Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (119)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Şebnem Burcu Akgün Ameliyatsız Boyun Fıtığı Tedavisi

  Merhabalar, başıma da vuran şiddetli boyun ve sırt ağrılarımdan şikayetçiyimdir yıllardır. Şebnem hocam, hem kuru iğne tedavisi hem de manuel terapi uyguladı. Kendisi son derece kibar ve güler yüzlü. Pozitif yaklaşımı psikolojik olarak da sizi rahatlatıyor, iyileştiriyor. Tedavinin başından sonuna kadar sizinle birebir ilgileniyor. Sayesinde, dayanılmaz ağrılarım oldukça hafifledi. Şimdi verdiği egzersizleri evde uyguluyorum. Herşey için çok çok teşekkür ederim :) Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim Şebnem hocamızı. Dört seans tavsiye ederim ayrıca :)

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Nurullah Çağıl Göz Hastalıkları Randevusu

  Çok ve başarılı bir hoca herkese tavsiye ederim
  Benim babaannemin katarakt ameliyatını yaptı
  Çok memnun kaldı

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Duran Demir Ablasyon

  teşhis ve tedavisine sorgusuz güvenebileceğiniz bir hekim, çok kaliteli bir insan.Yaşlı annemin tedavisinde yardımcı oldu.tedavi sürecini ve riskleri detaylı anlatacak kadar da açıkyürekli ve dürüst.Saygı ve sevgi ile teşekkür ediyorum kendisine.

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Murat Kiraz Diğer

  Ben bel fıtığı şikayeti ile ilgili birsürü doktor gezdim hepsi ameliyat olmamı önerdi murat hocam beni ameliyatsız bir şekilde bel fıtığı derdinden kurtardı

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. M. Tarhun Yosunkaya Nazal Valv Cerrahisi

  Geçen hafta düşüp burun kemiklerimin kırılması sonucu Lokman Hekim’e başvurdum. Sonrasında Tarhun hocam müdahalede bulunup kırılan kemiğimi başarılı bir şekilde düzeltti. Yaptığı işlem sayesinde burnumun daha rahat nefes aldığını hissettim ve iyileşme sürecim hızlandı. Hem işinde başarılı hem de güler yüzlü ve ilgili bir doktor. Ayrıca asistanı Ece Hanıma da teşekkürlerimi iletiyorum. KBB ile ilgili bir sorun yaşadığımda mutlaka başvuracağım bir doktor.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Duran Demir Eko(Ekokardiyografi)

  Annem 2012 yılının Eylül ayında Lokman Hekim Akay hastanesinde stent ameliyatı olmuştu. Ahmet Hoca'yı düzenli olarak annemi kontrol için ziyaret ediyoruz. Her gittiğimizde asistanının her konuda bize yardımcı ve destek olması bizi çok mutlu ediyor. Ahmet Hocamızın da olumlu yaklaşımı, detaylı muayenesi ve tavsiye ettiği ilaçlar annemin rahatsızlığı için oldukça yol gösterici oluyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Haydar Celasın Genel Cerrahi Randevusu

  Doç.dr haydar celasin beye anal fistül ameliyatı oldum şuan hala hastanesinde yatıyorum pazar olmasına rağmen gelip kontrol ediyor müthiş deneyim operasyon öncesi detaylı inceliyor tek tek bilgi veriyor operasyona girmeden bi şekilde sakinleştiriyor sizi konuşmaları ile sonrasında günlük yanınıza geliyor mesai kavramıda yok gece 10 pazar sabah 8 sizi iyi etmek için bir doktorun gösterebileceği tüm çabayı gösteriyor odak noktası sizin iyileşmeniz…işine aşık hastalarına değer veriyor…allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Şebnem Burcu Akgün Medikal Masaj

  Miyalji teşhisi ile manuel terapi tedavisi yaptırmaya karar verdiğimde Fizyoterapist Şebnem Hanım ile tanıştım. Çok şiddetli omuz kürek kemiği bölgesi ve sırt ağrım vardı 3 gün ağrılarımdan neredeyse hiç uyumamıştım diyebilirim demoralize olarak Fizik tedavi merkezine gittiğimde beni yönlendirdikleri şebnem hanımla görüştüm. öncelikle İnsanı rahatlanan konuşması, gülümsemesi psikolojik olarak gevşeme sağladı, sonra anlatarak uyguladığı manuel terapi ile daha 1. seansta büyük bir rahatlama hissettim. 3. seansta kaslarımın ağrısı uykularımı bölmeyecek derecede azalmıştı. Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Allah razı olsun Şebnem Hanım Elleriniz dert görmesin diyorum. Yüzünüzden Gülümsemeniz eksik olmasın. İlk Geldiğim günü hatırlamak istemiyorum ancak ağlayacak vaziyetteydim. Yaşayan bilir . Çok Müteşekkirim Çokkkkk. Artık Ağrım olunca Manuel Terapi ve Şebnem Hanım Diyorummm. :))))))

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Esra Eruyar Yetkin Felçli Hasta Takibi

  Lokman Hekim Akay Hastanesi Nöroloji uzmanı Sn. Esra Eruyar hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunmanın doğru yolunu bir türlü bulamadım.
  10 Mart 2023 tarihinde beyine emboli tanısı konulan annem Safinaz Doğan ın nöroloji muayneyenesi esnasında tanışma fırsatı bulduk kendisiyle. Ama ne kadar geç tanımışız, 65 yaş üstü annem ve babam için Esra hanımdan yıllarca mahrum kalmışız.
  Anneciğimin bu zorlu sürecinde, 10 gün boyunca, kendi annesi olsa bu kadar ilgilenirdi. Bu cümlemde en ufak mübalağa yok.
  Sanırım Hislerimin Karşılığını Buldum
  O da şudur ki;
  ……… Esra Eruyar Hanımefendi, Benim İçin Milenyumun Hipokratıdır ………
  Saygılarımla,
  Sultan Doğan (Hasta Yakını)


  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Şebnem Burcu Akgün Fizik Tedavi


  Siddetli kol, omuz ağrılarım ve omzumdaki hareket kisitliligim nedeniyle gittigim fizik tedavi bölümünde tanıştım kendisiyle.1 ay boyunca o kadar ilgilendi ki benimle her gun dua ediyorum kendisine.Gerek pozitif yaklasimi gerekse verdigi bilgilerle insani önce psikolojik olarak rahatlatiyor.Omzumdaki hareket kisitliliginda da acilma oldu artik kolumu rahatlikla kullanabiliyorum. Insan cani acisa da böyle pozitif bir insanla çalışmak icin koşarak gidiyor.verdigi bilgiler, ilgisi, seviyesini hic bozmamasi, guleryuzu ve beni iyilestirdigi icin teşekkür ederim kendisine

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kavaklıdere Mahallesi Büklüm Sokak No:4, Çankaya 06700 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, ... Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Ankara Sanayi Odası, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, PTT, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Diğer (İade), Garanti Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Neova Sigorta, Halk Hayat Ve Emeklilik Tüm sigortaları göster
İlgili aramalar