Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Kavaklıdere Mahallesi Büklüm Sokak No:4

06700 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nurullah Çağıl Diğer

  Özel Lokman Hekim Akay Hastanesinde Sn. Prof. Dr. Nurullah ÇAĞIL ve saygıdeğer ekibinin emekleriyle hem Annemin hem de Babamın katarakt ameliyatını yaptırdık, en başından kontrollere kadar çok şükür tüm süreçler başarıyla sonuçlandı. Hepsine ayrı ayrı minnettarız. Rabbim başarılarının devamını nasip etsin, nice insanların şifasına vesile olmalarını diliyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Alanbay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Saygıdeğer doktorum hastasını en iyi ve doğru şekilde yönlendiren, sizi asla gereksiz detaylarla canınızı sıkmayan , tatlı dilli, çok kibar , aradığınız an ulaşabildiğiniz, gerekli ve yeterli bilgilerle aklınızda hiçbir soru kalmadan devam eden bir gebelik takibim yapıldı. Bu benim 2. Sezaryenimdi ilk sezaryenimde o kadar kokrkmuştum ki ameliyathaneye ağlayarak girip gülerek çıktım İbrahim hoca ve ekibi sayesinde. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız. Sizin gibi hekimlere bu ülkenin ihtiyacı var.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Arık Artroskopi

  Kendisi gerek hekim kişiliği gerekse hastalarına yaklaşımı açısından çok değerli biri ön bağlarım koptu ve dizimi inci oyası gibi işledi, operasyon sonrası fizik tedavi için kime gittiysem dizim için mükemmel bir işçilik dediler.. kendisine çok teşekkür ederim… Hocaların kralısın Ahmet hocam.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Duran Demir Anjiyografi

  Hocama iki gün önce acil olarak gittim iki damarımın kapalı olduğunu öğrendim daha önce başka bir hastanede yanlış teşhis yapıldığı için geç kaldım. Hocamın engin bilgileri ve tecrübeleriyle şimdi çok iyiyim çok teşekkür ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nurullah Çağıl Diğer

  İki gözümden de katarakt denilen illet perdeyi kaldıran, titizliği, uzmanlığı, ilgisi ve muhteşem ekibiyle yeniden cam gibi görmemi sağlayan güzel insan...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haydar Celasın Genel Cerrahi Randevusu

  Doç,Dr,Haydar Celasi beye anal fistür ve basur ameliyatı oldum ameliyat öncesi ve sonrası tek tek anlatması ilgilenmesi bana güven verdi ilgi ve alakası için çok çok teşekkür ederim...varsa böyle sıkıntısı olan tavsiye ederim ben kurtuldum Allah razı olsun hocamız dan


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haydar Celasın Genel Cerrahi Randevusu

  1 ay önce Annemin safra kesesi Dün kardeşimin apandist ameliyatı Haydar Hocam tarafından yapıldı her ikiside 1 günde normal hayata döndüler
  Çok teşekkür ederiz Allah razı olsun.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Kaan Kaya Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Babamin 2 kapak bitmiş 4 damar tıkalı ve kalp yetmezliği vardı. Kime götürdüysek ameliyati yapmak istemedi haklılardı daha önce kapak oprerasyonu geçirdiği için ameliyat masasinda hayatini kaybetme riski yaşama riskinden daha fazla olduğundan kimse yanasmiyordu. Ama bu muhteşem insan Kaan Kaya hocam ameliyatı yapariz inşallah da birşey olmaz dedi. Babami ameliyata aldi cok zor bir ameliyat oldu Kaan hoca ve ekibi için bu büyük riskli ameliyatin altından kalkıp yaşamaz denilen babami hayata tekrar bağladılar. Şuan 2 ay gecti ameliyat üzerinden hersey çok iyi babamda iyi..Kaan hocam Allah sızden tekrar razi olsun çok yaşayın bu Ülkenin sizin gibi doktorlara cok ihtiyaci var.

  Doç. Dr. Kaan Kaya

  Herşeyden önce çok geçmiş olsun dilerim. Nazik yorumlarınız için teşekkür ederim. Başta babanız olmak üzere tüm ailenize sağlıklı günler dilerim. Sevgi ve saygılarımla.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haydar Celasın Diğer

  Eşimin kasık fıtığı ameliyatını başarıyla yapan,bir günde hastasını normal hayata döndüren Doç.Dr.Genel Cerrah Sayın Haydar CELASİN’e yürekten teşekkürlerimizi sunarız.Kendisi çok saygın,bilgi donanımlı,hastasıyla iyi iletişim kuran bir hoca.
  Leyla-Başer GİRAY


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alper Gündoğan Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Alper hocamdan Allah razı olsun. covid sonrası muayene için gittiğimde kanımda pıhtı atma riskinin yüksek olduğunu buldu ve kan sulandırıcıya başladı. Sayesinde belki de çok daha kötü bir şeyin başıma gelmesini engelledi. Bir sıkıntım olsa yine kendisine giderim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar