Son 30 gün içerisinde 478 profil ziyareti var

Adres

Hançerli Mahallesi F. Sultan Mehmet Caddesi No:155, İlkadım
Liv Hospital Samsun (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Botulinum Toksini Enjeksiyonu

Uyanık ve uyku EEG

Özgeçmiş

Hakkımda

Çocuk nörolojisi ve Çocuk sağlığı uzmanı.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Gelişim Bozuklukları
 • prematürite
 • Epilepsi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Hançerli Mahallesi F. Sultan Mehmet Caddesi No:155, İlkadım

Liv Hospital Samsun

Diğer Hizmetler

Botulinum Toksini Enjeksiyonu


Hançerli Mahallesi F. Sultan Mehmet Caddesi No:155, İlkadım

Liv Hospital Samsun


Uyanık ve uyku EEG


Hançerli Mahallesi F. Sultan Mehmet Caddesi No:155, İlkadım

Liv Hospital Samsun

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
B
Konum: Liv Hospital Samsun Epilepsi Tedavisi

Biz Ozan Hocama Eskişehir den geliyoruz.Kendisi çok değerli gerçek anlamda övgüye layık bir doktor. Epilepsi hastalığımız vardı ve kullandığımız ilaçlara rağmen tekrarlayan nöbetlerimiz oluyordu.Ozan Hocam sayesinde hastalığımız kontrol altında.Uzun süredir nöbetimiz olmadi.Hem çok bilgili bir doktor hem de hastalarıyla gerçekten çok ilgili. Çocuklara yaklaşımı çok güzel ve sorduğumuz her soruya ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor. Artik içimiz çok rahat eskisi gibi tedirgin değiliz.Çok teşekkür ederiz Ozan Hocam.


Konum: Liv Hospital Samsun Epilepsi Tedavisi

Biz Sivastan geliyoruz Ozan Hocama. Çocuğum epilepsi hastası ve onun sayesinde şu an çok iyi durumdayız. Daha önce bize epilepsi teşhisi konmuştu ama verilen eksik tedavi ile bayağı gerilemiştik.Ozan hocamın yazdığı ilaçları kullandıktan kışa bir süre sonra cocugumdaki fark çok belirgindi ve en önemlisi nöbet geçirmiyor. Hocamla görüştüğümüz ilk günden beri çocuğumun rahatsızlığı anlamında içimiz hep rahat etti.Tedavimiz şu an çok güzel gidiyor.Ozan Bey çok ilgili ve mükemmel bir dr.Gercekten övülmeyi hâk eden bir hekim.Sivasta hep hocamı tavsiye ediyorum.Rabbim binlerce kez razı olsun ondan


A
Konum: Liv Hospital Samsun Epilepsi Tedavisi, Rutin Kontrol ve ilaç raporu yenileme

Daha önce görev yaptığı hastanede takip ettiği hastamızı ilaç tedavisinin tekrar düzenlenmesi ve raporunun yenilenmesi için götürdük..Gördük ki güler yüzünden, iş ahlakının düzgünlüğünden, çocuklara olan sevgisi-hasta yakınına olan saygısından hiç birşey kaybetmemiş..Aksine katlanarak artırmış bu değerlerinj..Alanında efsane bir doktoru bünyenize katmakla ne kadar doğru bir hamle yaptığınızı hastalardaki geri dönüşlerden zamanla daha iyi anlayacaksınız kurum olarak..
Umarım bu şehirden ve bizlerden hiç ayrılmaz hocamız..


T
Konum: Liv Hospital Samsun 6 yaşındaki oğlum Burak'ın epilepsi hastaliığı için hocamızı ziya ret ettik.Hocamiz kişiliği sakın davranışları ve alçak gönüllü davranışları ile bize güven verdi.Bizi dinledi çocuğum ile yakından ilgilendi. Çocuğumuza yardımcı olmak için elinden geleni y

6 yaşındaki oğlum Burak'ın epilepsi hastaliığı için hocamızı ziya ret ettik.Hocamiz kişiliği sakın davranışları ve alçak gönüllü davranışları ile bize güven verdi.Bizi dinledi çocuğum ile yakından ilgilendi. Çocuğumuza yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.Kendisinden çok memnunuz.İnsallah çocuğumuza önce Allah'ın izniyle sonra doktorumuzun çabalarıyla şifa bulacak inşallah.TESEKKURLER OZAN HOCAM...


V
Konum: Liv Hospital Samsun Epilepsi Tedavisi

Değeri ve övgüyü gerçek anlamda hakkeden Branşının ehli bir hekim, hastasına kendi çocuğu kadar yakın davranan ve ilgilenen bir kişiliğe sahip. Çocuğumun epilepsi belirtileri ile başvurduğum ve kendimide çoçuğumu da şanslı hissettiğim bi aile dostu kazanmamıza vesile oldu. İlk günden tedavisi en üst seviyede sonuç verdi. Eksik olmasın Allah böyle doktorları hep var etsin. Allah razı olsun.


M
Konum: Liv Hospital Samsun Oğlumuz epilepsi

Ozan beyi bir arkadaşımız tavsiye etti ve onun üzerine oğlumuzu getirdik oğlumuz epilepsi ve nöbetleri var 2 haftadır ozan beye getiriyoruz oğlumuz da baya degişiklikler var bizimle sürekli iletişim halinde daha iyi daha da iyi olacak eminim teşekkürler hocam


M
Konum: Liv Hospital Samsun Kızımın Epilepsi Hastalığı

Kızım yaklaşık 1 yıldır karın ağrısı şikayetleri yaşıyordu. Yapmış olduğu fizik muayene ve çekilen MR ve EEG sonucu Kızımın epilepsi rahatsızlığı yaşadığını tespit etti. Teşhis ve sunduğu tedavi ile birlikte hasta ve hasta yakını ile olan yaklaşımı ayrıca hastalık süreci hakkındaki bilgilendirmeleri için teşekkürler.


G
Konum: Liv Hospital Samsun dışa doğru şaşılık

Kızım 1senedir doktorbeyin takipli hastası gözünde dışa doğru şaşılıgı vardı göz doktoruna götürdük bişey çıkmadı ıyi dedi nörolojiye götürmemizi söyledi bizde ozan beye götürdük egg çektirdik eggsi sorunlu çıktı verdiği ilaçlarla gözünde şaşılıgı azaldı gerçekten hastalarına çok ilgili güler yüzlü devlettedede öyleydi özel hastaneye gitmesine rağmen yinede kızımı ona götürdüm kızımın sağlığı daha önemli doktortor beyin güleryüzü solmasın inşallah kızımın sağlığına kavuşmasını çok istiyorum önce allaha sonra ozan beye güveniyoruz.


U
Konum: başka bir yer Epilepsi Tedavisi

Ben anne-baba değil de hastanın kendisiyim.Kendisiyle Osmangazi Üniversitesi Tıp fakültesinde görev yaparken karşılaştım.16 yaşımdaydım ve hastalığımı yeni öğrenmiştim.Psikolojik olarak çökmüştüm nöbetlerim ağırdı kullandiğim ilaçlardan fayda görmüyordum.Kendisi çok ilgilendi tedavim iyiye gitmeye başladı.En önemlisi manevi desteğiydi.Kendisini doktor değilde bi abi olarak görüyordum.Siz anne-babalar olarak endişelenebilirsiniz kendi ailemden biliyorum ama emin olun bu hastalığı yaşayan biri olarak onun üzerine doktor tanımam çocuğunuzu emanet edebileceğiniz en iyi doktor bence.Eskişehir'den gittiğinde bende yetişkine çıkmıştım ama hala merak ettiğim şeylerde ona danışabildim ve hep ilgilendi.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Kendisi bunu okursa bence kim olduğumu hatırlar az uğraştırmadı çünkü benimle.Hakkini helal et abicim çünkü tedavimde en çok desteği olan sensin.

Uzm. Dr. Ozan Koçak

Hatırladım takibi, umarım daha iyisindir şimdi. Teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için. Ben de kardeşim gibi görüyordum seni. Yaklaşık 4,5 yıl oldu Eskişehir'den ayrılalı, umarım oradaki tüm hastalarım, senin gibi düşünüyordur benim hakkımda. Kendine iyi bak.


I
Konum: Liv Hospital Samsun

Oğlum erken ve sikintili doğduğu için belli bir yasa kadar denetim altında olacaktır ozan beye başladık. Ozan bey harika bir doktor ve oğlum hastanelerden ve doktorlardan hiç haz etmez ama ozan beyin odasına girer girmez mutluluğunu görebilirsiniz. Çok alakalı, işinin uzmanı bir doktor. Allah hiç bunaltmasin.

Uzm. Dr. Ozan Koçak

Teşekkür ediyorum yorumunuz için, elimden geleni yapmaya çalışıyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Çocuk nörolojisi ve Çocuk sağlığı uzmanı.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Gelişim Bozuklukları
 • prematürite
 • Epilepsi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı

Deneyimler

 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı 2011-2016

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce