Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ulukent Mah Doğukent Mevkii, Elazığ
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Kurs ve Sertifikalar
26. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 25-30 Ekim 2016, Antalya
25. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler


Ulukent Mah Doğukent Mevkii, Elazığ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi

8 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hocamıza 2021 yılının sonu gibi Fethi Sekin Şehir Hastanesinde ön çapraz sakatlığım neticesinde muayene oldum, aynı hafta başarılı bir ameliyat geçirdim hocamın ekibi de kendi çal gibi başarılı, hastası çok olmasına rağmen hastasını dinleyen mükemmel bir hekimimiz.

S

Ben bütün yakınlarımı Ömer hocaya götürdüm.Her iki ayağımdan ameliyat etti.Menisküs rahatsızlığım vardı.Daha önce farklı doktor ameliyat edip sakat etti beni.Ömer hocaya denk geldik.8 sene önce ameliyatımı yanlış olduğum için ameliyatı tekrar Ömer Bey yaptı.Onun üzerine diğer ayağımda aynı sıkıntıları yaşayınca diğer ayağımın ameliyatını da yaptı.Şimdi çok rahatım.Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi alakası muhteşem. Tüm çevremi de yönlendiriyorum.Kendim de götürüyorum.Yine o sıcaklığı, ilgisi devam ediyor.Muhteşem bir doktordur.

E

2021 yılında kaza yaptım.Araç benim arabamın kapısına vurdu.Sol ayağımın iki yerinde kırık ve yara oluştu.Sol dizimde şişme ve morarma oldu.Yaraya çevirdi.Ömer Bey benim bacağımı kurtardı.Ömer hocadan Allah razı olsun.Kırık tedavimi yaptı.Başka bir doktorla birlikte yarayı tedavi ettiler.Ayağıma demir takıldı. 5 ay demir çıktıktan sonra 10 gün alçıda kaldı.Şu an ayağımın üzerine basabiliyorum.On numara bir insan.Her sabah akşam gelip beni kontrol ederdi.Hastanede yaramı kontrol etti. Karakter olarak çok iyi bir doktor.Telefonla da sürekli görüşüyorum. Kendisinine çok minnettarım.Elinden geleni ardına koymadı.Allah uzun ömür versin kendisine.

A

Ömer Cihan hoca travma, diz kalça protezi konusunda profesyoneldir. Omuz kırığı ile alakalı hastamızı tedavi etti.Klavikula kırığı ile alakalı ameliyatını son derece başarılı yaptı.Artroskopi işlemi yapıldı. Gayet başarılı geçti.Ömer Bey hastalarıyla çok iyi ilgilenir. Takibi çok iyidir.Doktor-hasta ilişkisi çok iyidir.Hastasını da iyileşmeden kolay kolay göndermez.Burada çalıştığı hastaneden ayrılması hastane için büyük kayıp oldu.

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

harika bir doktor top oynarken süratliydim düştüm kolumu 2 yerden kırdım ömer hoca ameliyat etti.tel taktı.2 ay sonra kolum sağlığına kavuştu.çok teşşekür ederim. ömer hocaya hayatında başarılar dilerim. müthiş bir doktor tavsiye ederim.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağ humarüs parçalı alt uç kapalı kırığı ile ameliyat olmam

27.02.2018 tarihinde elazığ-maden-ergani yolunda görev esnasında askeri araçla trafik kazası geçirmem sonucu sağ kolumda humarüs kemiği alt uç kapalı parçalı kırığı meydana geldi bütün yaralıları elazığda bulunan değişik hastanelere sevk ettiler benide allahtan eğitim ve araştırma hastanesine götürdüler kolumda kırılmaya bağlı radialis sinir hasarıda oluşmuştu iyiki doktorların kralı Ömer Cihan BATUR hocama denk gelmişim kolum onun sayesinde kurtuldu hangi profösöre gitsem senin ameliyatını kim yapmışsa kolunun kurtulmasını ona borçlusun bir prof bile bu kadar iyi ameliyet yapamaz dedi vay dedim Ömer hocamla aramızda bu vesile ile hasta doktor ilişkisinden çok bir arkadaşlık oluştu iyi bir arkadaş ,dost güler yüzlü işinin hakkını veren bir doktor türkiyenin böyle doktorlara ihtiyacı var gerçekten de iyiki tanıdım kendisini iyiki beni o ameliyat etmiş

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma

Ömer beyi 3 ocak 2013 de motor kazası sebebiyle görev yaptığı hastanede tanıdım sağ kaval kemiğim kırılmıştı ve sol köprücük kemiğim kırılmıştı ameliyat etti ve her iki tarafada platin taktı gayet iyiyim. Ben eskisi gibi olmuyacığını düşünürken tam tersi çok rahat ava gidip saatlerce yürüyebiliyorum kickbox yapabiliyorum eskisi gibi koşup hoplayıp zıplıya biliyorum ağır yükler kaldırabilyorum kendisinden Allah razı olsun.
Kendileri çok iyi,samimi,içten,keyifli ve işinde başarılı doktorluğun dışında da Allah'ı tanıyan büyüğüne hürmette kusur etmiyen saygılı,sevgili adam gibi adamdır.Hastaların tedaviden daha önemli morele ihtiyacı olduğunu iyi bilen ve piskolojik olarak da destek vermeye çalışan hatta bana sigarayı bırakmamda vesile olan nadide doktorlardandır. Tavsiyelerimde kendinizi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız doktorunuzun evden birimiş gibi olmasını istiyorsanız yada bazen bazı doktorlarda karşılaştığımız tedavi sürecini yada hastalığınızı anlatmama ağzından bir kelime alamama gibi sorun yaşamak istemiyorsanız Ömer bey yada Allah razı olsun diyebileceğiniz doktor arıyorsanız hem doktorunuz,hem abiniz,hem babanız,hem dostunuz,hem kardeşiniz olur derim.Kendilerine burdan saygıyla hürmet eder işinde ve normal hayatında hayırlı başarılar dilerim.

B
Doğrulanmış kullanıcı

Diz ağrısı şikayeti ile başvurdum ilk incelemesinde bir şeyin olmadığını geçici olduğunu söyledi ancak aradan 1-2 ay geçmesine rağmen ağrılarım geçmedi tekrar gittiğimde muayenesinde senin ayağında sorun var dedi. Mr istedi sonucu gread II yırtık çıktı şimdi nasıl güven versin ? özel hastaneye gittim.zamanında dikkatli olsaydı ayağım bu hale gelmezdi.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Kurs ve Sertifikalar
26. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 25-30 Ekim 2016, Antalya
25. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster