Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Merkezefendi Mahallesi İzmir Caddesi No:288, Manisa
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Multiple Myeloma
  • Mide Hastalıkları
  • Sarkoidoz
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Diğer

Kaç yıldır hastane secimlerimde hep özel tercih etmistim . Hep bir onyargim vardı. Ta ki Özgür Bey i görene kadar alanındaki hakimiyeti bir yana naifligi insancil yaklaşımları hastasıyla olan ilgisi koyduğu teshisleri ile gerçekten mükemmel bir doktor. Annemin çok siddetli mide kasılmaları ve sırt ağrılari vardı . Nokta atışı yapti ve teşhisi dediği gibi çıktı. Gerçekten çok değerli ve mütevazi bir insan. Meslek hayatınız boyunca başarılar ve güzel günler sizinle olsun.


F

Hekimliğiyle ve insanlığıyla gönlü fetheden güzel doktoruma teşekkür etmeyi borç bilirim. İlgisi ve bilgisi her daim devam etsin. Yeni açılan hastanemizde böyle güzel hekimler olması bizi mutlu etti.


C

yeni açılan hastaneyi görmek ve kontrollerimi yaptırmak için gittim, doktor özgür beyin sıcak ve sempatik yaklaşımı,hastaya ilgisi ve bilgisi için çok teşkkür ederim.


V
Doğrulanmış kullanıcı

Ermenek Devlet Hastanesi açılalı Ermenek'e gelen hastalarını iyi inceyip teshis ve tedavi eden genç olmasına rağmen olgun bir kişiliğe sahip İç Hastalıkları Uzmanı.


A

dalında uzman tansiyon icin gittim tetkiklerde n sonra ürölojiye yönlendirdi sag böprekte iki taş oldugunu mesanenin tıkalı oldugunu ögrendim kendisine cok teşekkür ederim


H

Dr. Özgür Yılmaz'a muayene oldum. İnsani yanının gelişmiş olduğuna ve mesleğinin de buna uyumlu geliştiğine tanık oldum. Mesleki geleceği umut verici, ufku açık. Yaşamında ve mesleğinde iyilikler diliyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Multiple Myeloma
  • Mide Hastalıkları
  • Sarkoidoz
Tümünü göster

İlgili aramalar