Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bahçelievler Merkez, Adnan Kahveci Blv. No: 227, 34180 Bahçelievler/İstanbul, İstanbul
Bahçelievler Memorial Hastahanesi Türk Böbrek Vakfı

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1977 İstanbul doğumluyum. 1994 İSTEK Semiha Şakir Lisesinde orta ve lise eğitimimi tamamladım. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakülte...

Daha fazla


Hizmetler


Bahçelievler Merkez, Adnan Kahveci Blv. No: 227, 34180 Bahçelievler/İstanbul, İstanbul

Bahçelievler Memorial Hastahanesi Türk Böbrek Vakfı

26 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Doğrulanmış
Konum: Bahçelievler Memorial Hastahanesi Türk Böbrek Vakfı Diğer

Bugün hizmet Hastanesi'nde çocuğumuzu 2 yaş kontrolü için kendisine getirdik. O kadar memnun kaldım ki kendisine bol bol dua ettim. Bir anneyi en iyi sekilde anlayıp bütün sorularınıza cevap veriyor çocukla iletişimi müthiş zaten bize özel hissettirdi bunu diyebilirim zaman kaygısı yaşatmadı bize, çok iyi dinledi ve çok iyi açıkladı her şeyi. Bugün beni öyle ferahlatti ki onun da yolu hep açık olsun gerçi bu yolda bizim dr.umuzdur kendisi artık . Gelişimi ile ilgili kafamıza takılan soruları cevapladı çocuğumuzu detaylı muayne etti oyunlar oynayarak.bize güzel yönlendirmelerde bulundu. İlginiz alakanız mesleginize olan özveriniz için teşekkür ederim.

S
Doğrulanmış
Konum: Bahçelievler Memorial Hastahanesi Türk Böbrek Vakfı Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Bugun sans eseri randevusuz Hizmet Hastanesine gittik ve Ozlem hanima denk geldik. Ilgisi, alakasi, detayli anlatimi cok hosuma gitti. Cocuguma alerji testi yapti ve 15 dk da sonucuna ulastik, detayli sekilde neler yapmam gerekiyor yazdi verdi. Boyle doktorlara denk gelmek ne buyuk sans.

F
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Kızım 1 aylıktı ve yüzünde lekeler vardı. Diğer doktorlar losyon falan önerdi. Özlem hanım görür görmez süt alerjisi bu dedi, test yaptı, haklı çıktı.

Kızım şimdi 3,5 yaşında. bu süre boyunca Özlem Hanım'ın rehberliğinden çok memnun kaldık. Geçenlerde kızımın burun akıntısı ve öksürük şikayeti oldu. Özlem Hoca'dan randevu bulamadık biz de başka bir hekime götürdük. Sonuç= iki hafta süründü çocuk ve zatürre oldu. Özlem'i arayıp götürdüm. İki gün sonra ayağa kalktı.

Uzun lafın özü Özlem Doktor şahane bir insandır, candır, hastalarıyla ilgilidir, teşhiste sizi uzun yollardan geçirmez, vakit kaybettirmez, çocuğunuz onunla emin ellerdedir.
Sizi seviyoruz...

C
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Özlem Hocayı nasıl anlatmaya başlasam bilmiyorum.öncelikle istanbulda ikamet ediyoruz ve tatil için bodruma geldik.2 aylık oğlumun kesilmeyen ağlamaları üzerine internetten araştırarak gittik ve iyiki de gitmişiz.ilgisi yaklaşımı bir harika.önce sıkıntılarımızı anlattık bizi sabırla dinledi ve sonra kendisi bu sorunların nelerden kaynaklanabileceğini tek tek anlattı.oğlumu muayene etti ve bir iki testle oğlumun 2 aydır bulunamayan sorununu buldu.kendi doktorumuz alerji ihtimalinden hiç bahsetmedi bize.her aradığımda her yazdığımda anında cevap verdi,anlayışı güler yüzü ile insanın içini rahatlatıyor.oğluma kendi oğlu gibi yaklaştı.oğlumun alerjisi sebebiyle bana diyet verdi ve diyet listesi hazırladı.bunları şunları yemiceksin yerine bana tarifler verdiİzinli olduğu zamanda bile her soruma sabırla döndü.
Başka nasıl anlatabilirim bilmiyorum,iyiki size gelmişiz ve iyiki sizi tanımışız.keşke istanbulda olsaydı ve hep onunla devam etseydik.
Teşekkürler Özlem Şahin

H
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Oglumun aylik kontrolleri ve siddetli bagirsak enfeksiyonu sirasinda gittigimiz Ozlem Hanim sadece bilgisi ve deneyimi ile degil enejisi, pozitif yaklasimi ve ogluma gosterdigi ozen ile her randevumuzdan mutlu, icimiz rahat ayrilmamizi sagladi. Oglumun bu kadar mutlu gittigi ve ayrildigi icin agladigi tek doktor.

A
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Sancı

Tatilde oğlumun sancıları nedeniyle verilen ilaçlar fayda etmemişti.Oğlum feryat figan ağlıyordu, dayanamıyorduk.Bu nedenle Bodrum Acıbademe gittiğimde Özlem Hanımla tanıştım.Oğlumu bir gece yatırdı ve o kadar isabetli tahliller yaptı ki, serumla birlikte de oğlum rahatlamaya başladı. Çok ilgiliydi, bize anlayabileceğimiz şekilde herşeyi anlattı.Yaptığı testlerle ve bize çizdiği yol haritasıyla harikalar yarattı.4 yaşındaki çocuğunuzun acılar içinde kıvranması ve elinizden hiçbir şey gelmemesi çok üzüyor insanı. Özlem Hanıma rastlamasam oğlumun ızdırabı geçmeyecekti.Yüzü de kalbi de doktorluğu da güzel anlayacağınız:) Tüm minnakların sağlıklı olması dileğiyle.

C
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Oglumun uzun süren rahatsızlıgı

Oğlumun dogdugu günden itibaren yasadıgımız sıkıntılar istahsızlık kilo alamama soguk algınlığı daha bir çok saglık sorunlarımızın çözümünü Özlem hocamızın bilge kişiliği ve tecrübesiyle yaptıgı tahlil tedavi sürecinin takibi ve güler yüzlülügüyle bizimde takdirimizi kazanmıştır tesekkuler Özlem hocam

M
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Poliklinik muayene sonrasında hst yatış

Torunumun yüksek ateşi ve ishalı nedeniyle cocuk poliklinigine getirdik. Dr. Ozlem hanım muayene ve tetkikler sonucunda oglumuzu hastaneye yatırarak tedavi etti. Bu surecte bizi güler yüzü , deneyimli bilgileri ile aydınlattı. Endişelerimizi, cocugumuzun korkularını detaylı açıklamaları ile giderdi.Hasta ve yakını olarak bize gosterdigi ilgiden dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrica Hastanede kaldigimiz surece ilgilenen tum hemsire ve gorevlilere de tesekjur ediyoruz.

Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bodrum Hastanesi Çocukta gelişimi izleme

2018 Kasım ayında doğum yapmıştım ve oğlumun doktoru Özlem Hanımdı. Doğumdan şu ana kadar doktorumuz hep Özlem hanım olarak kaldı neden mi çünkü doktorumuz işini severek yapan ,cana yakın , güler yüzlü, bilgili ve her konuda donanımlı.Şuan 9 aylığız ve bu zamana kadar geçirdiğimiz hastalıklarda beni rahatlatarak bebeğime nasıl davranacağımı öğretmiş oldu.. Bundan sonrada oğlumun çocuk Doktoru Özlem hanım olarak kalacak oğlum onu bence çok seviyor ve tabi bizde :)

A
Doğrulanmış

Doğru teşhis ve tedavi ile oğlumun hayatını kurtaran , ileri tedavi için hastaneden ambulansa kadar ayarlayıp, anneye uygun bir dille durumu anlatıp sarılıp öpebilen , hiç çekinmeden telefon numarasını verip süreçle ilgili her durumda aramamızı isteyen dünyanın en tatlı, bilgili ve ilgili doktoru. Diyabetik ketoasidoz tablosu ile muayeneye gittiğimizde ilk beş dakika içinde doğru teşhisi koyarak tedavisine başladı. Ve ilerki aşamalarda da hep yardımcı oldu.Kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1977 İstanbul doğumluyum. 1994 İSTEK Semiha Şakir Lisesinde orta ve lise eğitimimi tamamladım. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakülte...

Daha fazla


İlgili aramalar