Adres

Kızılırmak Mahallesi M. Fethi Akyüz Caddesi No:8, Sivas
Medicana Sivas Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Care & Create, Net Risk, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, + 45 daha fazla
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Omurilik Problemleri
  • Polio Sekeli
  • Kısmi Felç
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ş

Tavsiye üzerine gittim hocama. Güleryüzlü ve ilgili davranıyor. Boyun fıtığından dolayı gittim. Hocam tarafından ilaç tedavisi uygulandı. tedavi sürecim gayet olumlu ilerliyor.Ağrılarım sona erdi. Tedavim hakkında detaylı olarakda bilgilendirildim. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.


N

Hocamızı daha önce de ünüversitede çalışırken de gidiyordum ve çok memnundum. Daha sonra medicana hastanesinde görev yaptıgını duyunca hemen randevu aldım. muayene etmesinden ve ilgisinden cok memnu kaldım. siyatik ağrılar ve iltihaplı romatizma için gitmiştim. fizik tedavi uyguladı ve ağrılarımdan kurtuldum. Allah razı olsun hocamızdan. Havalar doğuduğu zaman ağrılarım başlıyor. Hocamıza gittiğimde hemen ağtrılarımı dindiriyor. benim gibi bu ağrıları çeken herkese tavsiye ediyorum Hocamızı.


E

Daha önce de gittiğim bir hekimdi. İlgisinden çok fazla memnun kaldım. ,çok nazik kibar bir doktor. Bel fıtığından dolayı ayaklarınmda ağrı oluyordu. ve boyun tutulmalarım sıklıkla oluyordu. bu rahatsızlıklarımdan dolayı gittim. fizik tedavi uygulandı. ve ağrılarımdan kurtuldum . çok teşekkür ederim hocamıza.


N

Romatizma rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim . Mesleğiyle çok ilgili bir hekim. Hastayla iletişimi güzel. Saygılı bir hekim. Sorduğum her soruya açıklayıcı ve rahatlatıcı şekilde yanıt alabiliyorum. 8 yıldır ne zaman ağrılarım olsa gittiğim bir doktor. çok memnun olduğum için yıllardır gidiyorum. ilaç tedavisi uygulandı Hocamız tarafından. Ağrılarımda büyük oranda azalmalar oldu. Tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum benim gibi ağrıları olan.


M

bana bel fıtığı teşhisi konulmuştu başka doktorlar tarafından Allah karşıma Mustafa beyi çıkardı belimde sadece ödem olduğunu söyleyerek bana bir tane krem yazdı o gün bugün yaklaşık 3 yıldır bel ağrım kalmadı.kendisine tşk ediyorum çevremdeki herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.


A

doktorluk yönü.anlatmadan önce çok sevecen hastalarıyla ilgili kımseyi kırmadan dinleyen çok sabırlı bir insan onu yıllar önceden tanıyoruz bize sabretdiğine göre çok kıymetli bizim için gerek görmedikce hastasına ne ilaç nede amaliyat önermez doktorumuzu herkese tavsiye ederiz ama ALLAH bolca sabırlar versin bu görev sabır işi kendisine başarılar diliyoruz bürün ailecek onu çok seviyoruz


N

Uzun zamandır çekmekte olduğum ve başetmekte zorlandığım ağrılarıma, ilk kez tutarlı ve doğru teşhis koyan bir doktor buldum.Doktorumuzun hastaya yaklaşımını hikayesini dinleyip baştan savmadan ilgi göstermesini çok beğendim herkese tavsiye ediyorum.doktoruma özellikle teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Omurilik Problemleri
  • Polio Sekeli
  • Kısmi Felç
Tümünü göster