Uzm. Dr.

Oya Aydın verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E

  Oya hanımın yanında kendimi çok rahat hissettim. Cilt yenileme uygulaması yaptı. Bir arkadaşıma da botoks yaptı. super doğal oldu. Teşekkür ederiz.

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

   Oya hanımın yanında kendimi çok rahat hissettim. Cilt yenileme uygulaması yaptı. Bir arkadaşıma da botoks yaptı. super doğal oldu. Teşekkür ederiz.

  • O

   Dr. Oya Hanım ile kuzenimin tavsiyesi ile tanıştım. İzmir'e ziyaret geldiğimde botox uygulaması için gittim. Ankara yaşadığım için botox uygulamasını daha önce de Ankara'daki birkaç hekime yaptırmıştım ve bildiğim bir uygulamaydı.Açıkcası ilk anda Dr.umun yüz simetriğimi bilmemesi veya cildimi tanımamasından kaynaklı bir anlık tereddüt yaşamış olsamda botox uygulamasından o kadar memun kaldım ki daha sonra kendisine yüz gerdirmek için ip askı tekniğini yaptırdım.Müteşekkirim.
   Yakın çevrem ve ailem de bendeki olumlu gelilşmelere bizzat tanıklık ettiler.
   Şimdilerde Dr. Oya Hanım için Ankara'dan İzmir'e geliyorum diğer uygulamalar içinde.
   Ayrıca tavsiye ettiğim arkadaşlarımın da gerek bir hekim olarak gerekse içtenliği ve hastaya saygısından dolayı memnun kaldığını biliyorum.
   Dr. Oya AYDIN'a sizlerin desteğiyle buradan da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   Dr. Oya AYDIN gibi hekimler iyiki var...

  • E

   Dr.Oya hanimin bilgisi ve tecrübesinin yani sira sicakkanli aciklayici ve destekleyici tavri mükemmel. Genc yasta olusan alin cevresi ve mimik kirisikliklarim icin cok tedirgindim.Oya hanimla yaptigimiz calisma sonucu gayet dogal ve yasimin görüntüsune kavustum cok mutluyum bu güne kadar her zaman bana en uygun olan teknikleri basariyla uyguladı.botoks konusunda emin ellerdesiniz Tüm sorulariniza cevap bulabiliyorsunuz. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler!

  • B

   Botox hep merak ettigim ancak yapilan bazi ornekleri gorunce kactigim bir yontemdi Oya hn mi taniyana kadar. Eczaci bir arkadasim onerdi kendisini iki yildir devam ediyorum.Sonuc mukemmel.Beni en yakindan taniyanlar bile anlayamiyor.Herkes ne kullaniyorsun cildin mukemmel hale geldi yaslandikca guzellesiyorsun seklinde yorumlarda bulunuyor Benim gibi caresiz olduklarini dusunen korkulari olan kisiler icin.Ozellikle paylasmak istedim.Baska bir hekim asla diyorum.Yaklasimi tecrubesi anlayisi kaliteye ve hijyene verdigi onem anlatilmaz ancak yasanir.Tesekkurler Oya Aydin

  • S

   Kızımın el ve ayaklarında nedeni bilinmeyen ve birdenbire ortaya çıkan kızarıklıklar mevcuttu. Danıştığım hiçbir doktorun tedavisi sonuç vermediği gibi gittikçe de ilerlemekte idi. Oya hanımın tedavi ve tavsiyeleri sonucunda kızımın el ve ayakları yeniden sağlıklı hallerine geri döndü. Doktor hanım, bilgi ve tecrübesinin yanı sıra bir hekim olarak bizi rahatlatan tavrı ve kişiliği ile de benim ve ailemin takdirini topladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • D

   Oya hanıma bir doktor tavsiyesiyle gittim.Çevrenin ve internet üzerinden bulduğum birkaç doktordan hiç iyi sonuç alamamıştım. doktor Füsun hanım sayesinde Oya hanımla tanıştım.Tedavinin en başında etkisini görmeye başladım hatta çevremdekiler bile fark etti.Biz bayanlar kuaför ne kadar önemliyse sağlıkda da cilt uzmanı çok önemlidir.Oya hanıma şimdiye kadar benim cildimdeki değişikliği görüpte giden 7-8 arkadaşım kesinlikle aynı memnuniyeti yaşadı.

  • F

   Bir doktora gittiğinizde başka bir doktara daha gitmek danışmak istemiyorsam o doktor benim için doğru doktordur.Uzmanlığı deneyimli ekibi ve güler yüzleriyle Doktor Oya hanım'la birlikte dermatolojik tüm sorunlarımı çözdük. Oya Hanım ne derse hiç şüphesiz yapılması gereken odur benim için.Söz konusu sağlık ve güzellik sonuçta ve benim bu dalda artık ikinci bir isme ihtiyacım yok.

  • S

   Hastalığımın teşhis ve tedavisi için izmirde gitmediğim doktor kalmadı.Fakat gittiğim her doktor ya bir maddi çıkar peşindeydi yada uyguladıkları tedaviler yanıt vermiyordu.Arkadaş tavsiyesi üzerine Sevgili doktorum Oya aydın ile tanıştım lazer ile siğillerimi giderdi tedavimi son derece profesyonel bir şekilde uygulayarak tüm sıkıntılarımı sonlandırdı.Güler yüzü ve güven verici duruşuyla çok başarılı bir hekim herkese tavsiye ederim