Nehir Ulusoy, Psikoloji Konak

Uzm. Kl. Psk. Nehir Ulusoy

Kaydet

Psikoloji

7 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Alsancak, Talatpaşa Bulvarı. No:67, Konak
Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, psikoterapist olma hayalimi gerçekleştirmek adına ilk adımı atarak Bilkent Üniversitesi...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Stres
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Terapi sürecine anksiyete ve takıntılı düşünce tarzıyla ilgili çalışmak için başlamıştım ve Nehir Hanım bana hem bu konularda yardımcı oldu hem de bu sorunlarımın temellerini ve hayatımın başka alanlarıyla nasıl bağlantılı olduklarını görebilmemi sağladı. Sistemli ve çözüm odaklı terapi anlayışı sayesinde iyileşme sürecinde güvende hissetmenizi sağlıyor ve kurduğu mantıklı bağlantılarla sizi gerçekten dinlediğini ve empati kurduğunu hissediyorsunuz. Özellikle online terapi aldığım için ne kadar verimli olacağı konuşunda biraz şüpheyle başlamıştım ama bu sayede tam da ihtiyacım olan şekilde destek alabiliyorum.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Akademik kariyer basamaklarında yaşadığım tükenmişlik hissi ve geçmişe dair kendi içimdeki savaşların etkilerine bir de duygusal olarak zorlu bir süreç eklenince, Nehir hanım ile seanslarımıza başladık. İlk dakikasından itibaren, neden kendisiyle daha erken tanışıp, seanslara daha önce başlamadığım sorusunu kendime sorma sebebim oldu. Kritik öneme sahip soruları, olayları farklı bakış açılarıyla yorumlayabilmeme yardımcı oluyor. Aynı zamanda, kendimi tanıma noktasında bana öğrettikleri, bu sürecin içinde bilinçli bir birey olarak benim de yer almamı sağladı. Biraz araştırdıktan sonra çalıştığı tezler üzerine kendisiyle görüşme kararı aldım ve harika bir danışan olarak, hayatımda olumlu yönde attığım adımlarda çok büyük etkisi var. Samimiyetine ve bilgisine çok güveniyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir hanım ile içinden çıkılmaz bir halde olduğum dönemde karşılaştık. İyi ki de karşılaşmışız :) Kendisine bu yorum aracılığı ile teşekkürü bir borç bilirim..

Pozitif enerjisi, samimiyeti gerçekten sizi çok rahatlatıyor ve güven veriyor. Sizi anladığını ve yardımcı olmak istediğini samimi olarak hissettiriyor. Uyguladığımız terapi metodu bana çok çok iyi geldi, bir çok şeyi anlamamı sağladı, aslında neyi neden yaptığımı bir durup düşündüğümde artık kısa sürede çözebiliyorum. Kendinizi tanıyorsunuz, size kendinizi tanımayı öğretiyor Nehir Hanım..
Terapiye başladığımdan bu güne kadar geçen sürede yol alabildiğimi görüyorum. Kaybettiğim özgüvenimi geri kazandım, söylemek istediklerimi içime atmaktan vazgeçtim ve kendimi rahatça ifade edebilir hale geldim, geçmişi olduğu gibi kabul etmeyi başardım ve geçmişime kızmaktan vazgeçtim gibi gibi burada saymakla bitmeyecek bir çok şeyi geri kazandım Nehir Hanım sayesinde..
Yakınlarıma da tavsiye ettiğim uzman kişidir.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hayır diyememe ve sınır koyamama sorunları ile Nehir Hanım’ın danışanı oldum. Öncelikle kendisinin çok profesyonel olduğunu ifade etmek gerek. Anlattığınız şeyleri dikkatle dinlemesi, yeri geldiğinde anlattığınız diğer konularda hatırlatması hakikaten güven veriyor. Bununla birlikte gerçekten dakik ve istikrarlı bir çizgi çiziyor. Böylece gerçekten verimli bir süreç işliyor.
Kendisini gönül rahatlığı ile önerebileceğiniz bir psikolog.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Daha once hem kisa hem de daha disiplinli olarak gittigim terapistler oldu, fakat suana kadar en fazla verim aldigim terapi Nehir hanimla olan terapim diye dusunmekteyim. Kendisi cok iyi bir aktif dinleyici -- hem beni dikkatle dinliyor; bir ay once bile soyledigim seyleri ben unutmus olsam bile kelimesi kelimesine kadar hatirliyor ve benim sonradan gorunce cok mantikli buldugum ama ilk etapta gormekte zorlandigim baglantilar kurarak, cok basit ama dusundurucu sorular sorarak kendimi kesfetmemi ve yasadigim durumlara farkli ve buyuk ihtimalle daha saglikli bir noktadan bakmami sagliyor. Nehir hanim kisa sure icinde hayatima gercekten cok pozitif bir etki birakti ve onunla olan terapimi surdurmek kendime verdigim en guzel hediyelerden biri.


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Nehir Hanım ‘a bir arkadaşım sayesinde ulaştım. Çok şanslıyım ki benim için çok doğru bir uzmana ulaşmıştım.
Tedavi sürecim boyunca çok dikkatli ve disiplinli olması , anlattığım olayları farklı açılardan görebilmemi sağlayıp çözüm sunması ,bir olayı paylaşırken aslında neyi anlatmak istediğimi istediğimi çok hızlı ve net bir şekilde anlaması , her zaman vaktinde seansa katılımı kendisine olan güvenimi arttırdı .
Bana sağlamış olduğu güven ortamı ve içten yaklaşımı kendime dahi anlatamadığım şeyleri kendisi ile paylaşmamı sağlıyor.
Seans sırasında bilgisi ve uyguladığı teknikler sayesinde içinde bulunduğum durum ya da durumları kavramaya ve en önemlisi kendimi anlamaya başladım .
Teşekkür ederim Nehir Hanım.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Nehir hanımı buldum. Nehir hanım sayesinde, anksiyete ve takıntı hastalığımda büyük gelişmeler kat ettik, tedavi sürecinde bana inanılmaz katkısı olduve özelliklede güven duygusunu ekstra hissettirmesi benim için çok özel ve önemliydi. İyiki Nehir hanımla yollarımız kesişti ve tedaviye başladık, kendimi çok daha iyi hissetmeye başlıyorum, kendisine burdan da çok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, psikoterapist olma hayalimi gerçekleştirmek adına ilk adımı atarak Bilkent Üniversitesi...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Stres
Tümünü göster

Diğer içerikler

İlgili aramalar