Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 167 profil ziyareti var

Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Adet goremiyor

  Doktor hanım SİVASTAN yazıyorum eşim adet olamıyor 4 ay oldu hiç birşey çıkmıyor tahlillerde nedeni ne olabilir

  VERILEN YANIT:

  böyle durumlarda muayene olmadan ne olduğu belli olmaz. bulunduğunuz yerde bir kadın doğum uzmanına muayene olun mutlaka.

 • Hamilelikte guatır

  Merhaba hoca iyi günler eşim 3 haftalık hamile kan testinde guatır yüksek çıktı TSH 10.94 serbest T4 1.1 ne yapmalıyız korkacak bir durum varmı ilginize çok teşekkür ederim

  VERILEN YANIT:

  tsh değeri yüksek çıkmış. bununla ilgili bazı testlerin yapılması ve ilaç başlanması gerekiyor. endokrin veya dahiliye bölümüne muayene olun en kısa zamanda.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1997 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır.

  İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Mecburi hizmet yükümlülüğünü Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde jinekolog olarak yerine getirmiş olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ile ameliyathanesinin kurulmasında aktif görev almıştır. Mecburi hizmeti sonrasında Malatya ve Şanlıurfa’da pek çok hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapmıştır. Aynı süre zarfında laparoskopi ve histeroskopi (kapalı ameliyat) yurtdışı sertifikasyon programını tamamlamıştır.

  2011 yılında Yardımcı Doçent, 2013 yılında ise Doçent kadrosunu almaya hak kazanmıştır. Yine bu dönemde Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp bebek) Sertifikasyon eğitimini de tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı olarak özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış pek çok makalesi mevcuttur.Gebelik takibi yanında özellikle laparoskopik-histeroskopik cerrahi ve tüp bebek konularıyla ilgilenmektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 1997)
 • Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi (Konya, 2002)

Deneyimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 1997)
 • Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi (Konya, 2002)

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Nermin hanım 4. sezaryen doğumumda doktorumdu bebeğim şu an iki aylık ..riskli durumlarım olmasına rağmen çok başarılı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan Allahın izniyle ameliyatımı yaptı doktorluğu gibi hastayla olan ilişkileride çok iyi kesinlikle tavsiye ederim nermin hanıma güvenin. ona buradanda teşekkür ediyorum

 • Nermin Hanım benim için anne gibi.Gebeliğimi ilk öğrendiğimde kendisine gitmiştim. Hastayı çok rahatlatan,kendinden emin çok sıcakkanlı bir hekim.Telefonla arayıp bir şey sorduğumda bile o sıcaklığı yansıtıyor. Kendisini çoooook seviyorum.Ailemden ayrı şehirde yaşıyorum, ama bana her gittiğimde anne şevkatini gösteriyor.Kendisine çooook teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • nermin hnm güler yüzlü sıcakkanlı canayakın bır doktor...ben hamıleyım ıyı kı kendısını tanımısız bızımle ılgılenmesı bızı cok mutlu ettı.ıyı kı kendısını tanıdık...

 • nermin hanıma bir arkadaş tavsiyesiyle gittim ve benden sonra da bir çok arkadaşa tavsiye ettim..memenun kalmayan olmadı..tecrübe, bilgi ve bana göre en önemli olan yanı sıcakkanlılığıyla bizi tatmin etti..