ve profösör ünvanına sahip kişiliklere yıllar içinde başvurdum. Ne yazık ki bedenimin tümüne sağlık sunan hiçbir tedaviye ulaşamadım. Kronik sııkıntılarım ; Dayanılmaz boyutta bel ağrılarım ( ameliyat olmama ragmen ) , çok uzun yıllardır süren ve son dönemlerde iki hafta aralıkla mesane kanamalarım ( iki kez operasyon geçirmeme ragmen) ve intihar meyliyle depresyonum.Uzman Hekim Mustafa Karakan vüdumun enerji akımı ve bütün bu rahatsızlara neden olan unsurları tespit ederek protokolü kendisine ait tedavi yöntemleri ile beni yaşama döndürdü.Yaşamınızı kaybetmekten daha acı olan yaşam sevincinizi kaybetmek…işte ben bu sevinci sevgili Mustafa Karakan sayesinde tekrar kazandım.
MİNNETTARIM
Günsan Tahtacı Çetin

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

yaşam sevincinizin daim olması dileğiyle, sevgiler


C
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi

2 yıl önce kaşıntı, vitamin-mineral eksikliği, aşırı yorgunluk, gibi birçok şikayetle dahiliyeye ve cildiyeye gidip sonuç alamayarak romatolojiye sevk edilince ki romatizma ilaçlarının vücut için zararlarını çok iyi bilirim. Nöralterapiyi duymuştum, Dr.Mustafa Karakan’a gittim. Gıda duyarlılığım olduğunu buna bağlı bağırsaklarımdaki candida mantarının artarak tahribat oluşturduğunu vitamin-mineral değerlerimin emilim bozukluğuna bağlı düştüğünü bağırsakların toksik maddeleri vücuda aldığı için kaşıntı, yorgunluk, uykuya geçmede zorluk, baş-boyun-sırt ağrısı şikayetlerimin tedaviden sonra geçeceğini söyledi. 3 aylık kısa bir sürede diyet ve diğer önerilerini hiç aksatmadan yaptım ve çok yol aldık. Dahiliye doktoruna öksürük ve ateş şikayetiyle gittiğimde ne yaptın tüm vitamin eksiklerin düzelmiş dedi. Ara kontrollerle 1 yılı tamamladığımızda hiçbir şikayetim kalmamıştı. Teşhis ve Tedavi sürecinin kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenmesi ve yönetilmesi bu ekibin işi. Hayata bakış açım değişti, yaşamıma çok şey kattılar.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Kronik enflmasyonla seyreden enfeksiyonlarla mücadele oldukça meşakketli, siz bunu başardınız ve yaşam biçiminizde de değişiklikler yaptınız. Sizi tebrik ediyorum, ağlıklı bir yaşam diliyorum.


O

30 yıldır migren hastasıyım. 15 yıldır da trigeminal nevralji hastasıyım. Migren ataklarını o kadar sık yaşadım ki yıllarca ağrıyla birlikte bulantı ve kusmalar bana hayatı zehir etti. Sık sık acilde damardan yapılan iğnelerle ağrim kesiliyor daha sonra da o kadar çekilen ağrının yorgunluğu. Bir de bu trigeminal nevralji atakları yaşamaya başlayınca hayattan hiç zevk almamaya başladım. Gitmediğim doktor kalmadı. Epilepsi ilaçları kullanmaya başladım. Nevralji atağı başladığında bu ilaçlar bile etki etmiyordu. Bir vesileyle Mustafa beyi duydum, arayıp hemen randevu aldim. Bana hemen tedaviye başladı. Nöral tedavi ile birlikte diyette vermişti. Değişik bir muayene ve tedavi şekliydi. Ağrıyla ne ilgili olabilir diye düşündüm ama diyeti aksatmadan uyguladım. Nöralterapiye de devam ediyordum. Her geldiğimde sabırlı ol diyordu Mustafa bey. Evet sabrın sonu selametmiş çok şükür sevgili doktorum Mustafa beyin sayesinde mutlu sona gelinmişti. Mustafa beyin ve ekibinin sıcaklığı yakın ve samimi davranışları da ayrıca çabası. Hepsine teşekkür ediyorum. Doktoruma ayrıca teşekkür ediyorum Allahım her şeyi gönlüme göre versin.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Ağrıyla yaşamak oldukça zor bir durum, yardımlarımız olursa bizde mutlu oluyoruz. Yeni yaşamınızda sağlıcakla kalın.


Ben bir buçuk yıldır alerjik astım hastasıydım. Ta ki Dr. Mustafa Karakan ile tanışana kadar. Yaptığı tedavi sayesinde ilk seanstan itibaren fark edilir şekilde düzelmeye başladım. Astımımın nedeninin genel olarak buğday duyarlılığı olduğunu öğrendim. Geceleri sık uyanmak,uykuya geçişte zorluklar,uyurken dişleri sıkmak ve en önemlisi sabahları yorgun ve bitkin kalkmak tarihe karışmıştı. Astım ile birlikte aynı zamanda skolyoz tedavimi yaptı doktor bey. Doğuştan bel kemiğim eğriydi. Sağ omzum ve sağ kolum öne doğru meyilleniyordu. Düşününce 27 senedir belli bir eğrilikte olan kemiği düzeltmek biraz imkansız gibi gözüksede,burada hiçbirşey imkansız değilmiş.%30 larda olan omurilik eğriliğim %23 lere geriledi şu anda. Gerçi düzelmemin kanıtı olarak MR a gerek yoktu. Sırt üstü yatabilmek, sabit bir şekilde uzun süre oturabilmek bunun bir göstergesiydi. Ama doktor bey MR ı görmek istedi. Sonuç beklediği gibiydi. Özetle yeni nesil tedavi yöntemlerinden korkmayın. Vücudun kendisi zaten mükemmel bir makina ve kendi kendini düzeltebilecek bir güce sahip. Sadece doğru doktoru ve tedaviyi bulmakta mesele. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sağlığınızı bozan şeylerin her birinin tek tek tespit edilmesi ve bunların düzeltilmesi sağlığınıza kavuşmanızı sağlıyor. Güveniniz ve önerilere uyumunuzdan dolayı tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.


mustafa yıldız (19 aralık 2016)
7 yıl önce başlayan göğsümdeki ağrı birçok hastane ve onlarca doktor neyseki bir arkadaşımın tavsiyesi ile mustafa beyle tanıştım on seanslık tedavi süreci sonunda kurtuldum yaşamı bana zehir eden ağrılardan teşekkürler mustafa bey ve tüm ekip arkadaşları iyiki sizleri tanıdım

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Bizler hekim olarak şifanıza vesile oluyoruz, bu bizi mutlu ediyor. Nazik teşekkürün için ekibim adına ben teşekkür ederim.


G

32 yaşındayım 5 yıldır meniere hastasıyım; Meniere çok farklı bir hastalık; Ortada yara,kan,acı yok öldürmüyor insanı ama yaşayan ölü oluyosunuz. Artık doktorlar muayene etmiyordu. Acil ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Agır bir amliyat olsada karar vermiştimki; istanbuldaki hocam; son şans olarak, Sayın Dr. Mustafa Karakan hocamı önerdi ve hemen tedaviye başladık Sadece 3 ay tedavi gördüm ve hayata dönüm noktam oldu. Tüm vücud fonksiyonlarım normal seyrine girmekle birlikte hastalıgımdada cok az zamanda çok yol kat ettik.Kulagımdaki işitme kaybım %100 iken minimuma indi. Çok zor ve agır bir hastaydım; Mustafa Hocamı çok yordum. Ama keşke daha önce tanısaydım. Tedavim süresince en çok dikkatimi çeken; Mustafa Hocamın en büyük özelligi ; Her hastasındaki tek amacı; Saglıgına kavuşturmak için; her defasında en iyisini, en doğrusunu yapmaya çalışarak hastayı toparlamak için çok fazla çabalıyor emek veriyor hastasına. Hastası gelecegi gün bugun onun İçin neler yapapabilirim diye düşünmesi, (Bu bir doktor için çok farklı bir nokta) tedavi ile birlikte hastasına psikolojik olarak motive ederek hastanın moreli yüksek tutmaya çalışıyor. İyiki kendilerini tanıdım rabbim kendisini hiç incitmesin, gönlüne göre versin. TÜM RAHATSIZLIKLARINIZDA; İLK ÖNCE MUSTAFA HOCAMA BİR GÖRÜNÜN KAYBEDECEGİNİZ HİÇBİRŞEY YOK KAZANACAGINIZ ÇOK ŞEY VAR.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sevgili Gülçin, tedavinin zorluğunun farkına varman ve sabrından dolayı seni kutluyorum. Nazik, duygulu sözlerin senin yüreğinin yansıması. Sağlıklı bir ömür diliyorum


A

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Boyun fıtığı ameliyatı sonrasında dayanılmaz ağrılarım oluyordu. Bunun için iğne tedavisi ve sonrasında egzersiz tedavisi oldu. Ağrılarım sona erdi. Bu tarz ağrılar yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Boyun, bel ağrılarında sonuç fıtıklaşma, ama tedavisi sadece fıtığı almak olmaz, altında yatan nedenleri tedavi etmek önemli. Ağrısız bir ömür diliyorum


Hizmetler

Ağrı Tedavisi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Kanser Ağrısı Tedavisi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Omuz, Kol ve Bacak Ağrılarının Tedavisi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Zayıflama


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Randevu


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Normal randevu


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Akupunktur Tedavisi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Proloterapi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Nöralterapi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Ozonterapi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Manuelterapi


Mücahitler Mh 52063 Sk Selçuk Ecza İş Mrk Kat 4 (Medikal Park Hast karşısı), Gaziantep

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Genel Anestezi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Ağrı Pompası


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Epidural Anestezi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Preoperatif Değerlendirme


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Epidural Kan Yaması


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Spinal Anestezi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Spinal Ve Epidural Anestezi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Enjeksiyon Im


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Akupunktur Randevusu


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Ozon Tedavisi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Subkütan Enjeksiyon


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Sigara Bırakma


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Mezoterapi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Kırışıklık Tedavisi


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi


Lipoliz


Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2816 Sokak Ünlü Mühendislik Binası No:4, Ankara

Mustafa Karakan Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi Normal randevu

Bir hekim olarak; ilk geldiğimde kafamda soru işaretleri olduğunu itiraf etmem gerekli. Muayene teknikleriniz , hasta ve hasta yakınlarıyla iletişiminiz beni çok şaşırttı. "ne şikayetin var" sorusunun sığlığına takılıp kalmış hekimlik mesleğine çok derinlerden baktığınızı gün geçtikçe anladım. bugüne kadar elde ettiğiniz önce "Doktor" sonra "Uzman Doktor" ünvanlarınızın kapınızda ve masanızda olmamasının bana verdiği net mesaj hakim olan, hüküm veren, hükmeden hekimliği daha çok benimsediğiniz oldu.
iyi ki sizi tanımışım. tavsiyelerinizle ve isteğimle başlayacağım eğitim sonunda sizin gibi iyi bir hekim olmak en büyük arzum.


B
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi

Mustafa Bey’in yanına bel ağrısı şikayeti ile gittim özellikle yoğun bası hissi mevcuttu.
Muayne sırasında tek şikayetimin bu olmadığını anladım.
İşe bağladığım sürekli yorgunluk,uyanamama, bir görünüp
Bir kaybolan alerjim kilo verme sorunum, geçmeyen ama iştendir
strestendir dediğim baş ağrımın varlığı açığa çıktı ve bunların aslında normal olmadığını
yaşam kalitemi düşürdüğünü anladım.
Mustafa Bey muayne sırasında bel ağrımın sebebinin barsak sistemimi ciddi ölçüde etkileyen candida dan olduğunu teşhis etti
Aynı zamanda diş filmimde 20 yaş dişlerimin baş ağrıma sebep olduğunu öğrendik.
Gıda intolerans testi ile hangi besinlerin bende sorun yarattığını öğrendik
Aldığım nöral terapi ve ozon tedavisi en sonunda ise bel ağrılarıma belimi güçlendirmek için kök hücre tedavisi ile
Tedavimi sonlandırdık.
Tedavi üzerinden yaklaşık 3 ay geçti aynı beslenme düzenini devam ettiriyorum. Bel ağrılarım alerjilerim ve baş ağrım
Sonlandı. Mustafa Bey e doktorluğu, enerjisi için teşekkür ediyorum

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Güveniniz ve tedaviye katılımınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.


A
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi vertigo,ritm bozukluğu,yüksek tan.

15 yıldır vertigo hastasıydım .Son 1 yıldır yüksek tansiyon,ve ritm bozukluğu vardı.Kullandığım ilaçlar ın faydası olmadığı gibi.yan etkileri oluyordu.Yaşam kalitem düşmüş ve kendimi kötü hissediyordum.
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mustafa Hocama tedavi olmaya başladım.Daha ilk haftada faydasını görmeye başladım.Kullandığım ilaçları bıraktım.Bir kabus gibi olan.Vertigo,Yüksek Tansiyon.Ritm bozukluğu 4 aylık bir tedavi sonunda inanılmaz bir şekilde düzeldi.Dr Mustafa Karakan hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.İYİKİ VARSINIZ.SAYGILARIMLA.......

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sizleri sağlıklı, zinde görmek en büyük teşekkür. Yüzünüz hep sağlıkla gülsün.


“Şifa bulacak her hastanın yolu Sayın Mustafa Karakan’ın kliniğinden geçer” şeklinde meşhur atasözümüzü güncelledim. Ben yurt dışı ve ülkemiz içinde birçok uzman hekime ve profösör ünvanına sahip kişiliklere yıllar içinde başvurdum. Ne yazık ki bedenimin tümüne sağlık sunan hiçbir tedaviye ulaşamadım. Kronik sııkıntılarım ; Dayanılmaz boyutta bel ağrılarım ( ameliyat olmama ragmen ) , çok uzun yıllardır süren ve son dönemlerde iki hafta aralıkla mesane kanamalarım ( iki kez operasyon geçirmeme ragmen) ve intihar meyliyle depresyonum.Uzman Hekim Mustafa Karakan vüdumun enerji akımı ve bütün bu rahatsızlara neden olan unsurları tespit ederek protokolü kendisine ait tedavi yöntemleri ile beni yaşama döndürdü.Yaşamınızı kaybetmekten daha acı olan yaşam sevincinizi kaybetmek…işte ben bu sevinci sevgili Mustafa Karakan sayesinde tekrar kazandım.
MİNNETTARIM
Günsan Tahtacı Çetin

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

yaşam sevincinizin daim olması dileğiyle, sevgiler


C
Konum: Mustafa Karakan Muayenehanesi

2 yıl önce kaşıntı, vitamin-mineral eksikliği, aşırı yorgunluk, gibi birçok şikayetle dahiliyeye ve cildiyeye gidip sonuç alamayarak romatolojiye sevk edilince ki romatizma ilaçlarının vücut için zararlarını çok iyi bilirim. Nöralterapiyi duymuştum, Dr.Mustafa Karakan’a gittim. Gıda duyarlılığım olduğunu buna bağlı bağırsaklarımdaki candida mantarının artarak tahribat oluşturduğunu vitamin-mineral değerlerimin emilim bozukluğuna bağlı düştüğünü bağırsakların toksik maddeleri vücuda aldığı için kaşıntı, yorgunluk, uykuya geçmede zorluk, baş-boyun-sırt ağrısı şikayetlerimin tedaviden sonra geçeceğini söyledi. 3 aylık kısa bir sürede diyet ve diğer önerilerini hiç aksatmadan yaptım ve çok yol aldık. Dahiliye doktoruna öksürük ve ateş şikayetiyle gittiğimde ne yaptın tüm vitamin eksiklerin düzelmiş dedi. Ara kontrollerle 1 yılı tamamladığımızda hiçbir şikayetim kalmamıştı. Teşhis ve Tedavi sürecinin kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenmesi ve yönetilmesi bu ekibin işi. Hayata bakış açım değişti, yaşamıma çok şey kattılar.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Kronik enflmasyonla seyreden enfeksiyonlarla mücadele oldukça meşakketli, siz bunu başardınız ve yaşam biçiminizde de değişiklikler yaptınız. Sizi tebrik ediyorum, ağlıklı bir yaşam diliyorum.


O

30 yıldır migren hastasıyım. 15 yıldır da trigeminal nevralji hastasıyım. Migren ataklarını o kadar sık yaşadım ki yıllarca ağrıyla birlikte bulantı ve kusmalar bana hayatı zehir etti. Sık sık acilde damardan yapılan iğnelerle ağrim kesiliyor daha sonra da o kadar çekilen ağrının yorgunluğu. Bir de bu trigeminal nevralji atakları yaşamaya başlayınca hayattan hiç zevk almamaya başladım. Gitmediğim doktor kalmadı. Epilepsi ilaçları kullanmaya başladım. Nevralji atağı başladığında bu ilaçlar bile etki etmiyordu. Bir vesileyle Mustafa beyi duydum, arayıp hemen randevu aldim. Bana hemen tedaviye başladı. Nöral tedavi ile birlikte diyette vermişti. Değişik bir muayene ve tedavi şekliydi. Ağrıyla ne ilgili olabilir diye düşündüm ama diyeti aksatmadan uyguladım. Nöralterapiye de devam ediyordum. Her geldiğimde sabırlı ol diyordu Mustafa bey. Evet sabrın sonu selametmiş çok şükür sevgili doktorum Mustafa beyin sayesinde mutlu sona gelinmişti. Mustafa beyin ve ekibinin sıcaklığı yakın ve samimi davranışları da ayrıca çabası. Hepsine teşekkür ediyorum. Doktoruma ayrıca teşekkür ediyorum Allahım her şeyi gönlüme göre versin.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Ağrıyla yaşamak oldukça zor bir durum, yardımlarımız olursa bizde mutlu oluyoruz. Yeni yaşamınızda sağlıcakla kalın.


Ben bir buçuk yıldır alerjik astım hastasıydım. Ta ki Dr. Mustafa Karakan ile tanışana kadar. Yaptığı tedavi sayesinde ilk seanstan itibaren fark edilir şekilde düzelmeye başladım. Astımımın nedeninin genel olarak buğday duyarlılığı olduğunu öğrendim. Geceleri sık uyanmak,uykuya geçişte zorluklar,uyurken dişleri sıkmak ve en önemlisi sabahları yorgun ve bitkin kalkmak tarihe karışmıştı. Astım ile birlikte aynı zamanda skolyoz tedavimi yaptı doktor bey. Doğuştan bel kemiğim eğriydi. Sağ omzum ve sağ kolum öne doğru meyilleniyordu. Düşününce 27 senedir belli bir eğrilikte olan kemiği düzeltmek biraz imkansız gibi gözüksede,burada hiçbirşey imkansız değilmiş.%30 larda olan omurilik eğriliğim %23 lere geriledi şu anda. Gerçi düzelmemin kanıtı olarak MR a gerek yoktu. Sırt üstü yatabilmek, sabit bir şekilde uzun süre oturabilmek bunun bir göstergesiydi. Ama doktor bey MR ı görmek istedi. Sonuç beklediği gibiydi. Özetle yeni nesil tedavi yöntemlerinden korkmayın. Vücudun kendisi zaten mükemmel bir makina ve kendi kendini düzeltebilecek bir güce sahip. Sadece doğru doktoru ve tedaviyi bulmakta mesele. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sağlığınızı bozan şeylerin her birinin tek tek tespit edilmesi ve bunların düzeltilmesi sağlığınıza kavuşmanızı sağlıyor. Güveniniz ve önerilere uyumunuzdan dolayı tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.


mustafa yıldız (19 aralık 2016)
7 yıl önce başlayan göğsümdeki ağrı birçok hastane ve onlarca doktor neyseki bir arkadaşımın tavsiyesi ile mustafa beyle tanıştım on seanslık tedavi süreci sonunda kurtuldum yaşamı bana zehir eden ağrılardan teşekkürler mustafa bey ve tüm ekip arkadaşları iyiki sizleri tanıdım

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Bizler hekim olarak şifanıza vesile oluyoruz, bu bizi mutlu ediyor. Nazik teşekkürün için ekibim adına ben teşekkür ederim.


G

32 yaşındayım 5 yıldır meniere hastasıyım; Meniere çok farklı bir hastalık; Ortada yara,kan,acı yok öldürmüyor insanı ama yaşayan ölü oluyosunuz. Artık doktorlar muayene etmiyordu. Acil ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Agır bir amliyat olsada karar vermiştimki; istanbuldaki hocam; son şans olarak, Sayın Dr. Mustafa Karakan hocamı önerdi ve hemen tedaviye başladık Sadece 3 ay tedavi gördüm ve hayata dönüm noktam oldu. Tüm vücud fonksiyonlarım normal seyrine girmekle birlikte hastalıgımdada cok az zamanda çok yol kat ettik.Kulagımdaki işitme kaybım %100 iken minimuma indi. Çok zor ve agır bir hastaydım; Mustafa Hocamı çok yordum. Ama keşke daha önce tanısaydım. Tedavim süresince en çok dikkatimi çeken; Mustafa Hocamın en büyük özelligi ; Her hastasındaki tek amacı; Saglıgına kavuşturmak için; her defasında en iyisini, en doğrusunu yapmaya çalışarak hastayı toparlamak için çok fazla çabalıyor emek veriyor hastasına. Hastası gelecegi gün bugun onun İçin neler yapapabilirim diye düşünmesi, (Bu bir doktor için çok farklı bir nokta) tedavi ile birlikte hastasına psikolojik olarak motive ederek hastanın moreli yüksek tutmaya çalışıyor. İyiki kendilerini tanıdım rabbim kendisini hiç incitmesin, gönlüne göre versin. TÜM RAHATSIZLIKLARINIZDA; İLK ÖNCE MUSTAFA HOCAMA BİR GÖRÜNÜN KAYBEDECEGİNİZ HİÇBİRŞEY YOK KAZANACAGINIZ ÇOK ŞEY VAR.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Sevgili Gülçin, tedavinin zorluğunun farkına varman ve sabrından dolayı seni kutluyorum. Nazik, duygulu sözlerin senin yüreğinin yansıması. Sağlıklı bir ömür diliyorum


A

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Boyun fıtığı ameliyatı sonrasında dayanılmaz ağrılarım oluyordu. Bunun için iğne tedavisi ve sonrasında egzersiz tedavisi oldu. Ağrılarım sona erdi. Bu tarz ağrılar yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan

Boyun, bel ağrılarında sonuç fıtıklaşma, ama tedavisi sadece fıtığı almak olmaz, altında yatan nedenleri tedavi etmek önemli. Ağrısız bir ömür diliyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Mezun olunan okullar:Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1998Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1985 - 1991


Tedavi edilen hastalıklar

 • Migren
 • Sırt Ağrısı
 • Bel fıtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1998
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1985 - 1991

Deneyimler

 • Gaziantep Özel "Ağrımer" Ağrı Merkezi, Uzman Doktor
 • SEV Amerikan hastanesi, Bölüm sorumlusu,
 • Nöralterapi Derneği Eğitmen 2011Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • Teşekkür(www.drmustafakarakan.com/hakkimda.asp), 2010

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Makaleler (1)

Röportaj