Nehir Ulusoy, Psikoloji Konak

Uzm. Kl. Psk. Nehir Ulusoy

Kaydet

Psikoloji

18 görüş

Kaydet


Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Alsancak, Talatpaşa Bulvarı. No:67, Konak

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, psikoterapist olma hayalimi gerçekleştirmek adına ilk adımı atarak Bilkent Üniversitesi...

Daha fazla


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

17 hasta/danışan görüşü

Genel skor

O
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

I had 2 months of therapy with Nehir following over 10 years of feeling very depressed and extremely stressed and anxious. I was creating a bad temper every single situation instinctively. My mind was always in bustling and busy then I met with her when I was totally overwhelmed and exhausted.

I had an incredibly positive experience in my sessions with Nehir. Right from our first meeting, she provided valuable insights and practical suggestions that I could immediately apply. The work that she did with me has been transformational, and I feel so much better and more confident about myself.

Her professional flexibility and depth of knowledge make her an excellent choice for anyone seeking a psychologist. I highly recommend Nehir to others.

S
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir hanıma psikolojik nedenlerle şiddetli baş ağrıları çekmem dolayısıyla nörolog tavsiyesiyle çok kötü günler yaşadığım sırada gittim. İyi ki gitmişim. Hayatımın dönüm noktasını onunla tanışmamla yaşadım. 2-3 kere panik atak geçirmiştim ve kendisine başladıktan sonra yavaş yavaş kendimi ve hayatımı tanımaya başladım. İnanılmaz tatlı biri ve yaklaşımı tamamen olayları danışanın anlaması ve çözmesi üzerine olduğundan kalıcı etki yaratıyor. 1 senedir gidiyorum ve panik atak korkular hayatımdan silindi. Gerçekten çok iyi bir psikolog, kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

B
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir Hanım iletişim becerileri muhteşem olan bir psikolog. Yoğun bir tükenmişlik sendromu nedeni ile terapi sürecine başlamıştık ve süreci şema terapi ile sürdürdük.

İlk gittiğim seansta "neden yaşadığımı, beni nelerin mutlu ettiğini, nasıl bir kariyer istediğimi veya kendimle ilgili herhangi bir şey bilmediğimi" belirtmiştim. İçinden bir türlü çıkamadığım problemlerim vardı iş hayatında.

9 aylık terapi boyunca Nehir Hanım bana çok fazla destek oldu ve sürekli gelişim kaydettik. Tükenmişlik sendromu, kusurluluk ve yüksek standartlar şeması gibi sorunları arkada bıraktık ve 9 ayın sonunda neler istediğini bilen ve kendini tanımaya başlayan birisine dönüştüm. Bunları atlatabileceğimi ve böyle bir hayat sürdürmenin mümkün olduğunu bilmiyordum.

Artık hayattan keyif alıyorum. Neler yapmak istediğimi biliyorum. Hayatımda verdiğim en iyi karar Nehir Hanım ile bu sürece başlamak oldu. Herkese kesinlikle tavsiye ederim hem Nehir Hanım'ı hem de Nora Psikoloji'yi.

B
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir Hanım bence dünyanın en tatlı, işinde profesyonel ve iletişim becerisi mükemmel psikoluğu. Sizi çok iyi dinler, nasıl bir çalışma yürüteceğinizi anlatır. Kendinizi karşısında çok rahat hissedersiniz. O güven ve rahatlık hissini size verir. Aldığım terapiler sonucunda kendimi sevmeye başladım ve olaylara bakış açım değişti. Kendimi daha iyi ve daha özgüvenli hissetmeye başladım. Olaylar karşısında hissettiğim duyguların neden böyle olduğu noktasında bana çok yardımcı oldu. Profesyonel bir şekilde neler yapabileceğimiz üzerinde çalıştık ve bakış açımın değişmesini sağladı. Kendisinden danışmanlık aldığım için kendimi şanslı hissediyorum :)

S
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Sorunlarımın tanımlarını da kendisinden destek almaya başladıktan sonra yapabildiğim değersizlik, mükemmliytçilk, kusurluluk vb. problemlerim vardı.Yıllar boyunca sayısını bilemediğim kadar psikolog‘tan destek aldım.Ama hiçbiri çözüm olamadı. Artık çok yorulduğum bir dönemde Nehir hanımdan destek almaya başladım. Nehir hnm terapi sürecini bir psikoloji öğrencisine anlatır gibi detaylı ve anlaşılabilir şekillerde benimle paylaştı. Kendimi çözümlememi sağladı.Her seansı iple çektim. Nehir hnm alışılmışın dışında gerçekten ihtiyaca göre çeşitli terapi yöntemleri uyguluyor.Çok mütevazi, size değer veren ve hissettiren, çok fazla çabalayan, düşünceli, kibar, anlayışlı, terapi sırasında yaşadıklarınızı ifade ederken sizinle üzülen sizinle sevinen…Belki 30 civarı farklı psikolog ve psikiyatrist ’ten destek alan biri olarak söylemeliyim ki geleceğin çok önemli ve ulaşılması zor olan bir psikoloğu olacağına eminim. Ünlü olmadan kendisinden destek aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. :)

S
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir Hanım'la 8 aydır devam eden terapi sürecimin hayatıma birçok olumlu yönde katkıları oldu. Kendisinin güler yüzü ve güzel enerjisi sayesinde hayatımı olumsuz yönde etkileyen sorunlarımla barıştım, yalnızca psikolojik değil fiziksel anlamda da terapilerimizin etkilerini somut şekilde gördüm, hayatımda aylar önceki halimin hayal dahi edemeyeceği gelişmeler ve değişmeler oldu. İyi ki kendisiyle ilerliyorum bu iyileşme sürecimi.

Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Daha önce bir çok başarısız terapi tecrübelerim oldu ve sonuc alamadığım için terapiye inancımı kaybetmek üzereyken son kez Nehir Hanım ile denemeye karar verdim. Kendisine de söylediğim icin belirtiyorum genç olması beni başta düşündürmüştü ancak bu işin yasla alakası olmadığını bana göstermiş oldu. Cok umutsuz ve bitik bir durumda kendisine başvurdum ve ilk seansta daha önceki terapistlerimin değinmediği kritik noktalara değindi, beni bilgilendirdi ve güvende hissetmeni sağladı. Sonrasında ben kendimi seans günlerini iple çekerken buldum. Beni ve birlikte çalıştığı herkesi cok önemsediğine, cok titiz bir çalışma prensibi olduğuna eminim kesinlikle. Burayı okuyup fikir edinmeye çalışan kişiler olduğunu biliyorum. Sunu rahatlıkla söyleyebilirim Nehir Hanım probleminiz neyse çözebilecek yetkinlikte. Bu benim karakterim değişmez dediğim çoğu şeyi değiştirmeme yardımcı oldu. Kendisi cok mütevazi, değişimin benimle ilgili olduğunu söylese de onunla karşılaşmasaydım eminim hayal bile edemediğim bu noktaya gelmezdim. İçinin güzelliği dışına yansımış biri kendisi ve kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Umarım benim bu tecrübem sizlere ışık olur.

I
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir hanim cok sabirli bir sekilde hep beni dinledi ve yorumlari gorusleri ile hayatimda farkettigim noktalara dikkat etmemi sagladi. herkese tavsiye ediyorum gonul rahatligi ile guvenebilirsiniz

P
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Nehir Hanımla uzun zamandır yaşadığım değersizlik, yetersizlik hissi, sınır koyamama, hayır diyememe gibi çocukluğumdan gelen sorunların günlük hayatımda beni giderek zorlaması vesilesi ile zor bir anımda tanıştım. Kendisi uzmanlık alanını oluşturan terapi yöntemini uygulayarak kısa sürede öz farkındalığımın artmasını ve ruh halimin süreklilik arz edecek şekilde iyileşmesini sağladı. İkili ilişkilerde yaşadığım zorluklarla mücadelede ve kendimle olan ilişkimde sayesinde çok ilerleme katettim. Nehir hanım kendimle ilgili her şeyi paylaşabileceğim ve beni gerçekten anladığına emin olduğum nadir insanlardan. Çok dikkatli ve aktif bir dinleyici. Terapide sağladığı çok faydalı bakış açıları ile ve danışanını çok iyi tahlil etmesi ile kısa sürede çok güzel sonuçlar aldım. Online terapi konusunda da asla tereddüt edilmesine gerek olmadan tam bir uyum içinde terapimi alabildim. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum. Kendisine bu vesile ile de teşekkür ediyorum

E
Doğrulanmış
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Diğer

Cok detaylandirmak istemiyorum ancak is hayatimdaki stres nedeniyle Nehir hanima danistim. Danisma sureci cok guzel ilerledi, bu stresin kaynaklarini birlikte kesfettik. Su anda is hayatim terapi sayesinde cok daha saglikli bir sekilde ilerliyor. Terapi kendim icin yaptigim en iyi seylerden biriydi diyebilirim, Nehir hanimin katkisi hayatimda cok olumlu bir etki yaratti.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, psikoterapist olma hayalimi gerçekleştirmek adına ilk adımı atarak Bilkent Üniversitesi...

Daha fazla