Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Urfa yolu 507.Sokak Online Plaza 4. Kat No:13, Kayapınar, Diyarbakır
Özkan Karabat Muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Diş Hekimi Randevusu

20'lik Diş Çekimi

Diş Beyazlatma +1 daha fazla

Genel Anestezi Altında Diş TedavileriÖzgeçmiş

Hakkımda

İstanbul medipol Üniversitesi İngilizce diş hekimliği eğitimimden sonra Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde eğitimimi tamamladım. İstanbul,Hatay ve D...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Eksikliği
  • Diş Eti Kanaması
  • Diş Çapraşıklığı
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Urfa yolu 507.Sokak Online Plaza 4. Kat No:13, Diyarbakır

Özkan Karabat Muayenehane

Diğer Hizmetler


Urfa yolu 507.Sokak Online Plaza 4. Kat No:13, Diyarbakır

Özkan Karabat MuayenehaneUrfa yolu 507.Sokak Online Plaza 4. Kat No:13, Diyarbakır

Özkan Karabat MuayenehaneUrfa yolu 507.Sokak Online Plaza 4. Kat No:13, Diyarbakır

Özkan Karabat Muayenehane

14 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Dolgu tedavisi oldum. Doktor bey son derece titiz ve işinin ehli. Tedavi sırasında ve sonrasında hiç ağrım olmadı. Muayenehanesi çok temiz ve kendisi yapacagi islemin ayrintilarini açıklamaya üşenmeyen ilgili bir doktor.


M

Kanal tedavisi, zirkonyum kaplama ve protez yaptırdım kendisine. Babamın tavsiyesi ile gitmiştim ve çok memnun kaldım. Kendisinden de, yaptığı işlerden de memnunum. Oldukça güleryüzlü hastasına karşı ve sevilen bir hekim.


H

Çok ilgili bir doktor kendisi, hastasının iyiliği için elinden gelen her şeyi yapıyor. Aldığım tavsiye ile gitmiştim kendisine. Kanal tedavi ve porselen diş yaptırdım kendisine. Ben de gidecek olanlara tavsiye ederim.


M

Hastasına karşı güleryüzlü, mütevazi ve ilgili bir hekim, memnun kaldım kendisinden. Kırık dişlerim vardı, onun için gitmiştim. Dolgu, kanal tedavi ve kırık dişlerim için tedavi aldım. Epey uğraştı bunlar için. Birkaç tedavim daha var şimdi, onlar için devam edeceğim. Sosyal medyada görmüştüm kendisini, güven duyduğum için tercih ettim. Gidecek olanlara da tavsiye ederim.


H

Oldukça memnun kaldım kendisinden. Gerek kullandığı malzemeler, gerek ekipmanı, hastasına ilgisi ve alakası, takibi çok güzeldi. Dişlerimin ayrık olması şikayeti ile gitmiştim kendisine, internetten araştırarak ulaşmıştım. Kompozit dolgu yapıldı ve çok memnun kaldım. 2-3 arkadaşım da gitti benim tavsiyem ile.


Y

Çok başarılı bir diş hekimi, ben çok memnun kaldım tedavimden. Herkese de öneririm, ben de tavsiye ile gitmiştim. Benim hem diş taşlarım vardı,onları temizledi.Hem de yıllar önce başka bir yerde ortodontik tedavi almıştım ama ufak bozulmalar olmuştu,onlar için tedavi aldım. Tekrar bir tel tedavisi kullanmadan, 2-3 haftada bir değişen plaklar ile ufak çarpıklıklar düzeldi ve çok memnun kaldım.


P

Gerçekten memnun kaldım Özkan Bey'den, çok ilgili, güleryüzlü. Çocuklarımı da götürdüm kendisine. İlk gittiğimizde korkuyorlardı ama gülerek çıktılar yanından. Birkaç etapta tamamlandı tedavimiz, sonraki seanslara isteyerek gittiler. Çocuklarımın çürükleri nedeniyle diş çekimleri oldu, ben de dolgu tedavisi aldım. Tavsiye üzerine gitmiştim, memnun kalınca ben de tavsiye ettim.


H

Çok memnun kaldım kendisinden, işinde titizlikle çalışıyor. Dişlerimdeki boşluk nedeniyle gitmiştim kendisine, aldığım tavsiye ile ulaşmıştım. Dişler arasındaki boşluklar dolduruldu ve işlemden memnun kaldım. Tedavi süresince de bilgilendirildim. Herkese de tavsiye ederim .


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özkan Karabat Muayenehane Diş Dolgusu

Son 1 yıldır çeşitli yerlerde yaptığım başarısız dolgulardan sonra Özkan Bey'e uğradım gerçekten çok çok memnun kaldım bundan sonra da uğramaya devam edeceğim elinize sağlık başarılar dilerim hocam


E

Yakın bir arkadaşımın Özkan Bey'den çok memnun kaldığını duydum.Ben de gittiğimde deneyimini fark ettim.Çok ilgili ve çok mütevazi bir doktor.Çok güzel ilgilendi benimle. Sorunlarımı dinledi ve ne yapabilirimi bana söyledi.Ben de fikir vermesini bekliyordum.Kendi fikriyle de tedavime bazı eklentiler yaptı. Çok memnun kaldım.Devam ediyorum hala kendisiyle.Ben dolgu ve beyazlatma işlemlerini yaptırdım. Şu an tedavime devam ediyorum.Tavsiye ediyorum kendisini.Çok ilgili ve çok deneyimli.Yeterli olarak bilgilendirdi.Çok bilgi beceriye sahip, el becerisi çok güzel.Çok titiz çalışıyor.Muayenehanesi ve kullandığı aletleri de çok hijyenik.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul medipol Üniversitesi İngilizce diş hekimliği eğitimimden sonra Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde eğitimimi tamamladım. İstanbul,Hatay ve D...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Eksikliği
  • Diş Eti Kanaması
  • Diş Çapraşıklığı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj