Oktay Nazlı, Üroloji Bornova

Prof. Dr. Oktay Nazlı

Üroloji

6 görüş

Kaydet


Adresler (2)

Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi, Bornova
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Ali Çetinkaya Bulvarı No:66 Havuz Apt. K:2 D:7 Alsancak, Konak, İzmir
Oktay Nazlı Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Mesane kanseri olduğum için operasyon gerekiyordu bana 6 saat süren bir operasyon sonunda mesanem rahim ve yumurtalıklarım alınarak ince barsaktan yapılan mesane torbaya verildi .Ameliyat öncesi ve sonrası hiç bırakmadan ilgilenen böyle insancıl bir doktor zor bulunur benim son andaki büyük şansım oldu Allah muhtaç etmesin ama gerektiği zaman rahatlıkla gidebileceğiniz bir doktor


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Açık Prostat ameliyatı

Kendisi ile Prostat sorunum ile ilgili değerli arkadaşım olan kardeşi Prof.Dr.Okay Nazlı vasıtası ile tanışma şansına sahip oldum.Gerçekten hastasını her konuda en ince detaya kadar bilgilendirerek çok rahat ettiren değerli bir hekim.Aynı zamanda çok kibar ve naif bir insan.
Hastalığım ile ilgili vermiş olduğu doğru karar ve yapmış olduğu başarılı ameliyat ile kısa sürede sağlığıma kavuşmamı sağladı.
Şahsım ve ailem adına kendisine minnettarız.
Akın İRA


D
Doğrulanmış kullanıcı

ilk önce güler yüzlü, iyi bir dost ve günümüz de az bulunabilir doktorlardan. özetle ben iki ameliyat geçirdim. şu an sağlığım düzeldi. kendisine çok müteşekkürüm. kesinlikle tereddütsüz kendinizi teslim edebileceğiniz bir doktordur.
Rıza Kamil Aşkan


A

Oktay hocayı çok zor bir dönemimde buldum idrar yollarımda reflü vardı ve sol kanalım daha önce sağa bağlanmıştı. Kendisi bizi son derece babacan bir şekilde karşıladı. hastalığım hakkında her zaman bizi motive etti moral verdi. kendisinin bilgisi hakkında yorum yapmak tabiki bize düşmez fakat gittiğinizde zaten anlıycaksınız ki gözünüz kapalı güvenebilceğiniz bir doktor. zaten ufak bir araştırma yapar yada bikaç kişiye danışırsanız mutlaka adını duyucaksınız. umarım hiç emekli olmazda biz de kendisinden mahrum kalmayız.


G

Oktay Hoca babamin prostat kanserini teshis etmisti. Sonrasinda radikal prostatektomi ameliyati gerceklesti. Oktay hoca bu surecte her daim destegi, ilgisi ve de anlayisi ile bizi cok mutlu etmis ve de huzur vermistir. Bikmadan sorularimiza yanit vermistir. Son derece pozitif ve bilgili bir doktordur. Tereddutsuz ailecek kendisini tum hastalara tavsiye ediyoruz. Simdiden gecmis olsun.


M

Gerçek bir doktor-uzman ve insan. Hastasına pozitif enerjisini veren sevecen bir hekim.Kendisinin 10 yıllık takibinideki hastası olduğum için şanslı olduğuma inanıyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar