Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Fizyotown
Yumurtacı Abdibey cad. Dumlupınar mah. no:4 Kadıköy/İSTANBUL, Kadıköy, İstanbul


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu


Özgeçmiş


Okullar / Eğitimler

  • Karabük Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
  • Bahçeşehir Üniversitesi Kayropraktik Yüksek Lisans

Hizmetler


Yumurtacı Abdibey cad. Dumlupınar mah. no:4 Kadıköy/İSTANBUL, İstanbul

Ücretler Hakkında

Fizyotown

4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Fizyotown Diğer

Öznur hanım ve ekibi çok alakalı ve ilgili boyun fitigim ve sırt ağrısı için gidiyorum üçüncü seansın şimdilik iyi gidiyor altı seansın sonunda tekrar belirtirim.

I

Hocam tecrübesi ve yurtdışı donanımıyla çok başarılı ve insan bünyesini çok iyi tanıyan birisi, sağlık konusunda nerede ne yapması gerektiğini çok iyi bilen ve bununla alakalı ekibiyle de koordineli çalışan bir uzman olduğunu söyleyebilirim, aynı zamanda yapmış olduğu tetkiklerle, vermiş olduğu hareketlerle, ve tahlillerle kişinin gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Ben bel ve boyun düzleşmesi rahatsızlığım üzerine seans aldım, kendisi her ikisini bir arada yürüttü, bu süreçte kendisiyle birlikte de baya tecrübe kazandım ve faydasını da gördüm, bulunduğu yerin konumu, kullandığı teknolojinin iyi olması, çalışanların güleryüzlü olması bu süreçte beni çok etkiledi.

H

Ben bel ve boyun fıtığı rahatsızlığımdan dolayı üç dört seans kadar kendisine gittim, çok memnun kaldım. Seanslar bana gerçekten çok iyi geldi, hatta ben yıllarca boyun fıtığı nedeniyle boyunluk kullanıyordum fakat çok şükür yaşadığım ağrılarım geçti, şu anda da çok iyiyim, kendilerinden Allah razı olsun.

R

Ben boyun fıtığı rahatsızlığım üzerine kendisine gitmiştim, bununla alakalı altı seans gibi bir süre kendisinden destek aldım. Öznur hocam çok ilgili ve alakalı bir uzman, bu süreçte benimle çok güzel ilgilendi, öncelikle ilgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum, aynı zamanda çok güleryüzlüydü, güleryüzü için de teşekkür ediyorum, ciddi ağrılarla kendisine gitmiştim fakat şu an çok şükür iyiyim, işini severek yapan bir fizyoterapist olduğunu söyleyebilirim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş


Okullar / Eğitimler

  • Karabük Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
  • Bahçeşehir Üniversitesi Kayropraktik Yüksek Lisans

Diğer içerikler

Röportaj

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar