Son 30 gün içerisinde 272 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yeşilbahçe Mah. Poratakal Çiçeği Bulvarı 1460 sokak Turunç Plaza Kat 2 Kapı No: 15 Muratpaşa, Muratpaşa, Antalya
Nazlı Ekşi Muayenehanesi


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0530 694..... Numarayı göster
0530 694..... Numarayı göster

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Nazlı Ekşi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim.


İlgi alanları

 • Burun tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul tıp fakültesi
 • Şişli Hamidiye Etfal eğitim ve araştırma hastanesi

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler


Yeşilbahçe Mah. Poratakal Çiçeği Bulvarı 1460 sokak Turunç Plaza Kat 2 Kapı No: 15 Muratpaşa, Antalya

Ücretler Hakkında

Nazlı Ekşi MuayenehanesiYeşilbahçe Mah. Poratakal Çiçeği Bulvarı 1460 sokak Turunç Plaza Kat 2 Kapı No: 15 Muratpaşa, Antalya

Ücretler Hakkında

Nazlı Ekşi Muayenehanesi

Genel skor

N

Rinoplasti ameliyatı oldum.Sıkıntılı olmama rağmen yine de ameliyatımı yaptı.Ameliyat sonucundan da çok aşırı derecede memnun kaldım.Bir burnum daha olsa Nazlı Hanım'a yine yaptırırdım. Ameliyat öncesi ve sonrası için gerekli bilgilendirmeyi yaptı.Ellerine sağlık, her şey gönlünce olsun.


M

Nazlı hocaya Nisan ayında ameliyat oldum.Rinoplasti ameliyatı oldum ve çok beğendim.Hiç bir sıkıntı yaşamadım, çok da güzel geçti.5.ayımdayım, çok memnun kaldım.Bu ay kontrole gelmeyi düşünüyorum.Ameliyat öncesi ve sonrasında yeterli bilgilendirmede bulundu.Kendisini referans alıp gittim.Bence on numara birisi.Dört dörtlük bir doktor, ben çok memnun kaldım.


Ş

Gerçekten Nazlı Hanım çok iyi, çok da güzel ilgilendi.O kadar iyi bir doktor ki bu kadar ilgili kimseyi görmedim.Ameliyat konusunda da bilgili.6 ay oldu ameliyat olalı, burun estetiği ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi ve sonrası için gerekli bilgilendirmeyi yaptı.Kendisini araştırarak gittim.Çok ilgili hastalarına karşı, hiçbir zaman ameliyat olduktan sonra peşini bırakmıyor.İyileşene kadar sürekli iletişim halinde kalıyor.


C

Ben aslında estetik için başvurdum.Burnumda eğrilik vardı iç kısımlarında, onlar düzeltildi.Rinoplasti ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi ve sonrası için fazlasıyla bilgilendirdi.O süreçte Nazlı Hanım hep benimle ilgilendi,yardımı ve desteği oldu.Sonuçtan da çok memnun kaldım.Kendisi çok ilgili bir doktor, çok samimi Nazlı Hanım'ı da zaten çok seviyorum.


H

Muayenesinden memnun kaldım.Gayet ilgili, muayene yaptırdım.Muayeneye vaktinde geldi.Şikayetlerimi, dileklerimi dinledi.1 sene önce rinoplasti ameliyatı oldum ve sonucundan çok memnun kaldım.Kontrol için gittim.Kendisinden memnunum.


A

Nazlı Hanım'a rinoplasti ameliyatı olalı bir sene oldu.Ameliyat sürecim çok iyi geçti.Bu süreçte hem rahattım hem de şikayetlerimi sabırla dinledi.Zaten hiç bir ağrım olmadı.Geleceği çok parlak, iyi ki onu tanımışım.Mükemmel bir insan.


H

Benim hiç bir problemim yok, muhteşem bir doktor.Sadece doktor değil arkadaş gibi ilgili.Muhteşem bir kadın, muhteşem bir doktor.Nefes alamıyordum, meğerse dışarıdan hiçbir bozukluk olmamasına rağmen içerde orta tarafta olan kemiğe etler yapışık haldeymiş.Nefes almamda sorun oluyordu, baş ağrısına neden oluyordu. Bir de akıntı oluyordu.Ameliyatımı 9 Temmuz tarihinde oldum.2 ay oldu, daha sonrasında doktorum ameliyatını oldun git olarak bakmıyor.Hiçbir şekilde böyle yapmıyor.Bir sıkıntım olduğunda kontrollerimde ilgileniyor, sohbet ediyoruz.İlacımı yazıp yanından ayrılıyorum, mükemmel birisi.Kulak burun boğaz şikayeti olan birisini direk kendisine yönlendiriyorum.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manavgat Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Rinoplasti

rinoplasti ameliyat sureci ve sonrasindaki ilgisi ve iletisiminden cok memnunum, gonul rahatligiyla kendisine muayene olabilirsiniz.


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manavgat Devlet Hastanesi Semt Polikinliği Burun Estetik Cerrahisi

3 yil once Rinoplasti ameliyatimda inanilmaz ilgili bir doktorum.. harika işler yapan tatlı doktorum teşekkür ederim size :) bu yılda kardeşimi ameliyat etti ailecek teşekkür ederiz


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manavgat Devlet Hastanesi Semt Polikinliği Burun Estetiği

21 Nisanda dr Nazlı hanım rhinoplasty ameliyatımı gerçekleştirdi üç ay bitti çok şükür öncesinde ve sonrasında hiçbir sorun yaşamadım.iyiki hastanemize gelmiş ,ben onunla tanışmışım ve ameliyatımı gerçekleştirmiş.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Nazlı Ekşi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim.


İlgi alanları

 • Burun tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul tıp fakültesi
 • Şişli Hamidiye Etfal eğitim ve araştırma hastanesi

Deneyimler

 • Manavgat Devlet Hastanesi Semt Polikinliği
 • op.dr Nazlı Ekşi kulak burun boğar cerrahi kliniği

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

İlgili aramalar