Uzm. Dr.

Mustafa Kısa verifiedCreated with Sketch.

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

İletişim Bilgileri

 • Medicana Sivas Hastanesi

  M.Fethi Akyüz Caddesi No:8, Sivas

  Sigorta/Ödeme: Care & Create, Net Risk, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Yapı Kredi Bankası A.Ş. Mensupları Yardım Ve Emekli Sandığı Vakfı, Ace European Sigorta, AIG Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Aviva Sigorta, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Demir Hayat Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Dubai Star Sigorta, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Eureko Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Inter Partner Assistance, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Mapfre Sigorta, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Ray Sigorta, SBN Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta Daha fazla (43)


En Güncel Görüş

 • Ş

  Tavsiye üzerine gittim hocama. Güleryüzlü ve ilgili davranıyor. Boyun fıtığından dolayı gittim. Hocam tarafından ilaç tedavisi uygulandı. tedavi sürecim gayet olumlu ilerliyor.Ağrılarım sona erdi. Tedavim hakkında detaylı olarakda bilgilendirildim. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Ş

   Tavsiye üzerine gittim hocama. Güleryüzlü ve ilgili davranıyor. Boyun fıtığından dolayı gittim. Hocam tarafından ilaç tedavisi uygulandı. tedavi sürecim gayet olumlu ilerliyor.Ağrılarım sona erdi. Tedavim hakkında detaylı olarakda bilgilendirildim. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

  • N

   Hocamızı daha önce de ünüversitede çalışırken de gidiyordum ve çok memnundum. Daha sonra medicana hastanesinde görev yaptıgını duyunca hemen randevu aldım. muayene etmesinden ve ilgisinden cok memnu kaldım. siyatik ağrılar ve iltihaplı romatizma için gitmiştim. fizik tedavi uyguladı ve ağrılarımdan kurtuldum. Allah razı olsun hocamızdan. Havalar doğuduğu zaman ağrılarım başlıyor. Hocamıza gittiğimde hemen ağtrılarımı dindiriyor. benim gibi bu ağrıları çeken herkese tavsiye ediyorum Hocamızı.

  • E

   Daha önce de gittiğim bir hekimdi. İlgisinden çok fazla memnun kaldım. ,çok nazik kibar bir doktor. Bel fıtığından dolayı ayaklarınmda ağrı oluyordu. ve boyun tutulmalarım sıklıkla oluyordu. bu rahatsızlıklarımdan dolayı gittim. fizik tedavi uygulandı. ve ağrılarımdan kurtuldum . çok teşekkür ederim hocamıza.

  • N

   Romatizma rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim . Mesleğiyle çok ilgili bir hekim. Hastayla iletişimi güzel. Saygılı bir hekim. Sorduğum her soruya açıklayıcı ve rahatlatıcı şekilde yanıt alabiliyorum. 8 yıldır ne zaman ağrılarım olsa gittiğim bir doktor. çok memnun olduğum için yıllardır gidiyorum. ilaç tedavisi uygulandı Hocamız tarafından. Ağrılarımda büyük oranda azalmalar oldu. Tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum benim gibi ağrıları olan.

  • M

   bana bel fıtığı teşhisi konulmuştu başka doktorlar tarafından Allah karşıma Mustafa beyi çıkardı belimde sadece ödem olduğunu söyleyerek bana bir tane krem yazdı o gün bugün yaklaşık 3 yıldır bel ağrım kalmadı.kendisine tşk ediyorum çevremdeki herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.

  • A

   doktorluk yönü.anlatmadan önce çok sevecen hastalarıyla ilgili kımseyi kırmadan dinleyen çok sabırlı bir insan onu yıllar önceden tanıyoruz bize sabretdiğine göre çok kıymetli bizim için gerek görmedikce hastasına ne ilaç nede amaliyat önermez doktorumuzu herkese tavsiye ederiz ama ALLAH bolca sabırlar versin bu görev sabır işi kendisine başarılar diliyoruz bürün ailecek onu çok seviyoruz

  • N

   Uzun zamandır çekmekte olduğum ve başetmekte zorlandığım ağrılarıma, ilk kez tutarlı ve doğru teşhis koyan bir doktor buldum.Doktorumuzun hastaya yaklaşımını hikayesini dinleyip baştan savmadan ilgi göstermesini çok beğendim herkese tavsiye ediyorum.doktoruma özellikle teşekkür ediyorum.