Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Limonluk Mah. Ali Kaya Mutlu Caddesi, NETOFİS Kat 4 No: 5, Mersin
Dyt. Nisa Eryol Diyet ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Okan Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum. Yetişkin Hastalıklarında Beslenme, Çocuk Hastalıklarında Beslenme, Obezite Tedavis...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler


Online DanışmanlıkLimonluk Mah. Ali Kaya Mutlu Caddesi, NETOFİS Kat 4 No: 5, Mersin

Dyt. Nisa Eryol Diyet ve Danışmanlık Merkezi


Online Danışmanlık

8 hasta yorumu

Genel skor

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dyt. Nisa Eryol Diyet ve Danışmanlık Merkezi Randevu

Bir diyabet hastası olarak 4 hafta önce başladığım diyet sürecine 8kg vererek devam ediyorum. Güler yüz, maksimum derecede ilgi ve alaka. 5 yıldızdan fazlası :)


N

Şuan emzirme sürecindeyim, doğumdan 3.5 ay sonra Nisa Hanım’la görüşmeye başladım ve kafamda bununla ilgili bir sürü soru işareti vardı. Acaba doğru bir zaman mı, kilo verirken sütüm azalır mı, çok düşük beslenirsem çocuklarıma karşı çok gergin olur muyum gibi sorular aklımda vardı.Ama gerçekten doğru kişi ile çalıştığımı düşünüyorum ve bunların hepsinin gerçek dışı düşünceler olduğunu Nisa Hanım'la tanıştıktan sonra anladım. Süt kalitem ve süt miktarım arttı. 2 ay 7.5 kilo verdim ve hemen akabinde koruma programına geçtik.Ben doğru bir danışmanla tanışığım için çok şanslıyım ve Nisa Hanım'a çok teşekkür ederim.


M

3 ayda 89 kilodan 75.5 kilograma düştüm.Nisa Hanım güler yüzlü, enerjisi yüksek bir insan.Beni her zaman çok motive etti. Kendime inancım yoktu ama sayesinde başardım, başardık.Hayatıma güzel bir dokunuş yaptı.Benim yönlendirmemle bir arkadaşım daha başladı, o da çok güzel sonuçlar aldığını söylüyor ve çok memnun kaldık.


A

Kendisinden çok memnumum.Daha önce farklı bir deneyimim oldu ama çok aç kalıyordum. Nisa Hanım’la tanışana kadar kilo vermiştim ama istediğim sonuca ulaşamamıştım.Nisa Hanım’a başladıktan sonra gerçekten aç kalmadan, hatta bazen diyetimin tamamını yemekte zorlanarak, 1.5 ay gibi bir sürede 7 kilo verdim.Çok memnunum. Tavsiye edeceğim bir diyetisyen, çok sıcakkanlı. Karşısındakine arkadaş gibi yaklaşıyor. İnanılmaz arkadaşça seanslarımız uzun sürüyor, iletişim halindeyiz. Baştan savma yapmıyor hiç bir şekilde.


A

Kendisinden çok memnunum.Benim safra kesem yok ve safra kesemin olmayışının verdiği ağrıyı dindirdi.Yazdığı liste sayesinde iyi oldum. Aynı zamanda kilo vermemde, dinç olmamda yardımcı oldu. Güleryüzü, tatlılığı ve enerjisiyle, motivesiyle çok yardımcı oldu.3 hafta oldu, kaçamak yapmama rağmen hepsi yağdan 3.7 kilo kaybım oldu.Herkesin ulaşabileceği ürünler veriyor, kendisi de sizinle beraber fikirlerinizi alıyor.Ulaşabileceğiniz, aç bırakmayan doyurucu besinlerle programınızı hazırlıyor.Geri dönüşleri çok güzel.Kesinlikle tavsiye ediyorum Nisa Hanım'ı.Gerçekten çok pozitif bir insan.


S

Nisa Hanım eski ve kalıplaşmış bilgilerle değil yeni ve farklı yöntemlerle danışanlarının hayatına dokunuyor.1 ayda 62den 55e düştüm.62 kilodan 7 kilo vermek sık karşılaşılan bir durum değil.Ciddi anlamda bu kiloyu vermek benim ve onun için de başarıydı.Yeme bozukluğu olan biriyim, defalarca kilo verip 10 kilo alırım ve tekrar vermeye çalışırım.Nisa Hanım benim için şans oldu.Ben üşengeç bir insan olduğumu Nisa Hanım'a söyledim.Pratik ve ayak uydurabileceğim bir diyet listesi yaptı.Normalde haftada bir liste değiştirilir.Ben bana yaptığı listeyi değiştirmesini istemiyordum. Şehir dışına çıksam bile rahatlıkla diyetimi sürdürüyorum.Yanımda yemek taşımak mümkün değildi ama Nisa Hanım'ın yardımcı olması, psikolojik olarak desteği bana yemek taşıttı.Ben diyetisyenle değil yol arkadaşıyla yürüyor gibi hissediyorum.Bana yeme bozukluğumla alakalı sorunlarımda destek oluyor.Diyet yapmak uzun bir süreç ve sadık kalan, bozmayan insanların psikolojisi farklı oluyor.Bunda en önemli şey de motivasyon.Nisa Hanım'dan fazlasıyla bu motivasyonu aldım.Nisa Hanım gerçekten hayatımıza dokunuyor.


M

Ben Nisa Hanım'dan çok memnunum,bana göre bir diyet listesiyle istikrarlı ilerliyorum.3.haftam, 3 kilo verdim ve 1.800 kg yağdan gitti.Haftada 1 kilo veriyorum.Gayet kolay uygulanabilir, biraz da bana göre programlarımı hazırlıyor. Yemediğim şeyleri yazmıyor.Gayet kolay uyguluyorum listelerimi.Çok tatlı, çok iyi bir diyetisyen. Zevkle gidiyorum Nisa Hanım'a,herkese tavsiye ediyorum.


Z

Ben kendi kendime sağlıksız şekilde diyet denedim ama hep aç bıraktım kendimi.Yemek yemeyi çok sevdiğim için kilolarımı geri almıştım. Şimdi Nisa Hanım'ın diyetiyle hep tokum, nasıl kilo verdiği anlayamadım.Çok sağlıklı kilo verdim.Yağdan çok gitti.Toplam 4 ayda 10 kilo verdim, 6.5 kilosu yağdan gitti.Benim yiyemeyeceğim, içmeyeceğim şeyleri söylüyordum.Daha ulaşabileceğim, sevdiğim şeyleri çok rahat şekilde değiştirebiliyordu.O yüzden listeyi uygulamak daha rahat oldu.Çok tatlı ve çok sıcakkanlıydı, sanki arkadaşımmış, kendisini tanıyormuşum gibiydi.Kendimi yanında çok rahat hissettim. Nisa Hanım danışanını aç bırakmıyor, kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Okan Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum. Yetişkin Hastalıklarında Beslenme, Çocuk Hastalıklarında Beslenme, Obezite Tedavis...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster