Rümeyza Kazancıoğlu, Nefroloji İstanbul

Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu

Nefroloji

4 görüş

Kaydet


Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi), Fatih
Bezmialem International Clinic

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

S
Doğrulanmış kullanıcı

Tanidigim en idealist doktor benim doktorum rumeysa kazancioglu, bu meslege olan hayranligimi insanligiyla guler yuzuyle cogaltan muhtesem kadin, rumeysa hanim insana kendisini prof kendisini ise hasta hissettiriyor buda insanda rahatlama sagliyor, ornek alinasi bir hekim ve insandir kendisini cok seviyor ve sayiyorum, allah basimizdan eksik etmesin


G

Tecrubesi,vizyonu,hastasini sahiplenmesi ve sonuc alana kadar itina ile takip etmesi,guleryuzuyle yaydigi pozitif enerjisi ile dogru hekim oldugunu gonul rahatligi ile belirtmek isterim..Empatik yaklasimi tedavi suresini olumlu etkiliyor,kendisini cok seviyor , guveniyor ve herkese tereddutsuz tavsiye ediyorum.


S

Sayın Rumeyza Kazancıoğlu'nun hastasıyla ilgilenmesinden, en temel haliyle ve sabırla açıklamasından, esprili yaklaşımından ve her şeyden önemlisi teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak hastasını takip etmesinden ve koşullar ne olursa olsun ulaşılabilirliğinden çok memnunuz. Ülkemizin böyle hekimlere ve hocalara çok ihtiyacı var.


H
Doğrulanmış kullanıcı

Süper Ötesi Doktor. NEDEN Bir çok hastaneye gittim doğru dürüst ne ilgilenini gördüm nede tedavi edeni Ama taki RÜMEYZA hocama gidene kadar .1 yıldır hocama tedavi oluyorum.Süper ötesi cana yakın güler ,yüzlü hastalarına ilgi göstreyor. ÇOK MEMNUNUM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar