Dt.

Nilüfer Çelik

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi, Restoratif diş tedavisi, Protetik diş tedavisi

10 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 184 profil ziyareti var

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimilği Fakültesi'nden mezun oldum. Mesleki ilgi alanlarım, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, konservatif tedaviler ve protetik diş hekimliğidir.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Uzun yıllar dişçi korkusu nedeni ile ertelediğim kanal tedavisi operasyonunu korkumu yenmem de yardımcı olarak , başarılı bir şekilde tamamlayan Nilüfer Hanıma çok teşekkur ederım.

  Nilüfer Çelik2018-09-19

  Benim içinde çok büyük mutluluk.Çok teşekkürler

 • D

  Dr.Nilüfer Hanıma ilk olarak beni bu güzel gülüşe sahip oldurttuğu için çok minnettarım sayesinde artık özgüvenimi toparladım ilk geldiğim günden itibaren güleryüzlü çalışanlarıyla psikolojik olarak rahatlık,güven verdiniz ve bu güvenimi insanlar için ufak benim için büyük bir tebessüme çevirdiniz çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim

  Nilüfer Çelik2018-07-03

  Mesleğimin en güzel yanı hastamı memnun edebilmektir bende bu güzel paylaşımınız için size teşekkür ederim.

 • M
  Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Dişlerimde çok derin çürükler var ve dolguyla kurtarılacak cinsten değil hepsi kanal tedavisi istiyor.Tedavi için Nilüfer hanıma gelmeye başladım ve gerçekten çok memnunum.İşini çok özenle ve güleryüzle yapıyor.Eğer dişçi korkunuz varsa hiç mi hiç korkmayın Nilüfer Hanım o korkunuzdan sizi kurtaracak derecede iyi bir hekim.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve iş hayatında başarılar diliyorum :)

  Nilüfer Çelik2018-07-03

  Bu güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim

 • O
  Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Yaklaşık 6 yıldır diş problemim olduğunda nilüfer hocaya gidiyorum 15 tane Protez kaplama yaptırdım yakın zamanda kanal tedavisi yaptırdım zerre kadar sıkıntı yaşamadım çok memnunun eli çok hafif hastalarıyla çok yakından ilgileniyor herkese tavsiye ederim on numara diş doktoru

  Nilüfer Çelik2018-05-02

  Özcan bey çok teşekkür ederim.Sizde benim en rahat çalıştığım hastalarımdansınız

 • B
  Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  Kendisine ilk defa gittim. Gerçekten çok sıcak karşılandım. Hiçbir acı duymadan güleryüzlülükle tek seansta iki dolgu yapıldı. Oldukça memnunum, herkese tavsiye ederim.

  Nilüfer Çelik2018-04-30

  Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim

 • Y
  Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  Öncelikle kendisine bu herkes için sevilmeyen diş dolgu ve temizlik sürecini mümkün olan en iyi hale getirdiği için teşekkür ederim. Gayet kibarca ve el hafifliği ile işlemimizi tamamladık.

  Nilüfer Çelik2018-05-01

  Çok teşekkürler

 • E

  Ben başka hiçbiyere gitmedim.İlk olarak Nilüfer Hanım'ı tercih ettim.Bana yapmış olduğu işlemlerden menmun kaldım.Hem klinik olsun hemde çalışanlar olsun güleryüzlüler.Normalde zor bir işlemdi.Yapılan işlemlerden memnun kaldım.İlgi ve alakadan memnunum.Tedavim devam ediyor.10 numara diyebilirim.Yakınımada tavsiye ettim.Dolgu işlemi için oda gidecek. Nilüfer Hanım'a buradan da teşekkürlerimi iletmek isterim..

  Nilüfer Çelik2018-02-03

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.Sizin memnun olmanız benide mutlu etti Ercüment Bey.

 • A

  Tavsiye üzerine gittim kendisine.İyi bir hekim. İlk defa gittim.Memnun kaldım.Davranışları hareketleri bana karşı çok iyidi.Bana çok iyi davrandı.3 görüşmede yani 3 hafta da kanal tedavimi tamamladı.Memnun kaldım.Tavsiye de ediyorum.

  Nilüfer Çelik2018-02-03

  Teşekkür ederim Adem bey

 • N

  Arkadaşım gitmişti Nilüfer Hanım'a.Bende tavsiyesi ile gittim.Dişlerimde yamukluk vardı.Tel takılması gerekiyordu.Nilüfer Hanım'a dolgu işlemi yaptırdım.İlgi ve alakalıydı.Hoşgörülü bir doktor.Memnun kaldım.Yakında ablamıda götürücem kendisine.

  Nilüfer Çelik2018-02-03

  Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim.Ben de çok keyifli bir tedavi süreci geçirdim.

 • H

  Kendisinin uzun zamandır hastasıyım.Eli hafiftir ve kesinlikle hiç birşey hissettirmez.Çok iyi bir doktor.Tecrübeli.Kendisine minnettarım .Beni sıkıntılarımdan kurtardı. Kendisine teşekkür ediyorum.Ve hayatında başarılar diliyorum.

  Nilüfer Çelik2018-02-03

  Teşekkür ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimilği Fakültesi'nden mezun oldum. Mesleki ilgi alanlarım, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, konservatif tedaviler ve protetik diş hekimliğidir. Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hastaları ağrılarından kurtarmak herzaman beni çok mutlu etmiştir

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Uzun süre aynı pozisyonda çalışmanın getirdiği fiziki deformasyon ve enfeksiyon riski

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastayı ağrılarından kurtarmak ,diş hekimi koltuğuna korkusuzca oturmalarını sağlamak,onların mutluluklarının getirdiği tatmin

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Yeni mezun olduğum donemde çok korkan bir hasta kliniğimize gelmişti.Her seferinde tansiyonunun düştüğünü söyledi.Konuşup hastamızı rahatlattıktan sonra anastezimi yaptım.Hastayada anesteziyi yaptık artık korkmanıza gerek yok canınız yanmadı degilmi diye sordum.Hasta yüzüme bakıp bittimi ama ben hissetmedim deyip tansiyonunun düştüğünü söyledi.Neden diye sorduğumda o kadar kendimi sıkmışımki rahatlayınca böyle oldum dedi.Daha sonrada bütün tedavilerini güle oynaya yapmıştık.